Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trzecia wojna światowa właśnie rozpoczęta.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
491 odpowiedzi w tym temacie

#31

Solaris.
  • Postów: 62
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To na razie jest wojna regionalna. W wojnę światową przerodzić się może tylko wtedy, gdy jedna ze stron użyje broni atomowej i włączy się w to ktoś spoza regionu np. USA. Ale do tego chyba jeszcze daleko.
  • 0

#32

Metatron.
  • Postów: 256
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odejde od przepowiedni bo nie zabardzo im ufam bo można obserwując bacznie to co się dzieje przewidywać pewne rzeczy podstawiając jakieś daty ale:
zwróćmy uwage jak zachowuje się Iran ?
Od pewnego czasu USA nalegają na przerwanie wzbogacania uranu,
do tej pory Iran zdecydowanie odrzucał wszelkie apele lub działał na zwłokę.
W końcu USA wraz UE za pośrednictwem Solany postawiły Iranowi warunki wraz z ultimatum.
Iran zwodzi ale kiedy mija termin ultimatum wywołuje poprzez Hezbollah małe piekiełko na granicy Izreala i Libanu odwracając od siebie uwagę.
W tym samym czasie prezydent Iranu wygłasza opinie o nadchodzącym końcu przewagi Izraela w regionie.
Wygląda na to, że posiadanie własnej broni A przez Teheran to może być już kwestia miesięcy a może nawet tygodni.
  • 0

#33

Wiesław.
  • Postów: 56
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak narazie nie ma mowy o wojnie swiatowej.Nikt nie ma w tym interesu.
Ta wojna potrwa do konca tego miesaca lecz kto wie co sie stanie przez ten miesiac.
  • 0

#34

Zombii.
  • Postów: 76
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wracajac do tematu... patrzac na fakt ze teraz są bomby atomowe i inne zarazy to słowa pana Einsteina o ile sie nie mylę są dosłownie przepowiednią.

"Nie wiem jak będzie wyglądac III wojna swiatowa. Ale wiem ze VI będzie na maczugi"

Naukowcy trzęsą tyłkiem jak tylko kometa przeleci, koniec swiata, koniec swiata, a jak wojenka sie zbliza to juz nie ma paniki? Co to wywalic bombke na miasto.. to jeszcze nie koniec swiata, nie?

Groza to co się dzieje na swiecie. Mam 16 lat, dobrze bedzie jesli umre ze starosci a nie od fali uderzeniowej albo strzałów wojska. ;(
  • 0

#35

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam 16 lat, dobrze bedzie jesli umre ze starosci a nie od fali uderzeniowej albo strzałów wojska. ;(


no narazie Polska nie ma się czego obawiać ;)

myśle że jeżeli ten konflikt miałby się rozprzestrzenić to najpierw USA i Europa Zachodnia, po jakimś czasie dopiero Polska byłaby zagrożona. Zaręczam Ci że dożyjesz 17 urodzin :mrgreen:
  • 0

#36

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Poczytajcie sobie przepowiednie które koledzy zamiescili na na forum, Siostry Faustyny, Ojca Pio, Nostradamusa itd to powoli nabiera barw poczekamy moze jeszcze pare lat ale sie doczekamy III WŚ
  • 0

#37

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wojna światowa jest możliwa ale, Izrael musi zaatakować Syrie wtedy do Syrii dołączy się Iran a do Izraela amerykanie a co za tym idzie Turcja bo z tamtąd najłatwiej wojska nato/usa mogą zaatakować. Wykorzystać to powinna korea i zaatakować swoich sąsiadów, wtedy onz nato rosja i chiny będą musiały zdecydować po czyjej chcą być stronie i czy wogóle angażować sie w taki konflikt bo to prowadziło by już do III wojny światowej. podobno miała się zaczać od niewielkiego państwa na bliskim wschodzie więc konflikt w Libianu pasuje jak ulał, z tym że była by to myśle inna wojna niż dwie poprzednie, bo mocarstwa Rosja USA Chiny raczej nie będą występować przeciw sobie, Usa przyzwala na walki w Czeczeni a Rosja na bliski wschód, są od siebie uzależnieni w wielu kwestiach. to będzie wojna między chrześcijanami/katolikami/ateistami/żydami i muzułmanami z tym że chrześcijanie mogą w dalszej cześci konfliktu wystąpić przeciw żydom



Czy wojska Nato będą mogły zaatakować z Turcji? Być może ale radykalizm islamski w turcji może niedługo przeszkodzić w tej polityce. 8-) 8-) 8-)
  • 0

#38

Dantom.
  • Postów: 64
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proroctwa i przepowiednie mają to do siebie, że nie określają przyszłości w sposób zdeterminowany i jednoznaczny. W większości przypadków nie określają także oznaczonego czasu mającego nastąpić zdarzenia. Jest to logiczne - bo w ten sposób nie naruszają naszej wolnej woli i jej wpływu na bieg wydarzeń świata. Ale istnieją dlatego, że ostrzegają nas przed skutkami bezmyślnego działania przeciwko prawom natury, przeciwko prawom Stwórcy, wreszcie także przeciwko samemu człowiekowi szczególnie wtedy gdy ufni w swoją wiedzę i możliwości odchodzimy od wartości duchowych na drogę samozagłady. Dopiero metodą światłocienia uzmysławiają nam, że czasoprzestrzeń nie jest zdefiniowana, że konkretne fakty można przewidzieć, lecz wciąż mamy wpływ na bieg wydarzeń.
Umiejscawianie w czasie przyszłym przewidzianych przepowiedniami wydarzeń wymaga więc ogromnej odwagi. Tak naprawdę jest to zazwyczaj tylko gdybanie i przypuszczanie z niewielkim procentem prawdopodobieństwa, chociaż zdarza się, że można próbować skojarzyć pewne zawarte w proroctwach okoliczności ze zjawiskami które aktualnie mogą mieć miejsce. Są to tzw. "znaki czasu".
Kod Biblii zawiera w najważniejszym dla Izraelitów zwoju Mezuza (22 wiersze, 170 słów) dwie daty przypuszczalnego wybuchu wojny światowej : rok 2000 i 2006. Właśnie ten drugi rok - to hebrajski 5766, który kończy się 22 września 2006 r. Wybuch wojny poprzedzony podobno będzie (Kod Biblii) śmiercią izraelskiego premiera (czyżby Ariela Szarona ?), a jednym z wydarzeń (też Kod Biblii) ma być niespodziewany atak nuklearny na Jerozolimę (całkiem prawdopodobne !). To właśnie w tej wojnie wystąpić ma 72 godzinny czas ciemności - noc w której zginie najwięcej ludzi, oraz użycie broni chemicznej w Europie (żółty pył). - przepowiednia Irlmayera. Ciekawe, że jedną z okoliczności towarzyszących wybuchowi tej wojny ma być katastrofalnie niski poziom wody w rzekach - czyżby skutek panującej teraz w niemal całej Europie suszy ? Zainteresowanych odsyłam do przepowiedni, które są na tym forum, a ja sam przyznaję, że to wszystko to też tylko moje gdybanie......
  • 0

#39

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zazyczaj jestem sceptycznie nastawiony do takich sytuacji,ale coraz bardziej się zastanawiam nad tym.Robi się gorąco...Jeżeli Iran coś tam wykombinował w swoich laboratoriach,to może być nieciekawie. :-| Potem USA mogłoby się na nim "zemścić" a wtedy reszta świata muzułmańskiego nie wytrzyma i się zacznie na dobre...
  • 0

#40

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Głowice nuklearne Korei Północnej mogą się znaleść w rękach Al-Kaidy albo Iranu.
Coraz bliżej do wojny.


http://blogs.abcnews...les_r_us_b.html
  • 0



#41

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę,że Iran z bombami A sam sobie da radę,bez pomocy Korei.Zresztą taki transport zapewne by wykryto.Jeżeli miałbym się doszukiwać zagrożenia nuklearnego,to ze strony Iranu.Al kaida wg mnie jest rozbita do tego stopnia,iż jest w tym przypadku niegrożna.Służy tylko dla straszenia opinii publicznej przez USA.Zdolni są jedynie do konwencjonalnych zamachów samobójczych :lub z użyciem samochodów pułapek itp.A Iran coś za spokojnie siedzi...Cisza przed burzą?
  • 0

#42

jakub[Hunter].
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem wina lerzy po stronie Izaela gdysz neimają oni dowoduw na to iż to liban porwał ich rzołnierzy .A poza ty wywołali oni wojne z libanem bez wypowiedzenia wojnny tylko zaatakowali liban jak niemcy polske.Przydało by sie rzeby sie do wojny przyłoncczył egipt [troche mają na pienku z Izraelem]
  • 0

#43

General.
  • Postów: 54
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

A do szkoly to Ty kiedys chodziles?
Czy ledwo z lona wyszedles??? :lol :
  • 0

#44

antyuE.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"antyuE,pamiętaj
nie zostawiaj roweru przy lodówce bo Ci herbata wystygnie ;)

a tak wogóle to puknij się w czoło a bedzie wesoło bo jak ja Ciebie pukne to Ci echo zęby wybije "

Witam !
Rozumiem,że ktoś się ze mną może nie zgadzać. Ma dorębne poglądy,światopogląd itd.. Pozostaje jednak mieć odrobinę szacunku dla czyjejś odrębności i jego zdania na wszelkie poruszane tutaj tematy,czy to dotyczą spraw nazwijmy je tajemniczych,czy zwykłej polityki tej światowej i lokalnej. Nie przejdę jednak obojętnie obok chamstwa,bo ten wpis ma znamiona takiego. Jakoś próbowałem się dopatrzeć żartu,ale nijak nie mogę.
Pozostawiłbym to bez echa,ale uważam,że na zło należy reagować i tępić w zarodku. Jak coś masz osobiście to się umowimy i Cię mogę puknąć. Będę w Poznaniu.
  • 0

#45

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

antyuE, jesteś kolejnym który się nabrał co tylko potwierdza bezsensowne używanie tegóż.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych