Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trzecia wojna światowa właśnie rozpoczęta.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
491 odpowiedzi w tym temacie

#1

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapewne wielu z was drodzy internauci zauważyło co się dzieje na bliskim wschodzie. Wojna która tam się toczy jest zalążkiem wielkiego konfliktu który obejmie już niedługo cały świat. Ważnym aspektem jest także kod biblii, który wspomina o zagładzie nuklearnej w 2006r. Zapewne domyślacie się, że chodzi tutaj o zdetonowaqnie ładunku atomowego w Jerozolimie :shock:

Jestem niezmiernie ciekawy czy podzielacie moje zdanie :-( :-( :-(
  • -1

#2

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak na razie to tylko lokalny konflikt, taki których jest dużo, tylko, że tylko ten jest nagłośniony przez media, co do III wojny światowej to jest do niej jeszcze daleko, bo jak na razie to nik za bardzo nie chce się mieszać ani USA ani Wielka Brytania, ani co najważniejsze bezpośrednio Iran,
  • 0

#3

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sorry, ale uważam że się mylisz w kwesti odległości czasowej tego konfliktu, bo ja uważam że to kwestia 3-5 lat. :smile: :smile: :smile:
  • -1

#4

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

taki temat już istnieje jest nawet przyklejony, nie zauważyłem nawet,

Sorry, ale uważam że się mylisz w kwesti odległości czasowej tego konfliktu,


jak dla mnie to działania USA, Iranu i innych państw arabskich są tak nie przewidywalne, że może to być za tydzień, za rok, albo wcale, jak na razie nie ma ruchów ze strony mocarstw światowych,
  • 0

#5

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wojna światowa to będzie jak za Libanem(a raczeh Hezbollachem) opowie sie Rosja a za Izraelem Ameryka,

a tak wogóle to tylko konfilkt jakich wiele jak to napisał/a Cote-d'Or

mam nadzieje że wszystko tam się wyjasni bo giną Bogu ducha winni ludzie
przez wystąpienia grupy nazwijmy to terrorystycznej Hezbollach giną ludzie w Libanie, ataki z powietrza nie zawsze a raczej często nie trafiają tylko w siedzibę terrorystów ale też w cywilii
ponoć na każdej wojnie są ofiary ale mysle że niepotrzebne ofiary, prawdopodobnie tych 2 ludzi o których cała sprawa się toczy już nie wypuszcza, nie powiem że się modle(bo to by była nie prawda) ale żywię nadzieje że jeszcze żyją i wkońcu ich odbiją

tiqosdallp

i?mg18?3?.i?m?ag?esh?ac?k.us/?img1?83/80?07?/3fn?6.jp?g
  • 0

#6

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale ze strony terrorystów jest :hmm: :hmm: :hmm:
  • 0

#7

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no bo cały konflikt z tego co się orientuje jest bo Hezbollach (w Libanie) porwał 2 izraelitów, nie pamiętam kim są :P

a co jest ze strony terrorystów?
  • 0

#8

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tych dwóch Izraelitów to są żołnierze armii izraelskiej :smile:
  • 0

#9

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no tak, o to mi chodziło ale znam ten przekaz jedynie z telewizji więc nie wszystko zapamiętałem :)
  • 0

#10

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ze strony terrorystów chodzi mi o możliwość posiadania przez nich broni masowego rażenia i chęci odpalenia np: walizkowej bomby atomowej
  • 0

#11

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ze strony terrorystów chodzi mi o możliwość posiadania przez nich broni masowego rażenia i chęci odpalenia np: walizkowej bomby atomowej


broń mają ale myśle że jej nie użyją

gdyby jednak użyli(odpukać) to byłby to dla nich koniec, od razu do boju ruszyło by ONZ, później wojsko USA i tak by to się ciągneło, jak narazie to jedni atakuja drugich i na zmiane, raczej tutaj o wojnie pozycyjnej nie ma co mówić
do trzeciej wojny jeszcze daleko , miejmy nadzieje że taka nie nastąpi
  • 0

#12

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja też mam nadziueje że jednak trzecia wojna nie nastąpi ale jeśli już nastąpi to napewno urzyta będzie broń jądrowa :shock: :shock: :shock:
  • 0

#13

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja też mam nadziueje że jednak trzecia wojna nie nastąpi ale jeśli już nastąpi to napewno urzyta będzie broń jądrowa :shock: :shock: :shock:


to zależy...
bo mówiąc wojna światowa mamy na mysli Europa,Ameryka, Rosja,Azja vs terroryści
i tutaj bedize broń jądrowa, nie ma co ukrywać
można pogdybać że gdyby hitler i stalin znali tę technologię to by polski już nie było,

ale sama możliwość takiego czegoś mnie już przeraża, urodziłem się w 1989, czyli akurat wtedy skończył się komunizm więc nie znam ani okupacji, ani tymbardziej trudów wojny

tylko że w dzisiejszych czasach to juz by nie była wojna Niemcy vs Rosja z udziałem Ameryki i Azji, takiego podziału już nie ma więc myśle że wszyscy by nalecieli na Libie, Izrael i by się skończyło
  • 0

#14

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zgadzam się w tej kwesti z tobą, ale nawet gdyby Hitler miał bombę atomową to myślę żeby jej nie urzył przeciwko Polsce :-/
  • 0

#15

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zgadzam się w tej kwesti z tobą, ale nawet gdyby Hitler miał bombę atomową to myślę żeby jej nie urzył przeciwko Polsce

tak , ale pamietaj że Polska to zawsze było "coś" pomiędzy niemcami a rosjanami
w Polsce mieliśmy i niemieckie obozy koncentracyjne i łagry(tak to się chyba nazywało) rosyjskie,
czemu hitler by nie miał zniszczyć rosyjskiej częsci polski ?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych