Skocz do zawartości


Przyznaje się!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_.وعي

Gość_.وعي.
  • Tematów: 0

Napisano

Yawgmoth napisał:

Nomi33, przykro mi ale przyznając się do multikonta, nie pozostawiasz wyboru i musisz zostać zbanowany.

Czy na tym forum wystarczy się do czegoś przyznać żeby zostać m.in. zbanowanym? W Polskim i nie tylko Polskim prawie nie wystarczy się przyznać do czynu, ale trzeba udowodnić komuś to, do czego się przyznał o ile nie został złapany na gorącym uczynku. Czemu tutaj jest takie zacofanie jeśli chodzi o te kwestie? Jeżeli Yawgmoth zaczął sprawdzać IP i znalazł dowody na złamanie regulaminu, to OK... ale samo stwierdzenie prosi się aż o mój komentarz w celu chociażby rozwiania wątpliwości.

Póki co skruszę się i przyznam do posiadania 4 multikont.

#2

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy na tym forum wystarczy się do czegoś przyznać żeby zostać m.in. zbanowanym? W Polskim i nie tylko Polskim prawie nie wystarczy się przyznać do czynu, ale trzeba udowodnić komuś to, do czego się przyznał o ile nie został złapany na gorącym uczynku. Czemu tutaj jest takie zacofanie jeśli chodzi o te kwestie? Jeżeli Yawgmoth zaczął sprawdzać IP i znalazł dowody na złamanie regulaminu, to OK... ale samo stwierdzenie prosi się aż o mój komentarz w celu chociażby rozwiania wątpliwości.

Póki co skruszę się i przyznam do posiadania 4 multikont.


Ja proponuję założyć rozprawę sądową, najlepiej niech ją prowadzi Sędzia Anna Maria Wesołowska ;) Poza tym najsilniejszym argumentem jest przyznanie się do winy, czyż nie?



#3 Gość_.وعي

Gość_.وعي.
  • Tematów: 0

Napisano

Poza tym najsilniejszym argumentem jest przyznanie się do winy, czyż nie?

Nie. Osoba niepoczytalna też może się przyznać do wielu rzeczy np. zabójstwa i co wtedy? Powinna pójść do więzienia, bo się przyznała? Tak samo jak bezdomny mógłby się przyznać za kogoś innego, że zamordował... przy okazji miałby "dom, mecze i jedzenie"... a morderca chodziłby wolno i bezkarnie. Dlatego jest to głupie.

#4

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pojawiły się nowe fakty w sprawie. W ciągu 24h (edit: albo i 48...) pojawi się wyjaśnienie, a teraz zamykam.

PS:

Póki co skruszę się i przyznam do posiadania 4 multikont.

A tym też się zajmiemy, na razie jedno już pasuje pod Twoje IP. Jak masz coś w tej sprawie do napisania, to zapraszam na priv.



#5

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sprawa się nieco przeciągnęła, ale powiem tylko tyle, że namierzono drugie konto Nomi33 i odpowiednie konsekwencje zostały wyciągnięte. I to tyle, z resztą sam temat ma się nijak do "Pomocy Technicznej".




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych