Skocz do zawartości


Nie mogę spać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_prb

Gość_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

Dzisiaj znowu nie mogłem spać, gdyż cały czas pokazywał mi się kosmita. Nie wiem co zrobiłem, ale wziąłem nóż i go zaciukałem, a następnie "wypchnąłem" przez okno (Oczywiście wszystko "w głowie", czy też, astralnie, jak niektórzy wolą mówić ;) ), zgodnie z czyjąś radą, co podziałało. Wtedy dowiedziałem się, że to ostatnie kilka tygodni to był test i... nie mogę nic więcej powiedzieć. Wszystko ujawni się w swoim czasie.

Muszę koniecznie skontaktować się z Łucyną Łobos, albo poprosić kogoś, aby zwrócił się do Niej z prośbą, aby dowiedziała się czegoś więcej o Jezusie i o tym... kim teraz jest.

Poza tym działo się cholernie dużo rzeczy, w które sam nie mogę uwierzyć, a raczej nie są tajne. Mówiłem, aby ktoś przestał chrapać - przestawał, chciałem duchy - słyszałem stukanie, zrzucanie jakichś rzeczy... Paranoja. Cokolwiek ma to znaczyć, nie jestem jeszcze na takie coś gotowy... Drżą mi ręce... Robiłem rzeczy, o których marzyłem, ale boję się tego!

Nie wiem jaka będzie reakcja na ten post. Nie musicie mi wierzyć, bo to brzmi tak nieprawdopodobnie, że sam bym w to nie wierzył. Ja się stałem... sam nie wiem czym. Tak jakby ktoś mnie prowadził, od książki do książki, od forum do forum, pokazując wskazówki, aż do mety, którą mogłem rozkoszować się wczoraj.

#32

Tommy.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaje****ś kosmite nozem? Jeszcze jakas wojna miedzygwiezdna bedzie ;-) . Przeszlo ci to juz czy nie? Nadal widujesz i slyszysz jakies rzeczy?

#33 Gość_prb

Gość_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

Zaje****ś kosmite nozem? Jeszcze jakas wojna miedzygwiezdna bedzie  ;-) .

To było tylko... Wyobraźnia? Coś dziwnego, ale napewno nie był to kosmita fizyczny, to była jakaś zjawa.

Przeszlo ci to juz czy nie? Nadal widujesz i slyszysz jakies rzeczy?

Przeszło. I jestem zadowolony z tego co było. Nie pytajcie dlaczego - wszystko w swoim czasie.

#34 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

hmm, chwytając młotek albo inną rzecz i wmawiając sobie że nic nam się nie stanie dzięki temu wyjdzie na to samo

jeśli wierzysz w moc rózańca to zawsze uznasz że to on Ciebie obronił ;)
to kwestia Twojego myślenia a nie różańca



Twoja mocna i niezachwiana niewiara w moc modlitwy różańcowej każe mi przypuszczać, że równie stanowczy jesteś w każdą niedzielę, odmawiając grzecznego pójścia do kościoła. ;-)

#35

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy my się aby nie znamy??? :)

w zasadzie to u mnie w niedziele pada jedynie pytanie retoryczne ze strony mamy :)
Mama:
Piciu, idziesz do kościoła?

mama odpowiedzi nie oczekuje bo wiadomo jaka ona jest :]

#36

Taco.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałem sporo ksiazek o duchach i wnioskuje - napewno nie masz tam zadnego demona bo gdyby to był demon to bog jeden wie co by się z Tobą działo teraz. Wiec, albo duchy, albo wyobraźnia (co nie znaczy ze jestes stukniety, poprostu boisz się czegoś) lu ostatecznie poltergeist.Duchy - Kot, jest slaby, wiec duch-obronca mogl przez niego przemawiac ale skoro mowi 'nie sluchaj siebie' wiedz mogl sie odnosic ze to wszystko byla twoja wyobraznia i nawet obronca tez- poprostu byl to twoj wewnetrzny 'dobry' glos. I ostatecznie poltergeist - poprostu moglbys byc medium, a Twoje silne emocje i strach. wywoływały zjawiska w Twojej wyobrazni i przenosiły je do świata realnego.Czy do tego domu/pokoju zawsze Cię coś ciągnęło i miałeś do niego wielki sentyment??

#37

Zeus.
  • Postów: 28
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Musisz zgłośić się u egzorcysty. Kiedyś miałem coś podobnego tylko przez zegarek. Nie poradziłem zasnąć.

#38

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wg mnie duch z niskiego szczebla rozwoju. Niekoniecznie chce zrobić krzywdę, może chce po prostu zrobić coś złego.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych