Skocz do zawartości


Nie mogę spać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#16

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawa sprawa. Od jakiegoś czasu też się budzę - co 2-gi dzień o 3, o 5 zawsze, i przed 7 rano ... z tym że sam świadomie to wybrałem - piszę to dla porównania, bo u mnie względnie nic się nie dzieje (oprócz tego że jest przy mnie parę bytów (przynajmniej narazie na stałe) i zaznaczają swoją obecność delikatnie) :)

#17

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Też tak miałem kilka lat temu i z czasem przeszło to w mój naturalny tryb życia - kładę się około 3 - 4 w nocy, wstaję o 10 - 11 a czasem o 12 w dzień :-D i zupełnie mi to nie przeszkadza :-D

#18

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w czasie roku szkolnego miałem coś podobnego, ale to raczej kwestia przyzwyczajenia, zawsze budziłem się dokładnie 2 minuty przed budzikiem o 6.35, zawsze były to dokładnie 2 minuty

#19

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Szybkie i proste metody do sprawdzenia:
1. Idź spać w innym miejscu, najlepiej wogóle w innym domu (pojedź do babci/na działkę/na wakacje)
2. Nie śpij do 2 w nocy tylko czuwaj.
3. Nie wpuszczaj kota do swojego pokoju (a może to on jest "złym demonem"?)

#20 Gość_prb

Gość_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

3. Nie wpuszczaj kota do swojego pokoju (a może to on jest "złym demonem"?)

Raczej wątpie. Dzisiaj spał obok mnie i w ogóle nic się nie działo. Zaczynam powoli odczuwać, że on, tak jakby, pilnuje mnie, broni mnie przed czymś. Dokładkie takie same uczucia miałem wobec mojego zmarłego jakiś rok temu chomika, który był, jak na chomika, cholernie inteligentny ^^... Nie śmiać się, mówię co mi dyktuje serce, nie poczucie humoru ;) .

#21

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mój chomik tez był inteligentny, specjalnie zapierdzielał na kołowrotku w nocy żeby mnie wku...denerwować i żebym nie mógł spać :)

a tak wogóle to ja czesto się budze w nocy około 3,4 ale myśle że dlatego że pies chodzi po domu(widać chopak nie ma co robić w nocy :P )

a jak jest szkoła to w weekendy budze się o 7,8rano :/
nie mogę się wtedy przestawić jakoś , bo w wakacje to śpie do 11, 12:D

#22

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej przyjcielu jest taka oto możliwość. Ja osobiście kiedy miałem podobne koszmary to się zawsze modliłem z różańcem w ręku. Możecie wierzyć albo nie ale to naprawdę pomaga, tylko trzeba uwierz w moć tego różańca, że jest on wstanie ochronić każdego z nas przed wszelkim złem :smile: :smile: :smile:

#23

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm, chwytając młotek albo inną rzecz i wmawiając sobie że nic nam się nie stanie dzięki temu wyjdzie na to samo

jeśli wierzysz w moc rózańca to zawsze uznasz że to on Ciebie obronił ;)
to kwestia Twojego myślenia a nie różańca

#24

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz racje to kwestia wiary, a nie samego przedmiotu jakim jest różaniec :smile: :smile: :smile:

#25

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeśli wierzysz w moc rózańca to zawsze uznasz że to on Ciebie obronił ;)
to kwestia Twojego myślenia a nie różańca


nie to kwestia magicznej mocy przedmiotów, to nie przypadek, że właśnie różaniec, został on poddany magii zawartej w każdej religii,

#26

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

herbata czy wódka wyparuje? :lol : :lol : :lol :

[ Dodano: 2006-07-20, 21:48 ]
A co do różańca to jak napisałem że sam przedmiot nie uratuje cię przed złem tylko wiara w niego że on może chronić cię przed złem, wiara że Bóg może przelać śwą moc na ten przedmiot i uczynić wszystko o co go poprosisz :hmm:

#27

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie to kwestia magicznej mocy przedmiotów, to nie przypadek, że właśnie różaniec, został on poddany magii zawartej w każdej religii,


a ja nie wierze w boga i w żadne związane z nim rzeczy, nie wierze też w moc różańca

czy on mnie uratuje przed złym bo ma magiczną moc chociaz w to nie wierze?

#28

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co do różańca to jak napisałem że sam przedmiot nie uratuje cię przed złem tylko wiara w niego że on może chronić cię przed złem, wiara że Bóg może przelać śwą moc na ten przedmiot i uczynić wszystko o co go poprosisz


owszem trzeba wierzyć w magiczne działanie czegokolwiek, bez takiego podejścia magia nie
będzie magią,

to nie Bóg przelewa swą moc na przedmiot, ale ty, a jest to ułatwione dzięki zabiegom magicznym.

#29

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co do różańca to jak napisałem że sam przedmiot nie uratuje cię przed złem tylko wiara w niego że on może chronić cię przed złem, wiara że Bóg może przelać śwą moc na ten przedmiot i uczynić wszystko o co go poprosisz


owszem trzeba wierzyć w magiczne działanie czegokolwiek, bez takiego podejścia magia nie
będzie magią,

to nie Bóg przelewa swą moc na przedmiot, ale ty, a jest to ułatwione dzięki zabiegom magicznym.


Wielkie dzięki że myślisz podobnie i podzielasz moje zdanie. :thx:

#30

Artemus.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy on mnie uratuje przed złym bo ma magiczną moc chociaz w to nie wierze?

Określone działania łączą się z konkretnymi konsekwencjami, żeby zadziałało nie trzeba przywiązywac temu filozoficznej wagi.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych