Skocz do zawartości


Nie mogę spać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_prb

Gość_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

Od kilkunastu dni codziennie budzę się o drugiej rano (różnice wynoszą kilka minut - mam przy sobie zawsze telefon komórkowym na którym sprawdzam bezpośrednio po obudzeniu się która jest godzina) i jestem w stanie zasnąć dopiero o godzinie czwartej. Przez ten czas zawsze słysze jakieś dziwne głosy, mówiące coś do mnie, których nie potrafię zrozumieć, oraz głos, który, wiem że to śmieszne, zdaje się dobiegać od mojego kota, mówiący mi, abym się nie słuchał. Dostaje już z tego powodu szału, całe oczy mam czerwone z przemęczenia, mimo iż wstaje dopiero o godzinie dziesiątej rano przez cały dzień jestem nieswój. Albo zaczyna mi odbijać, albo dzieje się ze mną coś jeszcze gorszego... Możecie mi powiedziec, co mógłbym na to poradzić? :/ Nie stawiam od razu, że jest to powiązane ze zjawiskami paranormalnymi, ale nie jestem już w stanie dłużej tak funkcjonować, a nie wiem do kogo zwrócić się z pomocą. Próbowałem już brać środki nasenne, byłem u lekarza i psychologa - nic, jestem zdrowy... Zaznaczam, że samo przebudzenie nie może mi się śnić, gdyż przedwczoraj przypadkiem obudziłem mojego brata potykając się o... właściwie nie wiem o co, bo było ciemno.

#2

Karakan.
  • Postów: 73
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

prb nie chce Cie straszyć ale ja jestem pod wpływem duchów i mam podobną sytuacje...

także diagnoza dla Ciebie może być " tylko jedna "

podkreślam

" TYLKO JEDNA "

szukaj porad u egzorcysty

Najbardziej uznani polscy egzorcyści Benedykt Barkowski (Białystok) Tadeusz Czapiga (Szczecin) Andrzej Grefkowicz (Warszawa) Andrzej Kowalczyk (Gdańsk) Janusz Królikowski (Tarnów) Marian Piątkowski (Poznań) Edmund Szaniawski (Licheń) Jan Szymborski (Warszawa) Jerzy Zięba (Pelplin)

#3

Wiesław.
  • Postów: 56
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem w 80% pewien ze jest potrzebny egzorcysta.Na poczatku pojdz do proboszcza w swojej parafi.Wyspowiadaj sie,przyjmij komunie swieta.Jak to nie pomoze zostaje tylko egzorcysta.

#4

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

prb, zdaje się, że masz problem. Powiedz czy brałeś ostatnio jakieś środki odurzające silne? albo często palisz maryche? Ludzie nawet nie zdają sobie sprawy, że takie uzywki mogą mieć destrukcyjny wpływ. Otwierają się na śiat astralny i paląc podtrzymują otwartość na niski astral gdzie pełno takich duszków mało przyjemnych. Inna opcja to rzeczywiscie sugestia Karakana... Jednak osobiście radzę unikać proboszczów, tak dla własnego bezpieczeństwa.

#5

Artemus.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

prb, jeśli uważasz, że ma to przyczynę zewnętrzną i chcesz zwalczyc to samemu zajrzyj tu.

Wyspowiadaj sie,przyjmij komunie swieta.

Nie ma to jak religijny szowinizm. Skąd wiesz, że masz do czynienia z katolikiem?

#6

cinix.
  • Postów: 129
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no cóż,głupio mi było pisać,ale mi się też często coś takiego zdarza.
Budzę się w nocy /przeważnie jest to ok.2-3/."Budzi" mnie taki jakiś dziwny niepokój,robi mi się duszno,czasem dostaję takiego"paraliżu",że nie mogę ręką dosięgnąc do lampki nocnej,ani odezwać się..To jest naprawdę okropne.Jakby "coś" niezbyt przyjaznego znajdowało się u mnie w pokoju Oo.I za każdym razem,kiedy zamykam oczy,budzą mnie jakies szmery,czasami chichot(?).Ale na tym etapie jestem już taka padnięta,że nie mam siły rozwodzić się nad tym,czy te dzwieki dochodza z mojej glowy czy,dajmy na to,z szafy O,o.

Czasem boję się,że zwariowałam.
Podobnie jak prb nie zakładam,że w mój sen ingerują siły ciemnośc^^i,ale jest coś nie tak.
Też byłam u lekarza,zapisał mi jakieś tabletki nasenne,ale nic nie dają.
Nie polecam Oo.

#7

Wiesław.
  • Postów: 56
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

prb, Jednak osobiście radzę unikać proboszczów, tak dla własnego bezpieczeństwa.



Co masz na mysli?

#8

Artemus.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Budzę się w nocy /przeważnie jest to ok.2-3/."Budzi" mnie taki jakiś dziwny niepokój,robi mi się duszno,czasem dostaję takiego"paraliżu",że nie mogę ręką dosięgnąc do lampki nocnej,ani odezwać się..To jest naprawdę okropne.Jakby "coś" niezbyt przyjaznego znajdowało się u mnie w pokoju

Może to byc tak zwany paraliż senny, na Discovery mówili, że występował od dawna u wielu ludzi, czasem do paralizu dochodziły duszności i halucynacje.

#9

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z tego co zrozumiałęm, to ten twój kot jest twoim aniołem stróżem?? niee to za dziwne by było, ale moze.... najlepiej faktycznie poszukaj porad u egzorcystów

#10 Gość_prb

Gość_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

z tego co zrozumiałęm, to ten twój kot jest twoim aniołem stróżem?? niee to za dziwne by było, ale moze....

Nie wiem, czy jest moim aniołem stróżem, ale jest nietypowy jak na kota tak czy siak ;) ... No i najwyraźniej potrafi się porozumiewać telepatycznie, chyba, że mi odbiło jak już powiedziałem ;) .

Ludzie nawet nie zdają sobie sprawy, że takie uzywki mogą mieć destrukcyjny wpływ. Otwierają się na śiat astralny i paląc podtrzymują otwartość na niski astral gdzie pełno takich duszków mało przyjemnych.

Nie, jedyne co takiego ostatnio piłem to piwo z nutką marichuany, ale to chyba nie może mieć takiego wpływu ;) .

Może to byc tak zwany paraliż senny, na Discovery mówili, że występował od dawna u wielu ludzi, czasem do paralizu dochodziły duszności i halucynacje.

To brzmi najlogiczniej.

Ale egzorcysta? Bo ja wiem...?

#11

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wieslaw, wiesz ich doświadczenia w egzorcyzmach to albo stos... a szczęscie te czasy minęły, albo zakłąd psychiatryczny.
Jakoś z przekonania nie mam do nich zaufania, jednak po namyślę, może się coś u nich zmieniło!
No to prb nie umiem CI pomóc.

#12

Tommy.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na twoim miejscu radzilbym porozmawiac z ksiedzem. Moze on znajdzie jakies wytlumaczenie. Albo jesli oczywiscie jestes katolikiem radze ci przed spaniem pomodlic sie, przy lozku zostawic krzyzyk albo rozaniec i gdy obudzisz sie pomodl sie i moze przejdzie. Planuje zrobic taki eksperyment: nie idz spac az do dajmy na to trzeciej w nocy. Zobaczysz czy nawet jak nie usniesz o danej godzinie beda przesladywac cie te glosy czy moze jest to przyczyna tego ze spisz. A moze sprobujesz porozmawiac z tymi glosami albo z kotem (troszke tak glupio brzmi). Aha i jeszcze jedno pytanie: czy podczas ostatnich dni nie wydarzylo sie cos niezwyklego np. ktos nie umarl albo przestales wierzyc w Boga??

#13

cinix.
  • Postów: 129
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

***** <==
apropo paraliżu sennego.
Po prostu schiza.
Tylko,że ja to mam średnio 3-4 razy w tygodniu :]

co do egzorcyzmów-radziłabym poczekać ... bo faktycznie Cie w kaftan zapakują : >

ja postanowiłam się nawrócić/po raz kolejny!/.
Może minie

#14 Gość_prb

Gość_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

Dzisiaj nie mogłem zasnąć, tak więc zapaliłem światło - wszystko od razu zamilkło i mogłem normalnie się położyć! Mam na razie jakiś sposób, ale zdaje się, że tylko tymczasowy.

#15

Tommy.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jak sie wczesniej budziles to oswiecales swiatlo? Moze to jest rozwiazanie. Te glosy boja sie swiatla czy cos w tym rodzaju.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych