Skocz do zawartości


Zdjęcie

Złudzenie słuchowe?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Ringo1500.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miesiąc temu byłem na obozie i z kolegami próbowaliśmy wymyślić sposób przestraszenia pewnej osoby. Podałem pomysł, aby podczas snu, w jego pokoju urządzić czarną mszę. Oczywiście nic takiego nie mięliśmy w planach robić, ale znajomy chciał "poćwiczyć" i wziął ode mnie telefon z otworzonym tekstem "Modlitwy do Szatana" autorstwa Charles'a Baudelaire'a. W kilka sekund po jej przeczytaniu gardłowym głosem, za oknem pokoju, razem z drugim delikwentem obecnym w pokoju, usłyszeliśmy dwukrotne bicie kościelnego dzwona. Była 2:23, więc nie ma mowy o wybijaniu godziny, a poza tym w promieniu kilku kilometrów nie było żadnej świątyni.
Posta napisałem, żeby inni mogli podywagować na ten temat. Sam nie wiem co to było, bądź być mogło. Zbytnio się tym nie przejmuję, ale może ktoś znajdzie ciekawe wytłumaczenie.
  • 0

#2

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zdawało Wam się. Po odmówieniu takowej modlitwy o stosownej godzinie każdy dźwięk mógłby się wydawać przerażający, lub nie na miejscu. Znajomy spodziewał się efektów i ot, co:

*Jakiś rozczarowany kot w afekcie nieudanej próby gwałtu na osobniku przeciwnej płci wydaje charakterystyczny wrzask*
- Ej, Marcin, słyszałeś to? Jakby dzwony.
- O kur*a bez kitu!

Tak to mniej więcej działa. Nie mówię, że to miał być kot, ale cokolwiek innego.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych