Skocz do zawartości


Zdjęcie

Srebro i złoto


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Srebro (14 użytkowników oddało głos)

Czy po przeczytaniu tego artykułu, skorzystasz z w/w leków w razie potrzeby?

  1. Głosowano Tak, temat dał do myślenia (7 głosów [50.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 50.00%

  2. myślę, że jednak farmaceuci i rząd wie lepiej, co jest dla mnie dobre (1 głosów [7.14%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.14%

  3. Nie wierzę, żeby to mogło cokolwiek pomóc (2 głosów [14.29%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 14.29%

  4. Temat nie przekonał mnie, że w/w pierwiastki mają jakiekolwiek działanie prozdrowotne (1 głosów [7.14%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.14%

  5. Połącze medycyne konwencjonalna z niekonwencjonalna - czyli leki przepisane przez lekarza i jednoczesne branie któregoś z w/w leków (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  6. brałem/am w/w leki, nie pomogły mi (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  7. Jeszcze przed przeczytaniem tego tematu uzywałem w/w leków (3 głosów [21.43%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 21.43%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#31

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Odpowiedź (w prywatnej rozmowie) przeczytam dopiero wieczorem, zaś masz plusa odemnie za dobre chęci, ale tą strone juz obczaiłem - i na pierwszego wójka google w kategorii "polska" trudno sie natknąć, zaś nie chce tego stosować ani na hiv'a ani na porfilie (na co sie natknalem w ostatnim preparacie i w wikipedii ang.)
  • 0

#32

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mamy o czym gadać. Ja ci rozumu do głowy łopatą nie nakładę. Jeśli chcesz myśleć, że to działa to sobie myśl.


Jakie masz dowody że to urządzenie jest nieskuteczne ?????


Ja mam w domu urządzenie do teleportacji. Jakie masz dowody, że jest ono nieskuteczne?
Oszustwo pozostanie oszustwem.
Cała fizyka, biochemia i logika stoi w tej sprawie po mojej stronie. A poza tym:


Za to powinni przyznać tobie Złotą Trzcionkę :o;] Paranormalnych , co jeszcze masz w domu pochwal się .

Widzisz ja mam dowody na skuteczność tego urządzenia a ty spekulujesz .

Użytkownik GuardAngel edytował ten post 23.08.2011 - 20:31

  • 0

#33

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie masz żadnych dowodów, bo twoja opinia na temat tego urządzenia nie jest żadnym dowodem, jest tylko opinią. Widać z twojego zachowania, że ty nawet nie znasz znaczenia słowa dowód. Poczytaj http://pl.wikipedia....dzenie_(logika)
jak już pisałem, to twórcy tego urządzenia powinni udowodnić, że leczy. Nie na odwrót.
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych