Skocz do zawartości


Zdjęcie

World of Tanks


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
305 odpowiedzi w tym temacie

#301

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam to na dysku od dłuższego czasu, ale dopiero w tym miesiącu mnie wciągnęło.
Dołączona grafika

Teraz się dorobiłem T1.



#302

pawlitto.
  • Postów: 181
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Swoją drogą po ostatnim patchu i zmianie systemu celowania super gra mi się moim KV-2. Ostatnie gry to praktycznie 100% celność - Trollem, którym można teraz bawić się w snajpera.


Co prawda to prawda. Teraz fajnie się gra praktycznie każdym pojazdem posiadającym haubicę lub trolla. Wczoraj przeprosiłem się z moim T18, którego trzymam dla zabawy na 2t i jest zajebioza. Praktycznie co bitwa cztery fragi bo prawie każdą dwójkę ma na hita. IS3 i T29 też wiele zyskały więc na chwilę obecną przestałem robić inne czołgi i gram tymi dwoma na zmianę ponieważ gra nimi sprawia mi większy fan niż kiedyś. Ogólnie patch 0.8.6 jak dla mnie na wielki +

#303

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Masz powtórkę? Chętnie bym obejrzał. Pewnie sporo kredytów i doświadczenia wpadło.

Swoją drogą po ostatnim patchu i zmianie systemu celowania super gra mi się moim KV-2. Ostatnie gry to praktycznie 100% celność - Trollem, którym można teraz bawić się w snajpera.


Nie ma czego oglądać na powtórce, połowa drużyny to były scouty IV tieru, a użytkownik IS-2 wbił tyle medali, gdyż kumpel z plutonu w WZ-131 wstał na chwilę do płaczącego dziecka, z rozpędu wciskając 3x F. Sprawa toczyła się na Linii Zygfryda i akurat zablokował się na umocnieniach. Ja w Pantherze i drugi kumpel w T71 zginęliśmy, IS-2 z wrogiej drużyny został sam na 6 maluszków i zablokowanego kumpla z full HP. Gościu stanął na capie, powybijał co przyjechało, a potem przejął bazę.

Wniosek: prawdziwy czołgista musi być bezdzietny dla dobra bitwy. :P



#304

Misiek82PL.
  • Postów: 8
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pochwale się :mrgreen: :mrgreen:
http://wotreplays.co...82pl-object_268

#305

Vendol -A-.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby ktoś szukał klanu w WoT to informuję że klan SO_SA rekrutuje. Po więcej informacji zapraszam do mnie na pw. PozdrawiamDołączona grafika

#306

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czytam sobie na For The Record: "Gaijin (War Thunder) restores StuH 42…" - myślę sobie "fajnie, ciekawe czy Wargaming też coś nowego planuje odnośnie odnowy czołgów i czy przebiją Gadzinę...", a chwilę później:



Oh. My. GODDESS!

Nawet nie chcę wiedzieć ile na to kasy pójdzie,






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych