Skocz do zawartości


Zdjęcie

World of Tanks


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
305 odpowiedzi w tym temacie

#1

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

World of Tanks

Jest to zręcznościowa "strzelanka" (z pewną dozą realistycznych zachowań) w której zamiast żołnierzami, kierujemy wiernie odwzorowanymi czołgami z okresu II Wojny Światowej.

Gra działa na zasadzie F2P (free to play), czyli jest darmowa z opcjonalnymi płatnościami.

http://www.youtube.com/watch?v=hJd9iCbpwuI

WorldofTanks

Gra ktoś? :> Nie ukrywam że jestem w niej zakochany od jakiegoś czasu. Obecnie jeżdżę ruskimi czołgami, najczęściej IS i S-51. Jednak w garażu stoi także A-20, KV (moja ukochana lodówka-wielka wieża dla niewtajemniczonych-, nigdy się jej nie pozbędę :D) i KV-3.

Pochwalcie się swoimi czołgami i osiągnięciami. :)



#2

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Olej rusków nimi się gra zbyt łatwo ;)

#3

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiem. W becie grałem niemcami i doszedłem do czołgu po PZIV. (nigdy nie pamiętam tych numerków :D)

Ale teraz mi się spodobały TDki amerykanów. T28 i T95. Ten nieprzebijalny pancerz z przodu, po prostu miód na moje serce. :D



#4

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale teraz mi się spodobały TDki amerykanów. T28 i T95. Ten nieprzebijalny pancerz z przodu, po prostu miód na moje serce. :D

T95 13km/h ;) ale idę pomalutku w jego stronę na razie mam M10 Wolverine ;)

#5

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bez premium? :)

Ja mam zamiar dojść do is-3, potem biorę się za TD amerykanów - bo już na is-4 ciężko się utrzymać bez premki.



#6

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AquilaSPQR - gdyby ktoś spotkał mnie na polu bitwy (no, podawać nicki!) ;) Dopiero zaczynam (gram od kilku dni), więc póki co dochrapałem się jedynie Mardera II, ale planuję pójść ścieżką niemieckich niszczycieli czołgów, Tygrysów i Panter (bo to dwie różne gałęzie) no i jakichś dwóch gałęzi amerykańskich - zapewne w kierunku Shermanów/Pershingów i ich ciężkich czołgów (co w sumie daje pięć slotów - max na "standard account"). Ruskiego sprzętu zaś w ogóle nie dotykam :P Na szczęście niedługo ma wyjść patch w którym będzie można utworzyć drużynę z kumplem, bo do tej pory tylko z premium tak mogli.

Aha - póki co mam Mardera II, PzKpfw II i T1 Cunninghama. Ltraktora i Pz I już się pozbyłem. A w jednej z ostatnich bitew do walki z KV, Hetzerami i tego typu wozami rzuciło jednego Ltraktora ;)



#7

seb76.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.Też zdarza mi się pogrywac w WoT.. ,Aktualne czołgi to IS,i oczywiscie KW.Nick to Pull76

Użytkownik seb76 edytował ten post 05.08.2011 - 10:10


#8

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mój nick to zaskakujący: mylo. :D

Wszędzie w grach i internecie taki mam, więc jeśli gdzieś traficie na taki to istnieje duże prawdopodobieństwo że to ja. :)



#9

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mój nick jest zupełnie inny niż tutaj- Yakon. Próbowałem ruskami, próbowałem Niemcami ale ostatecznie zostaje przy USA ;)

#10

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obecnie nie gram, ale wcześniej grałem w betę (gdzieś od sierpnia 2010). Doszedłem do IS-a 7, Obiektu 704 (bl10 > all), GW Tigera. Było fajnie bo była premka za darmo. :)

W niedługim czasie mam w planach powrót do gry i mozolne (bez premiuma) nabijanie expa. Ale najpierw muszę skończyć siódmy już film o trickjumpingu w ET oraz stworzyć swoją pierwszą mapkę.

Wracając do czołgów, to mój brat razem ze swoim klanem wygrali eliminacje turnieju czołgów do 6. tieru, dzięki czemu pojechali do Moskwy na finały. Żeby organizatorzy stanęli na wysokości zadania to może i by wygrali, a tak zajęli tylko 3 miejsce. Ale darmowy netbook nie jest zły. :)



#11

Logos.

    Rozum Świata

  • Postów: 390
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zainteresowaliście mnie. Zawsze uwielbiałem ten okres historii i wszystko z nim związane. Muszę ściągnąć i samemu przekonać się co tam zastanę

Nick: Log0s

Użytkownik Logos edytował ten post 05.08.2011 - 18:49




#12

antietam.
  • Postów: 320
  • Tematów: 114
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 34
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zainteresowaliście mnie. Zawsze uwielbiałem ten okres historii i wszystko z nim związane. Muszę ściągnąć i samemu przekonać się co tam zastanę


Mnie również, czołgi z okresu II Wojny Światowej to moja pasja.
Mój nick to hetzerstarr, gdyby ktoś spotkał mnie na polu bitwy.



#13

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W trakcie gry miałem okazję pogadać trochę z jakimś Niemcem, który twierdził, że jego dziadek walczył w tej samej jednostce co Michael Wittmann. Oczywiście jego nick - Wittmann (z jakimś dodatkiem, nie pamiętam już) ;) No ale doba, wracam do zbierania kasy na Hetzera. Po nim zbieranie na kupno Pz III.



#14

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kase najszybciej i najłatwiej zbiera się artyleriami. Poza tym najlepiej do expienia wybrać sobie 2/3 główne czołgi i grać nimi na zmianę - jeden padnie w bitwie, to szybko Escape i zaczynamy bitwę kolejnym. I tak w kółko. :)



#15

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gram od jakichś 2 miesięcy.. ;) Mam KV, Hummela, Tygrysa, StuGIII.. Mój nick to Nefer666.

Gierka jest świetna, poza takimi detalami jak to, że Tygrys jest taki słaby..


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych