Skocz do zawartości


Jak zlikwidować konto w paranormalne.pl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Niedoskonały

Gość_Niedoskonały.
  • Tematów: 0

Napisano

Proszę o informację - albo jakieś działanie - jak mogę usunąć swoje konto z tego forum, bowiem nie znalazłem takiej opcji w swoim profilu.
Może kiepsko szukałem, w każdym razie nie znalazłem i oczekuję tej ostatniej posługi. Miło by było, gdyby usunęła mnie osoba o nicku Kurczak, bo kiedyś to była jedna z najbardziej logicznych - występujących tu - osób. Zrobi to więc sprawnie i bez zbędnych pytań. Ale może inny mądrala też zrobi to skutecznie :)

Pozdrawiam niektóre osoby, które tu mimo wszystko zostają, chociaż nie jest to forum ani dla nich - ani dla innych - myślących osób.

#2

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wyciąg z forumowego Regulaminu:

5.15 Użytkownik może wnioskować o zmianę Loginu konta lub o całkowitą kasację konta pisząc na adres [email protected]. Prośba jest rozpatrywana przez administratora w ciągu 48 godzin.

5.16 Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że po skasowaniu konta wszystkie jego tematy i posty pozostaną na Forum i opatrzone zostaną podpisem: "Gość_Nazwa_Wyświetlana_Użytkownika", np. Gość_Kamil34. Za Nazwę Wyświetlaną uznaje się w tym przypadku nazwę, którą posługiwał się Użytkownik w momencie pisania danego posta na Forum.

5.17 Użytkownik nie może domagać się kasacji swoich tematów i postów w rozumieniu art. 1 ustawy o prawie autorskim zgodnie z którą wypowiedzi na Forum nie są uznawane za utwór. Post Użytkownika może stanowić przedmiot prawa autorskiego w zupełnie wyjątkowych przypadkach np. w sytuacji gdy treścią posta jest wiersz lub tekst wyróżniający się szczególnie oryginalną formą.





#3

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2988
  • Tematów: 2559
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę o informację - albo jakieś działanie - jak mogę usunąć swoje konto z tego forum, bowiem nie znalazłem takiej opcji w swoim profilu.


Jesteś pewien, że Twoja decyzja jest w pełni przemyślana? Bo według mojej oceny przyczyniałeś się do podnoszenia średniej tego forum i szkoda byłoby tracić wartościowego użytkownika. Może odczekaj kilka dni i dojdziesz do wniosku, że ten krok był nieco zbyt pochopny?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych