Skocz do zawartości


Zdjęcie

Damantris


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1

Damantris.
  • Postów: 152
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tyle osób zakłada tu tematy powitalne, więc myślę, że może też byłoby warto, a więc:

Witajcie, Forumowicze!
Z nicku Damantris korzystam już ok.10 lat. Większość moich dobrych znajomych też w ten sposób się do mnie zwraca, lecz skrócili nick do "Dami". Jestem rodowitą wrocławianką, lecz o korzeniach kurpiowsko-kujawskich. Namiętnie grywam w bilard, a ulubionym sprzętem w moim mieszkaniu jest PS3. Parę ładnych lat byłam członkinią wrocławskiego stowarzyszenia zrzeszającego miłośników fantastyki i RPG, obecnie należę do bractwa Zakon Świętego Płomienia, które z kolei skupia się bardziej na aktywności ASG i tematów postapo. Interesuję się motoryzacją (głównie motocykle), zoologią (także krypto- i stąd moja obecność na forum), sportami walki (do kontuzji czynnie - trenowałam muay thai), szeroko rozumianą erotyką i kuchnią. Uwielbiam kobiece stroje (sukienki, spódnice, głębsze dekolty, pończochy), srebrną biżuterię i eksperymenty z makijażem. W wolnych chwilach piszę teksty rozmaite, przygotowuję się do wydania cyklu opowiadań i tracę czas na durnowate gierki we flashu. Mam 24 lata.

#2

Bliss.
  • Postów: 213
  • Tematów: 35
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

witaj :)

fantastyczny opis ciekawej osoby - zaraz się tu chłopcy zlecą ;)



#3

adam0.
  • Postów: 163
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witam. Ciekawe zainteresowania masz. Jeździsz może motocyklem, bądź masz z nimi styczność?

Użytkownik adam0 edytował ten post 29.07.2011 - 22:57


#4

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Jedno zdjęcie może przekreślić tysiąc zainteresowań." :D

Cześć.



#5

Damantris.
  • Postów: 152
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@ Bliss - witaj.

@ Adam - póki co, moje zainteresowania są czysto teoretyczne: książki, czasopisma. Znam kilka osób, które posiadają motocykle i teoretycznie mogłabym nawiązać z nimi bliższy kontakt właśnie dla maszyn, jednak mają tak paskudne charaktery, że chyba tylko V ROD skłoniłby mnie do przemęczenia się w ich towarzystwie, abym tylko mogła poznać bliżej ten motocykl.
W tym sezonie już nie dam rady, ale na przyszły mam zaplanowany kurs na kat. A. I obiecany motocykl po nim, więc teoria w końcu przemieni się w praktykę.

@ mylo - kogo cytujesz?

#6

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witam Damantris :) jakiż ciekawy opis, fajnie powitać Cię na forum.

#7

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Siebie. :D

Oczywiście nie mówię na serio. :) No może nie do końca serio.



#8

adam0.
  • Postów: 163
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Rób prawko i kupuj maszyne, bo miło się patrzy na panie na motocyklach. Co planujesz kupić? Może kiedyś się miniemy gdzieś na drodze.

#9

Damantris.
  • Postów: 152
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Syrinks - widziałam trochę Twoich postów. To miłe, że mnie przywitałaś.

@Mylo - to dlaczego cudzysłów? Masz pół mojej twarzy na awatarze.

@adam0 - Moim marzeniem jest H-D VRSCA V-ROD. Oczarował mnie rychło po tym, jak wszedł na rynek. Ewentualnie Road King. Oba, niestety, to dość kosztowne maszyny, więc pewnie pierwszym zakupem będzie jakiś pospolity starszy Suzuki Intruder czy Honda Shadow.

Użytkownik Damantris edytował ten post 30.07.2011 - 23:50


#10

adam0.
  • Postów: 163
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak się składa, że sam posiadam honde shadow 600 i polecam jako pierwszy motocykl. Bardzo fajnie sie tym jeździ.

#11

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie zrozumiałaś. To było raczej picie do zachwytów facetów nad zainteresowaniami internetowej dziewczyny, które to zainteresowanie tak łatwo pada pod obstrzałem prostego jpg. :P

Do Ciebie pić nie mogłem bo nie widziałem. ;)



#12 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Witaj Damantris :) mam nadzieję, że sie tu zadomowisz i znajdziesz dla siebie wiele ciekawych tematów. Forum jest bardzo dynamiczne i rozwojowe. Praktycznie nie ma tu tematów o których nie można porozmawiać, dyskutować i poszerzać swoich horyznotów w ten sposób.

Pozdrawiam

Użytkownik Sentinel edytował ten post 03.08.2011 - 20:44


#13

Damantris.
  • Postów: 152
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witaj, Sentinel.
Dziękuję za powitanie, bardzo mi miło. Dość długo czytałam forum, nim się zarejestrowałam (całość działu o kryptozoologii oraz niewyjaśnionych zjawiskach), a i po rozpoczęciu aktywności, jako forumowiczka, odnajduję coraz to nowe, interesujące mnie tematy. Sądzę, że nie ucieknę stąd zbyt prędko.

Mylo - nie jestem typem osoby, która przy wszystkich swoich działaniach domaga się uwiecznienia tego na zdjęciu, wiesz, w stylu: "a tutaj czytam książkę o motocyklach", "takie tam przed lustrem w łazience". . Większość moich fotografii została wykonana przez półamatorskich fotografów, więc są dość mocno stylizowane.

#14

DeerHunter.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj.

#15

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych