Skocz do zawartości


Pożegnanie Atona


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#16

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Edit : Uszanuje prośbę i wykasuje treść

Użytkownik BrainCollector edytował ten post 28.07.2011 - 22:17




#17 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Dziękuję za uszanowanie mojej prośby :/

#18

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale lepiej coś robić, zacząć działać, niż po prostu odchodzić zostawiając problem. Jestem zdania, że skoro coś jest nie tak trzeba to naprawić, ale nie ma kto bo wszyscy odchodzą. To, że to nie jest to łatwe nie znaczy, że nie można coś z tym zrobić.

#19

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Grass is grass and I likethatpancake yadararehedereieedaa... Zis callz for anuther driink!

Dołączona grafika

To tylko forum... I tak Aton za miesiąc pewnie wróci. Zresztą, jakby naprawdę miał dość tego forum to zamiast pisać, że odchodzi, po prostu by je olał i po problemie. To tak, jakby podejść do kogoś i wrzeszczeć "W ogóle nie interesuje mnie, czy słuchasz tego, co mówię. W OGÓLE! Nie obchodzi mnie to! Mam to gdzieś! Naprawdę! Serio!". Poza tym forum jest czyjąś własnością, więc wysuwanie żądań "a ja chcę, żeby tego moda zdegradowano" jest nieco naiwne. Równie dobrze można zacząć kombinować, jakby tu zmusić sąsiada do pożyczania wędki.

Pisząc to jestem lekko wzruszony i jednocześnie ciężko mi na sercu ale nie może być inaczej.

To. Jest. Forum. Jeżeli ktoś kogoś na forum polubi, nadal może się komunikować z tym kimś mailem, komunikatorami etc. Więc w czym problem? o.=.O

WTF?

Ale nie bój się, ja też jestem lekko wzruszony. Pamiętam, jak nazwałeś mnie mętnym oparem. Jakby to było wczoraj. I jak dostałeś warna za osobiste wycieczki... Chlip.

Thime fuur anuouother driaiank. Thankfully I alreadadeee... don't remembhur ziis.

Użytkownik Tekeeus edytował ten post 28.07.2011 - 22:20


#20

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jestem już tą osobą, którą byłem w 2006 roku kiedy się zarejestrowałem. Trochę dorosłem, trochę wizji zweryfikował świat i życie.

Gratuluję nabrania doświadczenia życiowego .. mnie to jednak nie wygląda na zachowanie kogoś dorosłego ale przypomina bardziej histeryczne zachowanie dzieciaka, który zabiera zabawki i idzie do innej piaskownicy. Opanuj emocje ..

http://www.youtube.com/watch?v=ZHReqKRvonE

P.S. Najlepiej idźcie wszyscy .. ostatni gasi światło.

Użytkownik BadBoy edytował ten post 28.07.2011 - 22:20




#21

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tekeeus się wymądrza, a już chyba nie pamięta swojego "odejścia" z forum jakieś pół roku temu. Też zrobił szum, że go szczujemy, że jest tutaj tak nieprzyjemnie i robi papa. Jak widać... ;)



#22

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A w sumie dobrze, że zrobiłeś ten temat bo dawno "widziałem Cię" i mało o Tobie nie zapomniałem.



#23 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Aton, Aton - daj spokój. Coraz mniej ludzi sie tu robi i jak tak dalej pójdzie to naprawdę nie będzie lepiej tylko gorzej. Nie znam osobiście Twoich powodów, raczej w ogóle nie zajmuję się jakimiś tam politycznymi rozgrywkami między użytkownikami, nigdy mnie to nie interesowało. Ale coraz częściej zastanawiam się co tu jest grane, że wartościowi użytkownicy zwijaja manatki z tego forum. Może mnie ktoś oświeci?

Na wypadek gdybyś faktycznie nie zmienił zdania dzieki za wszystkie te pozytywne i te krytycznme posty w moich tematach oraz konstruktywną wymianę zdań. Powodzenia

#24

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Takie tematy powinny być z miejsca kasowane. Chcesz się żegnać to idź do kościoła.

#25 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

A po zamknięciu tematu pewnie i na mnie. Więc postanowił zabrać swoje zabawki.


To przykre, że po tylu latach nadal się niczego nie nauczyłeś.

Przy okazji, zbierając swoje zabawki, stara się wokół tego zrobić jak najwięcej szumu.


Możesz próbować zdyskredytować moją osobę i czarować rzeczywistość niczym nasz premier, że dzieje się lepiej i będzie coraz lepsiej ale kto ma oczy ten widzi. Poza tym normalne pożegnanie to nie szum.

Dziękuję, że ułatwiłeś mi odejście. Teraz wiem, że dobrze zrobiłem.

#26

Kozakiewicz.
  • Postów: 257
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja w stosownym czasie również napiszę do Administratora o wykluczenie mnie z grona paranormalne. Dopilnuję tylko, aby skasowano konto Muhada.
Kto patrzy ten widzi. Komercjalizacja forum nie ma nic wspólnego z poznawaniem prawdy. To bicie głową o beton pośród ludzi, którzy zaspakająją swój popęd ego najmojszą racją.

Pozdrowienia.

Użytkownik Kozakiewicz edytował ten post 29.07.2011 - 10:11


#27

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To ja tez się wpiszę.
Cenzurowanie takich słów jak gó*** albo Sr** ( sam ocenzurowałem żebym jeszcze jakiegoś warna nie zarobił) To zdecydowana przesada. To słowa powszechnie używane, jedynie do małych dzieci (kilka lat) tak się przeważnie nie mówi. Ale żeby na forum uznawać to za słowa które należy kasować, to trochę nadgorliwość. Jeśli już któryś moderator postanowi w ocenzurować takie słowo, to raczej nie powinien przyznawać autorowi warna. Upomnienie wystarczy. To nie są wyrażenia które kogoś by obrażały (no chyba że kogoś tak nazwiemy). Na wielu innych forach takie słowa a nawet mocniejsze są tolerowane.
Druga sprawa. Są na tym osoby takie jak restek, którzy nie stosują się do zasad języka polskiego- nie używają znaków diakrytycznych. W przypadku resteka jest to nagminne. Nigdy, żaden z modów nie zainterweniował.
Aha, żeby nie było. Restek używa polskiej klawiatury, do czego sam się przyznał, co też widać w jego postach( niektóre słowa są pisane po polsku).

Co do Atona. Facet kilka razy nadepnął na mnie na tym forum. Dlatego nie przepadam za nim.
Jednak przyzwoitość nakazuje mi zwrócić tutaj uwagę na pewną kwestię. W poprzednim temacie zostało on poproszony o to żeby wskazał punkty regulaminu, które naruszyła kpiarz. Problem z tym jest taki, że moderatorzy działają według innego regulaminu, który określa ich kompetencje. Tak samo jest z policją i innymi służbami porządkowymi. Jeśli policjant np. zatrzymuje na ulicy człowieka i przekracza swoje uprawnienia, to w ocenie jego zachowania, tego czy było zgodne z prawem czy nie, pomaga ustawa o policji.
Również niezbyt stosowne jest tak szybkie zamknięcie tego tematu http://www.paranorma...ka/page__st__15
Po poście Kurczaka mod na P uznał że można temat zamknąć. Nawet nie dano szansy odpowiedzi na Post Kurczaka, tak jakby to było zdanie ostateczne i kończące temat.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 29.07.2011 - 10:18




#28

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Forum wyhamowało, przeszło przynajmniej dwa przeobrażenia i czy na lepsze ?
Problemem tego forum jest między innymi uczestnictwo osób które "tworzą osobę" przy czym bardzo nieudolnie. Jest to znany proceder.

Aton odpuść ^^, sobie emocje ... idź pobiegaj ( zapraszam na moją trasę ;-) ) i zostań.






#29 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Druga sprawa. Są na tym osoby takie jak restek, którzy nie stosują się do zasad języka polskiego- nie używają znaków diakrytycznych. W przypadku resteka jest to nagminne. Nigdy, żaden z modów nie zainterweniował.

Dziwne, żeby miał interweniować...:

4.13 Stosuj się do reguł ortografii i interpunkcji oraz innych zasad poprawności języka polskiego (na Forum nie ma obowiązku stosowania polskich znaków). Jeśli masz problemy z ortografią korzystaj ze słownika lub przeglądarki, która podkreśla błędnie napisane wyrazy.

A do pożegnań to już się człowiek może przyzwyczaić. Aton wróci, nie wróci, odjedzie czy nie - jakie to ma znaczenie? Zainteresowanie sobą wzbudził, a o to przecież chodziło.

#30

Visenna.
  • Postów: 133
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale coraz częściej zastanawiam się co tu jest grane, że wartościowi użytkownicy zwijaja manatki z tego forum. Może mnie ktoś oświeci?

Ja mogę. Po prostu cenzura na tym forum przerosła formą treść. Wszyscy zgadzamy się że musi być porządek, ale nie totalitarny. Moderatorzy cenzorują dosłownie wszystko, i przesadzają z tym, a jednostki inteligentne lubią wolność. I tyle. Dlatego większość odchodzi lub już odeszła, a zostaną "Caroline", "MattD" i paru wiernych, którzy próbują nie widzieć, co się dzieje.

Aton - nie trawię Twoich poglądów, ale rozumiem sytuację, sama w podobnej byłam. Usuwasz konto czy nie, Twój wybór - ja ograniczyłam się do biernego czytania, bo pisać niewarto, wystarczy sie zdenerwować że tyle tu trolli i już warn. W każdym razie, miło się było z Tobą czasem pokłócić :) Sorka za nie respektowanie prośby, ale pytanie było na tyle wazne, że aż przełamało ma moment moje zadeklarowane milczenie, więc chyba zrozumiesz ;)

Edit: ortograf

Użytkownik Visenna edytował ten post 29.07.2011 - 14:12



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych