Skocz do zawartości


Zdjęcie

Od zawszę widzę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#1

Pauline.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już od dawna obserwuję to forum aż w końcu postanowiłam napisać. Otóż od zawsze mam pewien problem... W sumie to nie wiem czy można nazwać to problemem no ale nieważne. Od zawsze widzę ,,dziwne" rzeczy. Gdy byłam dzieckiem sama zganiałam to na wybujałą wyobraźnię, a teraz już raczej nie można tego zrobić. Nie jest to nagminne, nie dzieje się codziennie, jednak są momenty gdy się nasila. Właśnie teraz taki nastał, po dłuższej przerwie, ale może zacznę od paru przykładów z przełomu lat. Od razu powiem, że nie są to sceny niczym z ,,Szóstego zmysłu", chociaż parę podobnych sytuacji mi się przydarzyło.
Leżę w nocy, nagle widzę jak przy balkonie stoi ciemna postać, jestem oczywiście przerażona, z resztą czego można spodziewać się po kilkuletniej dziewczynce, chowam się pod kołdrę i do samego rana pod nią leżę.
Idę klatką schodową, coś zaczyna szeptać moje imię, i jak najbardziej nie jest to przyjemny szept. Uciekam do domu. To samo powtarza się w różnym czasie w nocy.
Słyszę głośny oddech, westchnięcia itp.Wchodzę do kuchni, jedna z szafek jest otwarta. A teraz może coś z czasów kiedy już przestałam się bać.
Idę spokojnie ulicą. Samochody stoją na światłach. Spoglądam na jednego z kierowców. Zamiast niego widzę, okropną, trupią twarz z czerwonymi oczami i uśmiechem na ustach, patrzy wprost na mnie( nigdy nie zapomnę tego widoku) po chwili za kierownicą siedzi normalny mężczyzna.
Teraz może coś z cmentarza. Tak wiem, zaraz powiecie, że jestem banalna, że mogłam wymyślić coś bardziej spektakularnego. A więc jestem na tym cmentarzu, co chwilę, wszędzie widzę, białe, czarne zjawy. Jest to jedna chwila, jakby tylko kątem oka. Ta sytuacja przydarzyła mi się chyba tylko raz.
Leżę w łóżku, czuję jak coś drapie, ciągnie mnie za ramię. Ignoruję to. Nasila się. Ustało dopiero gdy się poruszyłam.
Ciągle widzę, w lustrach, telewizorach, szybach odbicia, czasem to tylko ciemny cień, czasem wyraźna postać, zawsze trwa to tylko chwilę. Doszło do tego, że bałam się przeglądać w lustrze, robiłam wszystko by nie patrzeć w rzeczy w których coś może się odbić.
Teraz może powiem o tym co znów zaczęło się dziać po dłuższej przerwie. Trwa to od jakichś paru dni, może tygodnia.
W nocy ciągle słyszę, że ktoś chodzi po domu, zdarzało się to już oczywiście wcześniej ale nigdy aż tak często. Spokojnie sobie leżę, jest ok, nagle widzę przez szybę od drzwi jak ktoś wchodzi do kuchni. Było to tak realistyczne, że byłam w pełni przekonana, że ktoś po prostu wstał. Jednak nikt nie zapala światła, nic nie słychać, po chwili cień wychodzi. Wchodzę do kuchni, światło zaczyna migać i syczeć, ignoruję to, wchodzę do łazienki, dzieje się to samo. Chcę zasnąć, nie mogę, przez odgłosy z kuchni. Po prostu słychać, jakby ktoś coś w niej robił. Słyszę co chwilę lejącą się wodę z kranu, zgrzyt przesuwanych krzeseł. Wczoraj, biorę kąpiel. Coś zaczyna przeraźliwie zgrzytać, jakby ktoś pocierał o siebie metalowe rzeczy. Potem odkładam gąbkę na miejsce, po chwili leży inaczej.
Wiem, ze pewnie większość z was uzna, że jestem nienormalna, albo głupie dziecko postanowiło sobie napisać jakieś głupoty, ale wcale tak nie jest. Wiem, że jest tego dużo, ale jest to tylko parę sytuacji które napisałam. Takie rzeczy zdarzają mi się ciągle, odkąd pamiętam. Tak jak już pisałam, kiedyś się bałam, teraz już przestałam, chociaż nadal potrafię się nieźle przestraszyć. Nie jest tak, że zdarza się to tylko w określonym miejscu, np. w domu(chociaż najczęściej), ale również na ulicy, u kogoś innego. Jest to forum paranormalne więc pomyślałam, że chociaż tutaj zostanę potraktowana poważnie, a nie jak dzieciak z wybujałą wyobraźnią.
  • -1

#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ile masz lat? Mieszkasz sama? Mieszkasz w domku jednorodzinnym czy bloku? Byłaś z tym u psychologa? Czy kiedykolwiek brałaś tabletki na schizofrenię bądź depresję? Czy kiedykolwiek brałaś udział w wywoływaniu duchów? Czy w dzieciństwie przeżyłaś coś traumatycznego o czym pamiętasz do teraz (np. śmierć kogoś bliskiego)?

Użytkownik Fisher edytował ten post 25.07.2011 - 12:02

  • 0



#3

Pauline.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lat mam 17. Nie mieszkam sama, mieszkam w bloku. Nie biorę, ani nie brałam tabletek, nie byłam u psychologa, bo nie widzę ku temu powodu. Wywoływanie duchów... No raczej nic takiego sobie nie przypominam, chociaż pewnie jako głupie dziecko bawiłam się w takie rzeczy. Żadnych traumatycznych wydarzeń.
A teraz zgońmy wszystko na mój wiek, bo przecież byłoby inaczej gdybym napisała, że mam załóżmy 24 lata. Odgłosy możemy zgonić za to na sąsiadów, chociaż dobrze wiem jak co słychać od nich, a jak z pomieszczenia obok, albo tego w którym się znajduję. A to co widzę, powiedzmy, że jest powodem mojej choroby psychicznej, która nęka mnie od dzieciństwa, lub przyjmowania psychotropów, narkotyków, dużej ilości alkoholu i innego dziadostwa.
Jeszcze jest jedna rzecz o której nie napisałam. Moja babcia umarła na wylew przed moimi urodzinami, a dziadek powiesił się w piwnicy gdy byłam niemowlakiem więc nawet go nie pamiętam. No i oczywiście mieszkali w tym domu.
  • 0

#4

~Fawdy.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Kolejna prowokacja trolla ;)

Styl pisania podobny do : http://www.paranorma..._45#entry451486

Jest to ten sam użytkownik, pod innym nickiem, admini możecie sprawdzić IP, lecz pewnie ma zmienne.

Zwróćcie uwagę na nicki

Caroline
Pauline


Następnie zwróćcie uwagę, na jej głupi rozum i te głupie historyjki ; ) A wiec, proszę o zamkniecie tego durnego tematu.
  • -9

#5

Pauline.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę Cię bardzo, niech admin sprawdza. Tylko trochę się zdziwisz bo nie jestem tą osobą, więc niech admin sprawdzi i to udowodni.
Zresztą od razu wiedziałam, że będzie brane to za prowokację, więc sama nie wiem po co pisałam.
  • 0

#6

Tomas13.
  • Postów: 39
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

heh to z tą trupią czaszką w samochodzie dobre xD

też czasem widzę takie dziwne rzeczy, ale w świecie w którym żyjemy wszystko jest możliwe, lecz nie wszystko można wytłumaczyć

Użytkownik Tomas13 edytował ten post 25.07.2011 - 12:33

  • 1

#7

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Następnie zwróćcie uwagę, na jej głupi rozum i te głupie historyjki ; ) A wiec, proszę o zamkniecie tego durnego tematu.


A ja cię proszę, żebyś zwrócił uwagę, że to jest forum o zjawiskach paranormalnych. Jeśli każda historia jest dla ciebie bujdą i głupią historią, to ja naprawdę nie wiem co ty tutaj robisz :) Tamta rzeczywiście była prowokacją, póki tutaj nikt nie udowodni kłamstwa nie rozumiem po co się tak spinasz.

-koniec offtopu-

Próbowałaś jakoś mówić do tych 'bytów'? Żeby odeszły?
  • 0

#8

Pauline.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nick Pauline, ponieważ uczę się francuskiego i nic innego nie przychodziło mi do głowy. Zresztą zamykajcie ten temat, bo wszyscy kłamią, wymyślają i są umysłowo chorzy.
  • 0

#9

~Fawdy.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ehhh, wy naprawdę wierzycie jakiemuś trollowi? Pisze ona durne posty, robi sobie z was jaja, rozumiemy są wakacje nudy! Oczywiste post został zgłoszony już ; ) Lecz ta istota ma zmienne ip... Tak tak, ja wiem ze jestes trollem i piszesz głupie posty, wiec wyhamuj dziewczynko! Ja już widzę ,po tym twoim nicku ze jesteś trolliszem.

PS: A to już sceptykiem nie można być? o.0


Edycja: Przemo.

Na forum wolno mieć własne przekonania.
Zaczynasz podpadać pod 8.7, 8.8 .
Pilnuj się!

Użytkownik Przemo edytował ten post 16.09.2011 - 19:52
Reakcja na raport.

  • -7

#10

Pauline.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mówić próbowałam, ignorować też ale nic to nie daje i raczej nie da.
No i tylko się niepotrzebnie zdenerwowałam. Człowiek chce dostać jakąś radę, a i tak zostanie wyśmiany i posądzony o jakieś prowokacje i podszywanie się pod jakieś Claudette.

To chyba taki dział powinien zostać skasowany na tym forum, skoro nikt w takie rzeczy nie wierzy. Tak masz rację, jestem dawną Claudettą i kim tam jeszcze chcesz, w ogóle wszystkie prowokacje na tym forum to robię ja, i mam zmienne ip chociaż nawet do tej pory nie wiedziałam, że takie coś istnieje, no cóż ale nie jestem przyjacielem komputerów i informatyki.

A co do mojego głupiego rozumku, to może zwróć uwagę na własny, bo Twój jest z tego co widzę dosyć ograniczony.
  • 0

#11

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ehhh, wy naprawdę wierzycie jakiemuś trollowi? Pisze ona durne posty, robi sobie z was jaja, rozumiemy są wakacje nudy! Oczywiste post został zgłoszony już ; ) Lecz ta istota ma zmienne ip... Tak tak, ja wiem ze jestes trollem i piszesz głupie posty, wiec wyhamuj dziewczynko! Ja już widzę ,po tym twoim nicku ze jesteś trolliszem.

PS: A to już sceptykiem nie można być? o.0


Wyhamuj trochę, bo nazywanie kogoś trollem i bezpodstawne oskarżanie o multikonto i inne takie tyko dlatego, że według ciebie ma dziwny nick jest troszeczkę... głupie?
Zresztą mylisz pojęcia, mój drogi. Sceptyk ma podstawy żeby sądzić, że coś jest nie prawdą. A ty takich nie masz, chyba, że uważasz, że niezbitym dowodem jest nick i jeden post.

-
Jesteś wierząca?

Użytkownik Krakatau edytował ten post 25.07.2011 - 12:53

  • 1

#12

Pauline.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem wierząca. To znaczy w Boga wierzę, jednak nie w Kościół.
  • 0

#13

~Fawdy.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Wierząca, ale nie praktykująca :lol
  • 1

#14

Pauline.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak i do tego Ci powiem, że uważam, że Kościół ma wypaczone poglądy. A to czy się modlę w domu, czy w Kościele, do którego większość chodzi, żeby się pokazać to już mój wybór.
A to już własnego zdania nie można mieć?

Użytkownik Pauline edytował ten post 25.07.2011 - 13:12

  • 3

#15

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po pierwsze, to według mnie styl pisania oraz treść nie wskazuje na prowokacje.

Po drugie, jeśli opisujesz prawdę, to istnieje prosty sposób na sprawdzenie, czy te wszystkie zdarzenia dzieją się w Twojej głowie czy też naprawdę mają miejsce. Spytaj kogoś z rodziny, czy np. też słyszy odgłosy kroków, czy widzi migające się żarówki etc.

Jeśli nikt tego nie potwierdzi, polecałbym odwiedzenie psychologa. A jak potwierdzi - może to oznaczać, że masz dar do widzenia i odczuwania obecności ludzi zmarłych.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych