Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niezwykły obiekt nad São Paulo (Brazylia)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Ill
wypowiedź użytkownika bluemoone2 w linku który podałeś.
"steruje modelami RC od lat i z tego co wiem żaden samolot RC nie lata jak "to", ŻADEN"

owszem są podane filmy z RC ale powiedz sobie szczerze, czy którykolwiek przypomina ten z filmu ?

Opinię tego pana podkopuje lekko to, że widzi ruch obrotowy obiektu (o ile on się w ogóle obraca). Pozostałe trzy składowe ciężko określić, bo (jak zwykle) nie ma się do czego odnieść.
Co do tych latających samolocików, to nie wiem, nigdy nie maiłem w rękach czegoś takiego, może ma rację.

Równie dobrze może to być "prawdziwe ufo", jak i balon z diodami. Póki co, jestem nastawiony sceptycznie do tego filmu.
  • 1

#17

Patrolinho.
  • Postów: 137
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na początek nadmienię, że jestem sceptykiem co do takich nagrań. Wszyscy mówią o wielkich ujawnieniach i innych pierdołach... Przepraszam bardzo, ale jeśli te wysoko rozwinięte obce rasy istnieją to wytłumaczcie mi jedno. Lecą sobie jakiś czas do Ziemi, chwile "wiszą" i do domciu. Jaki jest tego sens ? Nie mówcie, że ma to przygotować do kontaktu bo światełka na niebie raczej nikogo nie przygotują do ujrzenia obcego. Poza tym jak twierdzą wszyscy "niby uprowadzeni" to kosmici posługują się telepatią, czyli po prostu mogą sobie wylądować i w pewien sposób na nas wpływać ,więc nie wiem czemu miałyby służyć te przygotowania jak mogą to ze swoimi super umiejętnościami zrobić od ręki czy jakie tam mają kończyny... Pogódźcie się, że jeżeli kosmici żyją to mają nas głęboko w poważaniu i nigdy nie będziecie mogli ich zobaczyć. No chyba, że lubią się droczyć, to by tłumaczyło piktogramy i inne pierdy ;)

PS. Brain wszyscy wiemy, że angielski masz w małym palcu, ale to jest forum polskie i stosownym jest pisać po polsku, a nie stosować anglojęzyczną internetową gwarę...
  • 0

#18

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam bardzo, ale jeśli te wysoko rozwinięte obce rasy istnieją to wytłumaczcie mi jedno. Lecą sobie jakiś czas do Ziemi, chwile "wiszą" i do domciu. Jaki jest tego sens ?


Nie jestem wielkim fanem teorii spiskowych ale można sobie wyobrazić scenariusz, w którym obca cywilizacja "negocjuje" z nami warunki jakiejś "umowy", w razie problemów statek wiszący nad miastem zrzuca na nie bombę.
  • -3

#19

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ładnie to wygląda, ale na prawdę nie przekonuje mnie że to jest jakiś statek. Dlaczego niby miałby oświetlony tylko dolny pokład (czyt. spód) Nie ma tam świecących pierścieni powyżej tego co widzimy, jest tylko ten talerz. To mnie najbardziej zastanawia w tym nagraniu, a jednocześnie skłania ku jakiemuś laserowi. Jest ciemno nie widać, na jakim poziomie są chmury. Być może właśnie to na nich jest rzutowany obiekt z jakiegoś bardzo silnego lasera.
Chociaż nie wykluczam że może to być statek, ale jakoś dla mnie mało prawdopodobne to jest.
  • 0

#20

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdyby były to lasery o tak wielkiej mocy i do tego znaczna ich ilość (tu jeden nie wystarczy) byłoby widać wiązke z ziemi skierowaną w niebo. W internecie znalazłem tutorial jak zrobić własny tz. "miecz świetlny" zrobiony z lasera blu ray i zrobiłem podobny i muszę powiedzieć, że na niebie dobrze widać wiązke światła. Jedyne wytłumaczenie jakie można "wygdybać" to wielkich rozmiarów samolocik RC (a raczej kilka podczepionych w całość). Ale to też może być podkopane ponieważ patrząc na filmiki - albo chwieją się w powietrzu albo latają lekko chaotycznie
  • -1



#21

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ludzie co to widzieli, mówią że było to wielkości Boeinga, więc.... sorry ale jakiś zabawkowy samolot na pilota jest dobrym wyjaśnieniem ? :o

Na początek nadmienię, że jestem sceptykiem co do takich nagrań. Wszyscy mówią o wielkich ujawnieniach i innych pierdołach... Przepraszam bardzo, ale jeśli te wysoko rozwinięte obce rasy istnieją to wytłumaczcie mi jedno. Lecą sobie jakiś czas do Ziemi, chwile "wiszą" i do domciu. Jaki jest tego sens ?


przypuśćmy, że tacy kosmici istnieją.. ale skoro to wysoko rozwinięte rasy, to może mają technologie i formy badań lub czegokolwiek innego, których nie jesteś w stanie zrozumieć ? także nie radził bym Ci podchodzić do tematu w ten sposób.
  • 0

#22

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ronaldo, wiesz bo to jest tak, jeśli się chcę można wszystko wytłumaczyć. Nie ważne czy pokrywa się to z prawdą czy nie ale wytłumaczyć można wszystko.
Jak tak spoglądam na stronę Above top secret to nie ma chyba nawet jednego tematu który nie byłby "obalony", wszystko jest tak proste do wytłumaczenia...
  • 0



#23

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

swietne :DDDD
faktycznie jest to dziwne, ciekawe czy ktos umiescil nagranie z calosci przynajmniej do konca trwania obserwacji... ?
tak na mysl mi tylko przychodzi ze te 45 stopni moze byc spowodowane tym ze ów obiekt jest holowany przez jakis balon albo cos w tym rodzaju ktory ukrywa sie za zasłoną nocy a na dole ma taki swiecacy lampion :D - robi taki mały show.
  • 1

#24

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ronaldo, wiesz bo to jest tak, jeśli się chcę można wszystko wytłumaczyć. Nie ważne czy pokrywa się to z prawdą czy nie ale wytłumaczyć można wszystko.
Jak tak spoglądam na stronę Above top secret to nie ma chyba nawet jednego tematu który nie byłby "obalony", wszystko jest tak proste do wytłumaczenia...


Ale nie można wszystkich takich nagrań traktować serio. Wg Ciebie każde takie nagranie jest dowodem na istnienie UFO. Nie twierdze że tego nie ma, bo sam jestem za tym że nie jesteśmy sami we wszechświecie, ale to na prawdę nie wygląda na materialny statek. Są filmy które na prawdę jest ciężko wytłumaczyć, ale w tym przypadku mamy sporo wątpliwości.
Jak dla mnie przede wszystkim na pierwszym miejscu jest długość nagrania, dlaczego tak krótko nagrywali? Jak ja bym był świadkiem czegoś takiego to kręciłbym filmy dopóki ów obiekt by nie znikł.
Jest zbyt ciemno, nie widać poziomu chmur, a jak dla mnie w tym nagraniu jest kluczowe, bo gdyby chmury były na wysokości tego talerza to najprawdopodobniejszy byłby laser czy inny hologram.
Sposób poruszania się tego obiektu jest też dziwny, dlaczego niby widać tylko dół, wisiałby pod takim kontem w powietrzu?
Jak dla mnie to jednak fake :)
  • 0

#25

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rozumiem że to forum paranormalne, ale wielu ludzi chyba bierze wszystko zbyt poważnie... Mi to wygląda na zwykłą zabawkę, te kolory i w ogóle, ale na pewno nie jakiś nol... Pomyślcie sobie: czy skoro kosmici dysponują technologią dalece wykraczającą poza nasze mniemanie, mają statki, potrafiące poruszać się z zawrotną prędkością nie wydalając przy tym jakichkolwiek spalin i nie zostawiając śladów ich działalności, to czy było by możliwe zaobserwowanie ich wbrew woli? Ja tak nie uważam, jeśli istnieją to oni zdecydują, kiedy się ujawnić, a nie my, wszystkie te filmiki nie przeczę są ciekawe, pobudzają wyobraźnię, ale na tym świecie jest jedna zasada - WSZYSTKO może być racjonalnie wyjaśnione, Wy próbujecie każdą kulkę na niebie porównywać do UFO a później wychodzi jak wychodzi.
Przepraszam, nie jestem sceptykiem, ale to moja obserwacja po wieloletnim przeglądaniu forum. Apeluję tylko o włączenie myślenia, tak racjonalnego jak i abstrakcyjnego, a nie tępe wierzenie w to co się widzi.
  • 0

#26

bullik.
  • Postów: 377
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rozumiem że to forum paranormalne, ale wielu ludzi chyba bierze wszystko zbyt poważnie... Mi to wygląda na zwykłą zabawkę, te kolory i w ogóle, ale na pewno nie jakiś nol... Pomyślcie sobie: czy skoro kosmici dysponują technologią dalece wykraczającą poza nasze mniemanie, mają statki, potrafiące poruszać się z zawrotną prędkością nie wydalając przy tym jakichkolwiek spalin i nie zostawiając śladów ich działalności, to czy było by możliwe zaobserwowanie ich wbrew woli? ..


No to prosze nie skrywac tej wiedzy dla siebie samego, tylko wyjawic nam tu wszystkim JAK bedzie wygladac prawdziwy NOL, jakie bedzie miec kolory i jak bedzie sie poruszac.. poza tym jeszcze moze jakis mail czy cos gdzie skladac podania "O ukazanie sie nam" bo najwyrazniej gdzies mi umknal..

Poza tym mam rozumiec ze ty, wiesz jak oni mysla, po co tu sa i wogole..

To jest tak, jak jest film malo wyrazny to fejk, albo "piorun kulisty" :o jak jest wyrazny, to zabawka, NO BO ZA WYRAZNY i wogole jakis taki szpanerski ten obiekt, a Szaraki to beda mialy szare statki i beda latajac robic piuuu..

Nic nie wiecie WY i JA, wiec odrobine realizmu to WSZYSTKIM by sie przydalo!

Tak - wlaczcie myslenie i przypomnijcie sobie ze dawniej nie wiedziano o en. elektrycznej, magnetycznej.. nie wiedziano o atomach i wogole Ziemia byla plaska!
Teraz my to wiemy i nie kwestionujemy bo nasi naukowcy to nam udowodnili, a co bylo wczesniej? nie bylo tego? czy moze mysmy tego nie znali i nie rozumieli!!
ILE jeszcze jest takich sil, energi itd. ktorych my nie widzimy i nie znamy??!!

Stwierdzenia typu jesli oni maja taka technike itd. to po co by nam sie ukazywali.. a moze dla jaj!? my tez robimy kawaly malpom, psom itd.. kiepski argument? tepy pies nie widzi szyby i w nia walnie to nas smieszy.. jak szczeka na latarke.. to jest wystarczajaco racjonalne?

Przypominam ze juz byl taki Pan w IX wieku ktory chcial urzad patentowy zamykac bedac przekonanym ze juz ludzie wymyslili wszystko co mozna bylo.. i co? teraz jakbys popkazal mu tylko to co masz w kieszeni to by wzial cie czarownika albo szatana!!! wiec troche pokory!

Zaraz ktos powie: nie porownujcie NAS z ciemniakami co mysleli ze Ziemia jest plaska, my teraz tyyyyle wiemy.. a ja sie zapytam: a skad to wiesz? bo w ksiazce przeczytales i w szkole cie tego nauczyli.. ale co z tym czego nie ma w podrecznikach?? TO TEZ ISTNIEJE tylko czeka na odkrycie!

i kolejna sprawa to jest forum paranormalne, a sceptykow tu tyle ze jak chce ciekawy temat przesledzic (by go SAM ocenic) to musze sie przebijac przez warstwe niepotrzebnych i durnowatych postow typu: Nie bo nie, a ja mysle ze to nie prawda, moim zdaniem oni wygladaliby.. ufoludkow nie ma.. itd itp.. NIE masz dowodow ze to fejk, albo jakies inne zjawisko to zachowaj swoje fantazje dla siebie.. (tak fantazje! bo jak nie ma dowodow to przeciez ty uwazasz to za fantazje)

jeszcze do tego ze wszystko mozna wyjasnic racjonalnie.. to spojrz w niebo na te mld gwiazd i planet, gdzie wiemy juz napewno dzieki naukowcom ze woda jest powszechna w kosmosie i wytlumacz mi racjonalnie ze MY jestesmy jedyni!
  • 1

#27

FunkyPolak.
  • Postów: 98
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Piękny statek.
  • 0

#28

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

BrainCollector nie da za wygraną i będzie bronił każdego nagrania choćby pokazano na nim latający hamburger. Ill moim zdaniem zamknął temat definitywnie. Nawet zadał sobie trud i przedstawił nagrania. I tyle są warte zeznania tłumu o statku wielkości boeinga. Ktoś znowu po prostu zrobił sobie jaja. Ale w jednym zgodzę się z Brainem - takich nagrań będzie coraz więcej, oj będzie... Ludzie wymyślają coraz to nowsze zabawki.
  • 0

#29

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No widzisz, taki brejn przychodzi i psuje wam zabawe w obalaczy. No no, niedobry brejn.
Bronisz się "rozsądnym myśleniem" a jedyne na co stać rozsądne myślenie to pokazanie samolociku z diodami o średnicy max 2 metrów.
Dalej będę tym niedobrym który broni, trudno. Trzeba się z tym pogodzić
  • -1



#30

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyglada ladnie, ale mnie jakos nie przekonuje, za bardzo w stylu disco polo :mrgreen:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych