Skocz do zawarto¶ci


Zdjęcie

UFO w M±kowarsku?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedĽ
25 odpowiedzi w tym temacie

#16

Okruch.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo polskie to s± dobre niektóre rzeczy... ale napewno nie piktogramy... zgodze się, może jakie¶ polskie menele po paru tanich winach zaczęli się bawić :P (tylko dlaczego te kółko jest takie równe ;>? :P )
  • 0

#17

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ewidenty Fake, na pierwszy rzut oka widac :-/ Wydaje mi się ze ufok oblał z tego mature ale jakis G. mu ja dał a teraz papra robote ;-)
  • 0

#18

Kłaku.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie jakie¶ polskie UFO , i do Ľle zrobiło :)
  • 0

#19

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

tego typu kręgi razem z cropmakerami to błogosławieństwo dla wszystkich sceptyków który zamiast szukać prawdy zgóry zakładaj± że maj± rację.
  • 0

#20

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jakie to smieszne jak przeciwnicy sceptykow odwracaja kota ogonem :D pewnie sceptycy dowody biora z kosmosu, a przeciwnicy i ich bujna wyobraznia to jedyna sluszna droga do prawdy :D (tyczy sie nie tylko piktogramow) Kto tak naprawde z gory cos zaklada ? no blagam.
  • 0

#21

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

co miałe¶ własciwie na my¶li? bo to że mówie że mówie ze niektórzy sceptycy nie zważaj±c na wszystkie fakty gadaj± że przecież tylko oni maja racje to chyba nie jest odwracanie kota ogonem, nie? wnioskuje że albo masz zły chumor albo miewasz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem.
  • 0

#22

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

bo to że mówie że mówie ze niektórzy sceptycy


napisalas ze wszyscy, a nie niektorzy:

to błogosławieństwo dla wszystkich sceptyków który zamiast szukać prawdy


I jest to odwracanie kota ogonem, bo to cale "szukanie prawdy" u NIEKTORYCH fanatykow ufolskiego pochodzenia kregow, opiera sie wlasnie na z gory zalozonej tezie i szukaniu dowodow na to w co z gory wierza, a nie szukaniu obiektywnej prawdy.
  • 0

#23

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ale zauwarz że chodzi mi o takich sceptyków którzy wła¶nie zamiast szukać obiektywnych faktów, co zauwarzysz jak dokładnie przeczytasz mojego posta, ¶więcie wierz± w swoje racje i nawet już mi nie chodzi o te kręgi w zborzu.

""szukanie prawdy" u NIEKTORYCH fanatykow ufolskiego pochodzenia kregow, opiera sie wlasnie na z gory zalozonej tezie i szukaniu dowodow na to w co z gory wierza, a nie szukaniu obiektywnej prawdy."

i tu sie z tob± zgodze. i dobrze napisałe¶ że NIEKTÓRYCH bo s± tacy co przeginaj± w jedn± strone i tacy co przeginj± w drug± i mam nadzieje że nikt z tego forum do tych dwóch grup nie należy. każdy ma prawo do swoich racji, jedni mówi± że piktogramy robi± ludzie, inni że UFO a prawda jak zwykle leży po ¶rodku. mam nadzieje że moja odpowieć cie zadowoliła.
  • 0

#24

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tez slyszalem to co mowil pyziak, ze jesli sa zlamane to robota ludzi. Zeby to bylo UFO to musza byc chyba tylko lekko wygiete ale bez uszkodzen.
  • 0



#25

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A skad wiesz ze nie na odwrot ?
  • 0

#26

pi3otr.
  • Postów: 102
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

Tak się składa, że mieszkam akurat niedaleko i widziałem te kregi. Niestety byłem tam kilka dni po ich powstaniu i były juz nieĽle podeptane. Jednak mimo to uważam, że to podróbka. Choć niczego nie można wykluczyć. Z relacji kolego który tam mieszka w M±kowarsku wynika,że powstały one w zaledwie w kilkana¶cie minut. Niestety nie wiem na ile można wierzyć w to co mówi. Jeżeli kto¶ jest zainteresowany to zrobiłem tam trochę zdjeć i moge podesłać na maila. O kontakt proszę na PW.
  • 0


 

Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 użytkowników, 0 go¶ci oraz 0 użytkowników anonimowych