Skocz do zawartości


Zdjęcie

Historia kobiety uprowadzonej przez obcych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#16

szary123.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie potrafię tego zrozumieć...cały czas większość z "Internetowych UFO'badaczy" narzeka "zdjęcie to podróba,nieostre,nie prawda,nic nie widać,za autentyczne,niemożliwe). Czy ktokolwiek potrafi mi zdefiniować co musielbyście zobaczeć żeby uwierzyć? Gdy zdjęcie czy film są faktycznie mało czytelne mówicie..."Jak zobacze w super jakości to uwierze" a gdy takie się znajduje i tak nikt w to nie wierzy albo nawet uparcie twierdzi ,że jest niemożliwe tylko dlatego ,że jego mózg nie potrafi tego pojąć....proponuje zastanowić się czego tak naprawdę oczekujecie....zaprzeczacie praktycznie każdemu autentycznemu czy też nie dowodowi....więc powtarzam...Co takiego musi się wydarzyć ,a żeby was to usatysfakcjonowało.Widzę ,że celowa dezinformacja UFO'nautów działa na was lepiej niż nawet sami mogli przypuszczać.Smutne.
  • 4

#17

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A nasz takie powiedzenie Carla Sagana: niezwykłe twierdzenia wymagają niezwykłych dowodów?
Ta historia została obalona tak samo jak inny poprzednie opowieści. Nic na to nie poradzimy, że w necie krąży cała masa sfałszowanych historii, zdjęć, filmów itp. Trzeba tylko znaleźć jakieś przesłanki świadczące za tym, że dana historia jest zmyślona.
Gorzej by było gdyby każde zdjęcie ufo uznawać za wystarczający dowód na istnienie cywilizacji pozaziemskich.
Smutne to jest takie zachowanie jak twoje, czyli bezkrytyczne przyjmowanie wszystkiego co wydaje się wykraczać poza wyobraźnię. Taka postawa wierzącego dla własnej wygody w każdą bajkę, niezależnie od tego czy jest prawdziwa czy nie. Wielu ludzi nawet nie interesuje to żeby sprawdzić czy dana historia jest prawdziwa, tylko dla zasady przyjmują wszystkie.
Ta kobieta i jej historia są zmyślone od początku do końca. Podałem linki gdzie jest porównanie tej niby kosmity do najzwyklejszego na świecie królika- i pasują do siebie. Czego więcej trzeba?
  • 1



#18

szary123.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc pytam się ...czy owe podobieństwo do królika jest w/w niezywkłym dowodem do tego By twierdzić iż historia jest nie prawdziwa?

Użytkownik szary123 edytował ten post 22.07.2011 - 12:42

  • 0

#19

martin87.
  • Postów: 24
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może kosmici są z jakiejś planety Królikowców i mają królikowe płody?
  • 0

#20

szary123.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może kosmici są z jakiejś planety Królikowców i mają królikowe płody?

Wyczerpująco-inteligentny komentarz :)
  • 0

#21

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdjęcie kosmity które zrobiła ta kobieta wygląda inaczej niż ten rzekomy płód. Ja tam nie widzę zwierzęcia z długimi uszami ale typowy wizerunek kosmity ze skośnymi oczami i jajowatą głową. To który kosmita w końcu ją zapłodnił? ten ze zdjęcia chyba nie skoro płód wygląda jak królik. A może rzeczywiście jest tak jak pisze martin87 (ironia?) że zapłodnił ją zmutowany kosmita królik.
To powiedz mi dlaczego uważasz tą historię za wiarygodną, bo ja już wymieniłem które elementy tej opowieści są zmyślone albo mocno naciąganie min. ten rzekomy implant.
  • 0



#22

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Od początku ten film jakiś dziwny był. Tak jak napisał "Wszystko". Brak jakichś konkretnych nazwisk, wszystko rzucono na kupę- pokazują implant, nagle zaczyna tłumaczyć im i nam do czego służyła substancja, po co oni jej to robili (ciekawe skąd to wszystko wiedziała zwykła kobieta), pokazuje jakieś zdjęcie ufoka z bardzo bliska (widać ufok jest na tyle głupi, że nie zorientował się, że błyska mu flashem przed oczami i nie zabrał jej jakiegoś urządzenia skierowanego wprost na niego [przecież mogła to być broń, obcy to twardziele, nie boją się]). "Płodu nie było widać"- oczywiście tak najlepiej powiedzieć chociaż kto ich tam wie, może tak robią obcy?
  • 0



#23

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Głowa tego małego obcego przypomina mi trochę bardziej jaszczurzą tzn. płód reptilianina. Według wielu niepowiązanych ze sobą źródeł szaraki są sondami sterowanymi przez reptilian w celu stworzenia ciał posiadających strukturę fizyczną w trzech wymiarach, ponieważ jako istoty STS pragną pozostać w strukturze, formie fizycznej co przy obecnym etapie ich rozwoju powoli staje się niemożliwe.

Oczywiście to tylko taka moja myśl, uważam że to raczej ściema.
Króliki, zdjęcia szaraka z plasteliny i wycinanie scen usuwania płodu w trosce o nasze zdrowie psychiczne.

Przykro mi, ale dla mnie to za mało.

Użytkownik Ladd edytował ten post 22.07.2011 - 21:12

  • 0

#24

lukasz245.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przepraszam ale nie mogę już wytrzymać filmik oglądałem do 1:40 i prawie się posikałem taki sam jak oglądałem kilka miesięcy temu na yt kiedy to koleś opowiadał jak go ufo przez odbyt badało i nawet to było dla niego przyjemne :( nie podam linku bo filmik usuneli
  • 0

#25

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko, a czy ty widzisz królicze uszy na tym zdjęciu? Chodzi o płód.

Dołączona grafika

Ja tu żadnych nie widzę.

Użytkownik IteratorZX81 edytował ten post 22.07.2011 - 23:48

  • 0

#26

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo uszy są obcięte, tak zawsze się robi. Uszu nikt raczej nie je dlatego są obcinane. W linkach, które podałem jest porównanie martwych obciągniętych ze skóry królików z tym stworzeniem z filmu. Wyglądają identycznie http://www.mistyger....ta&catid=1:news
A jak to cię nie przekonuje to zauważ, że ten potworek na tym filmiku wygląda na coś co chodzi na 4 nogach. A przecież zarówno ludzie jak i ci kosmici są stworzeniami dwunożnymi. Masz jeszcze jeden link http://www.all-creat...it-meat-13.html

Tak jak napisał "Wszystko". Brak jakichś konkretnych nazwisk,


Brak nazwisk z oczywistych względów. Żaden szanujący się lekarz nie będzie firmował swoim nazwiskiem tak naciąganego i nieprawdziwego materiału. Ta baba może sobie mówić że to był "potworek" i na potrzeby filmiku to wystarczy. Ale w takim przypadku takie coś powinno się zabrać do badań DNA i stwierdzić na 100 % co to właściwie jest. Ale nawet gdyby takie coś zrobiono to pewnie niektórzy by i tak uznali że widocznie dali co innego do badań a kosmitę gdzieś schowali.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 23.07.2011 - 09:35

  • 0



#27

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zauważ że ludzki płód też przez pewien czas wygląda na czteronożny, zanim się dłonie wykształcą - pozostałość po małpich, czteronożnych przodkach.
  • 0

#28

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

"Ciąża ... z takimi wadami ... to był potwór."

To sa jej (uprowadzonej) ostatnie slowa z filmiku, ktore sa rowniez odpowiedzia - plod z wadami genetycznymi, nawet nie bede porownywal tego z plodem ludzkim, czy kroliczym, bo nie widze takiej potrzeby. Wlosi maja Berlusconiego i robia tematy zastepcze.
  • 0

#29

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale to wygląda na dorosłego królika, taki dopiero urodzony byłby o wiele mniejszy niż na tym filmie pokazano. No ale jeśli to nie jest królik to co niby? Mnie wystarczy podobieństwo tego czegoś do ciała królika. Tak samo wystarczy mi wygląd każdego popularnego zwierzęcia żeby określić do jakiego gatunku należy. Widząc psa na ulicy nie muszę go złapać i zawieść do laboratorium żeby zbadać jego dna po to żeby mieć 100% pewność że to jest pies, a nie koń.
  • 0



#30

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Wszystko
Dla mnie niewazne jest, czy to byl krolik, pies, czy kon. Wazne, ze to fake probujacy oglupiac ludzi, ktorzy lykaja wszystko co im YT pokaze.

Użytkownik 5emreH edytował ten post 23.07.2011 - 23:11

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych