Skocz do zawartości


Zdjęcie

Historia kobiety uprowadzonej przez obcych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1

BlackDeath.
  • Postów: 17
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Materiał został przedstawiony we włoskiej telewizji.




  • 4

#2

lotnikk2.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje się to prawdziwe, ale raczej w wiadomościach tego nie usłyszymy, ( manipulacja mediów ;/)
  • 0

#3

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to jakaś bajka. Wszystko jest jakby pięknie zaplanowane (mamy piękne, ostre zdjęcia film na którym widać spodek, no i na koniec zdjęcia kosmity). Kazali jej się nie ruszać, a dali sobie zrobić zdjęcie? Jaki był cel tej ciąży, przecież w każdym szpitalu wywołałoby to wielki zamieszanie i i tak nic by z tego nie wyrosło.
  • 0

#4

lotnikk2.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to jakaś bajka. Wszystko jest jakby pięknie zaplanowane (mamy piękne, ostre zdjęcia film na którym widać spodek, no i na koniec zdjęcia kosmity). Kazali jej się nie ruszać, a dali sobie zrobić zdjęcie? Jaki był cel tej ciąży, przecież w każdym szpitalu wywołałoby to wielki zamieszanie i i tak nic by z tego nie wyrosło.

Celem takiej ciąży myślę, że chęć sprawdzenia, eksperymentu, tak samo jak my krzyżujemy zwierzęta gatunkami tak "oni" mogli zrobić zobaczyć co z tego wyjdzie...a co do zamieszania to mogło być tłumione tzn. nie przenoszone dalej lub uznane sceptyków za wybryk natury itd. zawsze można powiedzieć że wszystko zmontowane w photoshopie....
  • 0

#5

Creative12.
  • Postów: 94
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może ją zapłodnili tylko po to, żeby ich rasa nie wyginęła, czy coś w tym stylu? Nie chodzi mi tylko o nią, ale na pewno są inne kobiety, które miały podobny przypadek.
  • 0

#6

jacu212.
  • Postów: 43
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ciekawe jaka byłą by jej reakcja po urodzeniu takiego dziecka.
  • 0

#7

Creative12.
  • Postów: 94
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe jaka byłą by jej reakcja po urodzeniu takiego dziecka.


Nie urodziła bym go, bo płód, by nie wiadomo z jakiej przyczyny znikł, by.

Tak było w innych przypadkach...i wydaje mi sie ze, to UFO zabiera płód wtedy, kiedy te "dziecko" jest już gotowe do narodzin?
  • 0

#8

lotnikk2.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe jaka byłą by jej reakcja po urodzeniu takiego dziecka.

Takie dziecko miało by przerąbane w szkole...o ile by chodziło do ziemskiej szkoły.
  • 0

#9

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Film to zwykły fejk. Ta historia jest wymyślona oo początku do końca. Są jacyś lekarze no name , jakieś zdjęcia które wyglądają mega sztucznie. To wszystko wygląda na tandetną bajkę o kosmitach porywających ludzi. Zdajecie sobie sprawę że w USA co najmniej milion ludzi twierdzi że zostali porwani przez kosmitów. Gdyby każdą taką opowiastkę traktować poważnie, to byśmy chyba musieli uznać że kosmici nic innego nie mają do roboty tylko porywać ludzi i badać ich w nieskończoność.
Z tym płodem to też ściema. Nawet gdyby do takiego zapłodnienia doszło to pewnie nic by się nie urodziło. A jeśli już coś by z tego było, to byłby to osobnik bezpłodny, tak jak muł. Podobno ktoś jej implant wyciągnął ale kto to nie wiadomo, tego implanta nawet nie pokazano bo pewnie go nie ma. Słaba historia.
  • 0



#10

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja jak najbardziej wierze tej kobiecie, poniewaz sam bylem porwany, byc moze pobrali mi material genetyczny, dobrze ze jestem mezczyzna i nie musze martwic sie o aborcje :).
Tak sobie teraz mysle co z wolna wola... hmm byc moze cialo nie ma wolnej woli tylko dusza... hmm... musze sie nad tym posiedziec
  • 1

#11

BlackDeath.
  • Postów: 17
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up
Skąd masz informacje że nic by nie wyszło z zapłodnienia ziemskiej kobiety przez obcych?
I skąd wiesz że taki mieszaniec byłby bezpłodny?
  • 0

#12

lotnikk2.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja jak najbardziej wierze tej kobiecie, poniewaz sam bylem porwany, byc moze pobrali mi material genetyczny, dobrze ze jestem mezczyzna i nie musze martwic sie o aborcje :).
Tak sobie teraz mysle co z wolna wola... hmm byc moze cialo nie ma wolnej woli tylko dusza... hmm... musze sie nad tym posiedziec


mam powód wierzyć na 80% że to prawda kilkakrotnie zdarzyło mi się zobaczyć niezidentyfikowane obiekty (wojskowe bądź też nie, ale w rodzaju talerza które nie były widoczne w eterze)
  • 0

#13

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wszystko - nawet nie pisz że "w USA co najmniej milion ludzi twierdzi że zostali porwani przez kosmitów" bo forumowa brać zaraz zacznie mówić o tym, że mamy do czynienia ze zjawiskiem na wielką skalę i są to zapewne przygotowania do inwazji. Jak na istoty potrafiące pokonać odległości międzygwiezdne (przypominam że jest to dla ludzkości skok nieosiągalny, a nie jakiś tam problem z którym damy sobie radę w przeciągu kilkunastu lat) to te mega-inteligentne istoty są strasznie prymitywne i naiwne w swych działaniach. To tak jakbyśmy my - ludzie - w erze, w której potrafilibyśmy dotrzeć na inne planety odnaleźli na jednej z nich jakiegoś pajęczaka i próbowali go zapłodnić naszym nasieniem.

Użytkownik Anomaly edytował ten post 19.07.2011 - 22:12

  • -1

#14

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może ją zapłodnili tylko po to, żeby ich rasa nie wyginęła, czy coś w tym stylu?


Maja niby latac wiele lat swietlnych, a mieliby miec problemy z prokreacja ? Raczej zdecydowanie odpada. Film sciema.

@restek

ja jak najbardziej wierze tej kobiecie, poniewaz sam bylem porwany, byc moze pobrali mi material genetyczny, dobrze ze jestem mezczyzna i nie musze martwic sie o aborcje .

To wiele Twoich postow na tym forum tlumaczy.
  • 0

#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Byłby bezpłodny bo człowiek i ci kosmici, jeśli istnieją, są odrębnymi gatunkami. A z definicji gatunku wiemy, że
w znaczeniu ogólnym jest to zbiór osobników posiadających podobne cechy, zdolnych do swobodnego krzyżowania w warunkach naturalnych. Zazwyczaj takie mieszańce są bezpłodne. W przypadku skrzyżowania człowieka z kosmitą taki osobnik bezpłodny pewnie by powstał. A tym bardziej mogłoby tak być jeśli weźmie się pod uwagę, że kosmici powstali na innej planecie. Dużo prostsze byłoby moim zdaniem pobranie od tej kobity jajek a następnie zapłodnienie ich przez kosmitę i wszczepienie do organizmu kosmitki. Wtedy by się nie rozeszła na ziemi wieść o tym że kosmici zapładniają ludzkie kobiety.
Restek porwany przez ufo? Współczuję. Może poczujesz się lepiej kiedy Ziemia zamieni się w gwiazdę.
Ale lepiej zrobisz jeśli wyłączysz youtuba i włączysz swój rozum. Jeśli pobrali materiał genetyczny to mogą sklonować resteka i za parenaście lat będziemy mieli drugiego resteka na forum albo nawet kilku.

patrzcie co znalazłem http://forgetomori.c...-graphic-video/
Na jednym ujęciu z tego filmu rzekomy płód wyciągnięty z ciała tej kobiety wygląda jak płód królika. A tutaj jest artykuł po włosku http://www.mistyger....ta&catid=1:news Trzeba wrzucić do translatora google, chyba że ktoś zna włoski.
Czyli ten rzekomy kosmita to najzwyklejszy królik jest.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 20.07.2011 - 11:20

  • 4




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych