Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne miejsce niedaleko Strefy 51


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#31

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tez mi sie tak wydaje, szczegolnie ten dolek ;]
  • 0

#32

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co to wszystko może oznaczać?, nie wiadomo, ale wyraźnie można na tych zdjęciach rozpoznać oprócz pasów jakieś budowle podziemne lub naziemne ale przykryte siatkami maskującymi w kolorach pustyni lub piasku. Wiem, że ta teoria jest dosyć niezwykła, szczególnie jeśli chodzi o siatki maskujące ale przecież żaden z wojskowych czy naukowców pracujących na tamtym terenie obecnie nie wyjawi nam tej tajemnicy, więc można tylko rozważać co to jest. :crazy: :crazy: :crazy:
  • 0

#33 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

i jest jescze coś fajengo na północy tego jeziora :D jakieś dziwne formacje, raczej napewno nie naturalne bo leżą idealnie w lini prosteji równolegle do siebie :)

Dołączona grafika
  • 0

#34

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To wyglada na jakies tunele, albo rury :)
  • 0

#35

DziKu.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dlamnie to wygląda na jaja obcych :)
  • 0

#36

Wengosh.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Większość z tego co pokazaliście to poprostu pasy startowe!
  • 0

#37

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeej co do tych kręgów hehe
ja mam własne wytłumaczenie :P
Dołączona grafika
Koparka poprostu wygładzała teren , to wszystko Tłumaczy :)
  • 0

#38

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja niczego dziwnego na tych zdjeciach nie widze, a juz napewno nic paranormalnego.

Jamochlonik chcialo Ci sie ? :P
  • 0

#39

Bunkier.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg. mnie te dlugie proste linie mogą słuzyc do testowania wydolnosci jakis nowych silnikow a okręgi to mogą byc cele do wykonywania zadan przez samoloty, np zrzucic cos w duzej szybkosci w srodek. Nieuwazam zeby bylo tam cos niezwykłego.
  • 0

#40

h.m.m.m.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja niczego dziwnego na tych zdjeciach nie widze, a juz napewno nic paranormalnego.

eehhhh ja tez...ale cóż niektórzy widzą to co chcą zobaczyć, a nie to co tam jest w rzeczywistości ;)a w rzeczywistosci nie ma tam nic dziwnego, normalne pasy startowe :D
  • 0

#41

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Swoją drogą - wiedząc o tym, że cała strefa jest "dzielnie podglądana" przez satelity - tajne, supertajne instalacje byłyby aż tak widoczne?
  • 0

#42

h.m.m.m.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Swoją drogą - wiedząc o tym, że cała strefa jest "dzielnie podglądana" przez satelity - tajne, supertajne instalacje byłyby aż tak widoczne?

[color=#FFCCFF]dokladnie, gdyby testowali jakies nowe pojazdy na powierzchni, juz dawno mieli bysmy tego zdjecia na google earth :D tam juz dawno nicciekawego nie ma...moze kiedys bylo ale teraz juz nie...Nie ulega wątpliwości, że na terenie bazy dzieje się, a raczej działo, coś dziwnego, ponieważ ostatnie doniesienia mówią, że nie jest ona już tak pilnie strzeżona, jak kiedyś. Potwierdzają to zarówno zwykli, prości ludzi, jak i wykształceni, uznani naukowcy.
  • 0

#43

Dark Nick.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jestem podobnego zdania. Cała baza jest chroniona dla "ściemy", a badania sa poprostu prowadzone w innym miejscu...
  • 0

#44

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A kto mi wyjaśni co to jest? http://img186.images.../7175/damg3.png Znalazłem w Nevadzie. :P Wygląda jak jakies pola ale one są przewaznie kwadratowe a nie okrągłe. :aaa:
  • 0

#45

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tego typu konstrukcji jest wiele ... chyba nawet sa tu na forum zdjęcia takich pól na pustynno-podobnych terenach ;)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych