Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Spotkanie"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 replies to this topic

#16

media1234.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Spotkanie 3 stopnia kurcze! Głupie odpowiedzi mode off

Być może były to poprostu halucynacje,spowodowane przemęczeniem.
  • -1

#17

Creative12.
  • Postów: 94
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę ze można zamknąć temat, bo z zeszytem do grudnia poczekamy i będzie dla niego nowy temat.
  • 0

#18

Terthh.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może ktoś mógłby ci go wysłać? Było by prędzej.
  • 0

#19

Creative12.
  • Postów: 94
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest taka możliwość, ale zeszyt może się poniszczyć po przez przesyłkę, a i tak już troch jest.
  • 0

#20

szymonn.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Może ci to pomoże jak na razie nie znalazlem lepszych odp. w internecie. jeszcze to. Również przyłączam się do prośby innych aby opublikować ten zeszyt :>
  • 0

#21

optyk.
  • Postów: 167
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zauważyliście, że jeżeli autor takich opowieści wspomina, że może udostępnić potencjalny dowód na prawdziwość opisanej historii, to potem nie odpowiada w temacie, lub po prostu ostatecznie tych dowodów nie dostarcza?

Mnie nie interesują błyski (bo to Google Earth robi aktualizację ;) ), tylko ten pamiętnik. Może są tam np. jakieś ciekawe ryciny, czy nieznane popkulturze szczegóły porwań (prawdziwość zejdzie na drugi plan przy tak ciekawym materiale, przynajmniej u mnie ;) ).
  • 0

#22

Creative12.
  • Postów: 94
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spokojnie :) zeszyt w 100% opublikuje (nie cały tylko część, w której pisze o porwaniu ufo). Znajdą się ludzie, którzy nie będę w, to za bardzo wierzyć ze go tutaj opublikuje, ale będą zdziwieni. :) Jeszcze raz przypomnę ze zeszyt będzie na grudzień. Jeżeli będzie prędzej dam znać.
  • 0

#23

AnnaS.
  • Postów: 104
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Daniel ja Ci wierzę. Moim zdaniem w jakiś sposób Twoja rodzina jest wybrana przez nich może za względu na jakies szczególne cechy waszych osobowości. A może wasze dusze pochodzą właśnie z tego miejsca do którego Oni do was przychodzą, a wy macie sobie przypomnieć, bo widocznie jesteście kimś ważnym. Ja na Twoim miejscu zrobiłabym sobie zabezpieczenie. Zyjemy w świecie wolnej woli co niestety znaczy że wszsytko jest dozwolone, ale też możemy cos zrobić. przyjmuj do siebie tylko najwyższe wibracje, proś o przewodnictwo istoty Światła i jeśli TE istoty mają dobry zamiar na pewno niedługo się przedstawią. tylko musisz nad tym popracować.
  • 0

#24

Creative12.
  • Postów: 94
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciesze się ze ktoś mi wierzy. :) Co do dziadka to, jak by jeszcze żył, to bym chciał, żeby mi wszystko opowiedział, bo ja mu w 100% wierze w to...Nie wiem, czy to pisałem, ale pytałem się mamy, czy było coś jeszcze z dziadkiem. Ona powiedziała ze on raz poszedł do szpitala na prześwietlenie i lekarze powiedzieli ze miał coś wycięte w ciele (nie pamiętam dokładnie co), a nie było na ciele żadnych śladów operacji. I to jest następny dowód, że mógł zostać porwany.

A z tym zabezpieczeniem, to co masz na myśli?

Użytkownik daniel93 edytował ten post 07.09.2011 - 23:30

  • 0

#25

AnnaS.
  • Postów: 104
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiesz Daniel, ja sama dopiero stawiam w tym wszystkim pierwsze kroki i jestem oszołomiona. Poznałam wspaniałych ludzi i oni mną kierują, tzn jest taka Ania i Marzena. Okazuje się że z Marzeną pochodzimy z tego samego miejsca: z Gwiezdni. Ale powiedziała, ze nie powie mi kim jestem, ze sama to odkryję.
W każdym razie ostatnio miałam niezły odjazd - dobrze ze przy swoich.
O co chodzi z tym zabezpieczeniem:
otóż po pierwsze (sama to będe ćwiczyć) jak masz możliwość to idź gdzieś do lasu gdzie nikt nie będzie ci przeszkadzał, zdejmij buty i stój na Ziemi gołymi stopami, wyprostowany. Wyobraź sobie że puszczasz korzenie do Ziemi. Tak się będziesz uziemiał.
po drugie:
bardzo chciałam nawiżać kontakt z istotami i w tym celu, poprosiłam istoty światła by były moimi przewodnikami, ale tylko istoty światła. Istotom ciemności kazałam się nie wtrącąc zakazując kontaktu. W ten sposób - u mnei to zadziałało - możesz nawiązać kontakt.
po trzecie: jeśli doświadczasz kontaktów, poproś aby te isoty się przedstwiły jezeli sa ze swiatła, a jeżeli są z ciemności i o niskich wibracjach powiedz że nie zgadzasz się na kontakt i zakazujesz jakichkolwiek form spotkań.

Jakiś czas temu śniła mi się lampa. Była strasznie dziwna. Sniła mi się po tym jak własnie poprosiłam o przewodnictwo, w sumie prosiłam przez kilka dni. Budząc sie wiedziałam, zę to nie był jakiś zwykły sen. Bodajże tego samego dnia przyszedł przekaz. Musiałam przygotować kartkę pomalowałam ją odpowiednio i dopiero wtedy mogłam pisać. Na początku bardzo się ucieszyłam, potem stwierdziłam, ze jestem wariatką, ale znalazły się osoby które zaufały a jedna z nich powiedziała (mając kontakt z róznymi isototami, ze to na prawde od plejadian). przytocze teraz ten przekaz wraz z interpretacją Nathaniela:


"TO MY
PLEJADIANIE
PRZYCHODZIMY DO CIEBIE W ŚWIETLE I MIŁOŚCI- piękne przesłanie. Czy czujesz ich miłość?
"ZE ŚWIATŁEM WPROST DO CIEBIE" piekneJ
JESTEŚ JUŻ GOTOWA BY PRZYJĄC INFORMACJĘ,- jesteś już gotowa na zmiane
"BY ŚWIATŁO PRZYCHODZIŁO DO CIEBIE KAŻDEGO DNIA CHOĆ TEŻ W NOCY. by światło przychodziło do ciebie , gdy wszystko ci się układa ,ale również gdy ci jest w życiu ciężko
PRZYCHODZIMY W TWOICH SNACH- w snach jesteście jednością
TAK, MASZ RACJĘ - PRZYSZLIŚMY TEJ NOCY DO CIEBIE- odwiedzają ciebie, bądż wdzięcznaJ
TO BYŁ TYLKO ZNAK
SPRAWDZALIŚMY CZY INFORMACJA DO CIEBIE DOTRZE.-
"JESTES GOTOWA ODBIERAĆ OD NAS ŚWIATŁO- jesteś gotowa aby otworzyć się na światło w Okół ciebieJ
BĘDZIEMY CIĘ NAUCZAĆ, JEŚLI ZECHCESZ PRZYJMOWAC NAUKI- jeżeli chcesz to będą ciebie nauczać , jakie to piękneJ
MIEJ ZAWSZE OTWARTY UMYSŁ- też tak sądze , miej otwarty umysł na wiedze płynącą od innych ludzi , w każdym filmie staraj się odnajdywać prawdy światła i miłosci.
BĄDŹ W KAŻDEJ CHWILI GOTOWA DO DROGI.- jesteś już gotowa
"PRZYJSZIE CZAS GDY ZROZUMIESZ TE SŁOWA jesteś już gotowa do drogi , już jesteś gotowa , nie masz się co przygotowywać , działaj.
BĄDŹ OTWARTA.- dokładnie , bądż otwarta , na miłośći.
"PRZYJMUJ CO DO CIEBIE PRZYCHODZI -akceptuj wszystko z miłością i spokojem
"KORZYSTAJ Z OSÓB, ICH MĄDROŚCI ŻYCIOWYCH- wiedza pochodzi nie tylko z książek ,ale również , z całego otaczającego cię świata ( w tym mnie , w tym Stasia , w tym ani)
BĄDŹ IM WDZIECZN A, BO ONI TEŻ NIOSĄ ŚWIATŁO jakie to piękne słowa;) Każdy człowiek niesie nam miłość, ale pod różną postacią , jedni poprzez ból . to też przynosi wzrost , wszystko co dostajesz powoduje wzrost , i to przyjemne i to nie.
"ODEBRAŁAS DZIŚ LEKCJE TO BYŁ TYLKO SPRAWDZIAN. DOBRZE ODCZYTAŁAS NASZA INFORMACJĘ." -
BĄDŹ GOTOWA NA WIĘCEJ
A TERAZ JUŻ KOŃCZYMY PRZEKAZ
BAW SIĘ DOBRZE!
Z MIŁOŚCIĄ I ŚWIATŁEM
PLEJADIANIe- jakie to piękne słowa , tyle światła i miłościJ
"PS. KOCHAJ SIEBIE!- Kochaj siebie!
SZANUJ MARKA!- Niewinem kim jest marek. (to mój narzeczony)
ZAWSZE JESTEŚMY Z TOBĄ I CZUWAMY- miłość jest cały czas koło ciebie .
TWOJA MAMA SIE CIESZY" twoja mama się cieszy.
  • -2

#26

loona540.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też Ci wierzę i mam nadzieję, że opublikujesz choć część zeszytu. Może mógłbyś dowiedzieć się czegoś więcej o tym wycięciu?
  • 0

#27

Creative12.
  • Postów: 94
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W 99% o wycięciu pisze w pamiętniku. ;) Grudzień już nie długo wiec spokojnie.
  • 0

#28

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pamiętnika jak nie było tak nie ma.
Widzę że w stworzonych przez autora tematach, nie ma niczego związanego z tą sprawą.
Dostrzegłem nawet pewną ciekawą rzecz - w Twoim życiu dzieje się naprawdę dużo.

http://www.paranorma...097#entry460097
W tym przypadku, Bóg poddał babcię autora tematu, próbie. Widać, ktoś w tym całym temacie, nie przyjął również do wiadomości, że to żaden paranormalny przypadek nie był.

http://www.paranorma...813#entry459813
Autorowi tematu wydawało się, że przez jego ciało przeszedł duch.

W przypadku tego tematu, piszesz że Twój dziadek był porywany przez kosmitów. Wiedział o nich, rzekomo naprawdę wiele. Uchylasz się jednak, od wrzucenia jedynego, konkretnego dowodu - pamiętnika. Od siedemnastu dni mamy Grudzień - jesteś w stanie teraz udowodnić Nam że nie kłamiesz, czy po napisaniu tego posta, nagle przestaniesz odpowiadać w temacie? Dodatkowo, przyczepię się tu do prześwietlenia - czy jesteś w stanie wrzucić zdjęcie kliszy? Z własnego doświadczenia, wiem, że takie rzeczy zabiera się ze sobą do domu, po wszystkich badaniach.

Temat odświeżam, bowiem jego autor, wyraźnie zapomniał o swojej obietnicy, mimo że jego ostatnia wizyta na forum, miała miejsce dzisiaj o godzinie 2:23.

Użytkownik Kyon edytował ten post 17.12.2011 - 10:32

  • 0



#29

Creative12.
  • Postów: 94
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie, nie zapomniałem. Grudzień jeszcze się nie skończył, wiec nie wiem po co ten "pospiech"?
  • 0

#30

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cóż, może dlatego zwróciłem Ci uwagę, że dwa miesiące temu wspomniałeś o grudniu, a mimo że jego połowa już za Nami, to Twojej odpowiedzi nie było widać.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych