Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szary stwór


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

Strawberry Fields.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To mój 1 post na tym forum i na początek chciałem się przywitać. :)
Przeglądam to forum od jakiegoś czasu, ale teraz postanowiłem się zarejestrować.
Znalazłem na YT taki oto film:



Co o nim myślicie?
PS: Szukelem tego filmu na forum ale nie znalazlem, więc jak coś to sorry.
  • 0

#2

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fake... Nawet szyba nie pękła...
  • 0

#3

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To, że szyba nie pękła nic nie znaczy. Ale to coś wziąłem z początku za zdechłego kota, a teraz jak oglądam to jeszcze raz to wygląda mi to na jakąś pluszową maskotkę. Dziwne jest to dlaczego po oberwaniu czymś tak małym zaczęli niemal koziołkować. Być może ktoś rzucił tą zabawkę z tego mostu pod którym przejeżdżali ale z drugiej strony ten "pluszak/zdechły kot" pojawia się trochę później.
  • 0

#4

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

hehe to pluszowy Łoś jest zwykły fake jak nic wystarczy powoli każdą klatę oglądnąć i dokładnie widać ze to zostaje wyrzucone z mostu i wiatr sprowadza tego miska na samochód dokładnie to widać jak się film oglądanie dokładnie i bardzo powoli jak dla mnie fake

Użytkownik Domin15krk edytował ten post 17.07.2011 - 17:27

  • 0

#5

Strawberry Fields.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzeczywiście pomyślałem o tym, że ktoś rzucił coś z mostu, ale wydaje mi się, że to "coś" nadleciało z lasu.
Przypomina mi to szmacianą kukłę człowieka.
Nie twierdze, że to na miliard procent kosmita albo coś. (Do filmików z internetu zawsze podchodzę z pewnym sceptyzmem.) Po prostu to jedyny z wielu filmików z neta który mnie zainteresował.
  • 0

#6

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Komuś coś to przypomina?
  • 2

#7

unwanted.
  • Postów: 126
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To PTAK !! Nie to SAMOLOT !!! NIE TO SUPER PIES !! ..... ogolnie troche pachnie mi to fakiem . ostatnio pojawia sie sporo takich filmików .. chociaz trochę daleko od mostu to leci .. nie wiem sam
  • 0

#8

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie filmik jest prawdziwy, tzn. przedstawia wydarzenie, w ktorym w szybe samochodu uderza cos wypchane czyms lekkim (moze byc i Elmo z postu Anomaly), a kierowca wpada w panike. Nie wiecej ciekawego w tym filmie nie ma. Kierowca lamie zasade: uderzasz w cos co nie zniszczy auta na jezdni, to jedz dalej i powoli wyhamuj, inaczej zagrozisz sobie i innym uczestnikom ruchu.
  • 0

#9

lotnikk2.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Baardzo ciekawe ale tylko po angielsku....() prawda o świecie....
  • 0

#10

AngussS.
  • Postów: 15
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe że to jest maskotka jeżeli uderzy w szybę kierowca mógł się wystraszyć bo to stało się nagle i wpaść w panike co wiąże się z poślizgiem i dachowaniem ale dziwne bo uderzenie było dość mocne, ciekawe.

PS: Wątpie że to fake bo by nie ryzykowali życia ludzi dla takiego czegoś przecież ten samochód koziołkował.

Użytkownik AngussS edytował ten post 26.07.2011 - 15:04

  • 0

#11

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to nie fake, ale też nie żadne zjawisko paranormalne. Coś spadło z góry(mostu) i zaskoczyło kierowcę, który popełnił błąd, a potem już nie mógł zapanować nad maszyną.
  • 0

#12

Sniper.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To był fake ... Chupacabra jakaś :D

3.2 Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.
Dołączona grafika
A następnym razem będzie ostrzeżenie.
/Connor

  • -1

#13

KPR.
  • Postów: 16
  • Tematów: 4
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

To mój 1 post na tym forum i na początek chciałem się przywitać. :)
Przeglądam to forum od jakiegoś czasu, ale teraz postanowiłem się zarejestrować.
Znalazłem na YT taki oto film:



Co o nim myślicie?
PS: Szukelem tego filmu na forum ale nie znalazlem, więc jak coś to sorry.

Jeśli by się bardziej przyjrzeć, to coś ma skrzydła i wygląda troche jak demon z Max pane'a. Jest to jedynie trochę mniejsze od człowieka. Coś podobnego widziałem gdzieś na filmiku o duchach, tylko miało poszarpane szaty. Był to prawdopodobnie demon. Był bardzo szybki, przez Kilka sekund latał nad jakimś placem, widzieli go wszyscy, krzyczeli, więc nie był o fake. Nie chce t więcej opisywać, bo lece komentować kolejne posty na forum które sobię oznaczyłem. 

P.S Jest to mój 1 post :P

-Myślę racjonalnie


  • -2



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych