Skocz do zawartości


Zdjęcie

przebudzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#1

AnnaS.
  • Postów: 104
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiem, ze jestem istotą wyższą. wczoraj bardzo wyraźnie się o tym przekonałam.
lądowałam nieraz w psychiatryku, teraz chcą zmienić mi diagnozę po prostu na dwubiegunówkę, ale nie będę się w to zagłębiała.

siedzieliśmy z moim najukochańszym przyjacielem, moją bratnią duszą i nagle stało się.
nie jestem teraz na żadnej "fazie"
a tu nagle wybuchła wielka przepiękna energia która zwaliła mnie z nóg.
nagle moje ręce zrobiły się mega gorące i gdybym nie widziała że są "normalne" to śmiało mogła bym stwierdzić że spuchły 300 %
całe ciało się naładowało i w tym momecnie spoza chmur wyszło słońce. chwila nie trwała długo i słońca znowu sie schowało a ja wróciłam do prawie normalnego stanu.
kiedy zawiesilismy rece ja nad ręką Stasia to szła tak ogromna energia , ze sobie tego nie wyobrażacie.

nagle oczy mi się otworzyły i wszystko nabrało sensu.
a moje rysunki w szczególności.
szkoda ze nie umiem ich tu wstawić, ale sa mega
kolory sa tam naistotniejsze ale to co przedstawiają dla wstajemniczonej osoby wiele znaczą.
kilka z nich będzie w ksiazce "Qam" która będzie dostępna w empiku prawdopodobnie w drugiej połowie sierpnia
oto link to Stasia
http://www.poezjaeonow.net/
myslę, ze się tym zainteresujecie, jeśli macie otwarte głowy

w każdym razie :strach

w jednej chwili przy Stasiu opuściło mnie schematyczne zaprogramowane myślenie
poczułam się wolna, strach gdzieś się ulotnił
i wtedy to właśnie zaszła we mnei przemiana
Stasiu spojrzał mi w oczy i powiedział:
Ania, ty rysujesz siebie, swoje oczy
Twoje rysunki przedstawiają ciebie
już to wszsytko widziałaś
bierzesz te leki i masz problem z przebudzeniem
istota w Tobie krzyczy żeby się uwolnić

i nagle zrozumiała istotę rysunku który narysowaam w piątek
i nazwałam
"chcę do domu..."

i nagle zrozumiałam że nie jestem stąd...
ja chce do domu i jest mi przeraźliwie smutno...
  • 2

#2

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

na darmo tu nie jestes, wrocisz kiedy bedzie czas, kiedy zrozumiesz to co masz zrozumiec, wiec niech nie bedzie Ci smuto i doswiadczaj :)
  • 0

#3

AnnaS.
  • Postów: 104
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dziękuje Ci...
właśnie tego było mi trzeba...
masz rację, wrócę, ale muszę tu doświadczyć czegoś, coś jeszcze przerobić
tęsknota za domem jest ogromna, tylko najgorsze jest to że nie wiem gdzie mój dom:(
wiem, ze jest tam pięknie, ze są piękne kolory, piękne światła, ze karmię się nimi...

jest to przynajmniej 6 gęstość
bo tam świadomość karmi się światłem
i dwa lata temu kiedy zaszła we mnie gwałtowna przemiana i koleżanka zrobiła mi kanapkę
czułam że JEM po raz pierwszy
zwykły chleb smakował jak najwytrawniejsza strawa
mleko z miodem doprowadziło mnie do orgazmu (orgazmu podniebienia)
nigdy nie czułam takiego podniecenia samkowania jedzenia
to było tak niesamowite, że nie potrafię tego opisać...

i powiem szczerze: własnie spojrzałam na kota...
ma piękną białą energię...
  • -1

#4

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

i powiem szczerze: własnie spojrzałam na kota...
ma piękną białą energię...


tylko nie mow tego lekarzowi przy nastepnej wizycie, bo znow Cie zamkna.

... to jeszcze napisz jakie lekarstwa bierzesz ?
Edycja: Przemo.
Warn o wartości 1.

  • 0

#5

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

? A link do książki to przypadkiem. Dlaczego wszyscy od tych wyższych gęstości muszą się babrać w przyziemności? Dunno.
  • 1

#6

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tylko nie mow tego lekarzowi przy nastepnej wizycie, bo znow Cie zamkna.

Za to ty promieniujesz soczystym brązem.

Swoją drogą, kolor biały w aurze to chyba nie za dobrze. Miałem kiedyś rybki, gdy zrobiły się "białe" to zdechły :P

Użytkownik Ill edytował ten post 15.07.2011 - 21:54

  • 0

#7

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Miałem kiedyś rybki, gdy zrobiły się "białe" to zdechły :P


Bo mialy dalej niz kot do 5 gestosci :)
  • 0

#8

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Miałem kiedyś rybki, gdy zrobiły się "białe" to zdechły :P


Bo mialy dalej niz kot do 5 gestosci :)


Nie, byłem mały, głupi i o rybki nie dbałem. Zdechły na pleśniawkę.

Użytkownik Ill edytował ten post 15.07.2011 - 22:36

  • 0

#9

AnnaS.
  • Postów: 104
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zamknąć nie zamkną, mój lekarz nie nalezy do tych, którzy pakują do szpitala, a raczej są zapobiegliwi. ale fakt, nie można o tym zbyt dużo mówić, w szczególności lekarzom, bo oni zaraz ze to objaw chorobowy. dlateog jestem na tym forum: zeby byc wśród swoich i móc swobodnie z Wami porozmawiać i dzielić sie tym wszystkim co dzieje się w okół i ze mną.

biorę: trilafon, symlę, ketrel i citabax i jak widac one nie hamują tak strasznie mojego rozwoju a niby część z nich to leki przeciwpsychotyczne. |Lekarz i tak chce zdjąć mi ten pierwszy lek i ogranicza ketrel, i myślę, ze im bardziej będę układac sie na terapii, im bardziej będe pracowac nad emocjami i swoim ego tym bardziej będe mogła zacząć panować nad swoim rozwojem i go ukierunkowywać tak jak chcę, a nie że dzieje się cos niezależnie ode mnie. to na razie smutno brzmi, ze tak jest w tej chwili, ale Mój przyjaciel wyraźnie zaznaczył, ze znał wiele osób, w które lekarze pakowali leki a teraz radzą sobie już bez nich i okazuje się że po prostu "choroba" była czescią składową przebudzenia.

co do energii:

widze albo białą albo niebieską, ja mam niebieską bardzo często, ale to nie jest tak że pracuję z ich widzeniem. jakoś nie mam potrzeby. to się pojawia zupełnie przypadkiem. w każdym razie biała energia bardzo dobrze mi się kojarzy do tej pory i wcale nie zwiastuje niczego złego.
  • -1

#10

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

biorę: trilafon, symlę, ketrel i citabax i jak widac one nie hamują tak strasznie mojego rozwoju a niby część z nich to leki przeciwpsychotyczne.

widze albo białą albo niebieską, ja mam niebieską bardzo często

Z jednej strony przyznajesz, że jesteś chora i stosujesz się do poleceń lekarza, z drugiej to co Ci "pasuje" nazywasz rozwojem duchowym. Jednocześnie zatajasz część rzeczy w obawie przed lekarzami(?!). Moja droga, taka racjonalizacja jest prawdopodobnie gorsza od braku leczenia, bo części objawów być może nie uznajesz za efekt stanu chorobowego i ciężko będzie Ci to myślenie po latach zmienić.

Nie wystawiam Ci diagnozy bo nie jestem lekarzem, a tym bardziej przez internet, ale z jakiegoś powodu w psychiatryku kilka razy lądowałaś. Co było pierwsze: leki, czy nieprzyjemne doznania/ataki? Albo uznajesz, że "choroba" - jak ją nazywasz - jest częścią składową przebudzenia (a właściwie dlaczego miałaby nią być?) albo coś Cie w niej niepokoi i po prostu się leczysz.
  • 0

#11

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja bym odlozyl leki i zerwal kontakt z lekarzami, lekarze nie zdaja sobie sprawy z energii duchowych, wszytko laduja do jednego wora z cialem fizycznym. Moja znajoma rowniez widzi aury i ma czasami rozne objawienia, nie musi brac jakis lekow, jest to 100% zdrowa na umysle osoba.
  • -1

#12

Mystic.
  • Postów: 141
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wiem, ze jestem istotą wyższą. wczoraj bardzo wyraźnie się o tym przekonałam.
lądowałam nieraz w psychiatryku, teraz chcą zmienić mi diagnozę po prostu na dwubiegunówkę, ale nie będę się w to zagłębiała.


to współczuje, choroby psyhiczne to jedne z najgorszych, niemal nie do wyleczenia, trzymaj się.

siedzieliśmy z moim najukochańszym przyjacielem, moją bratnią duszą i nagle stało się.

nagle oczy mi się otworzyły i wszystko nabrało sensu.

kiedy zawiesilismy rece ja nad ręką Stasia to szła tak ogromna energia , ze sobie tego nie wyobrażacie.


yhm.. sluchaj, albo sciemniasz, i masz niezły ubaw, co jest b. prawdopodobne, po stylu w jakim piszesz, albo naprawdę potrzebujesz pomocy lekarza, bo jesli piszesz serio to wyglada mi to na jakieś urojenia, sorry.
  • 3

#13

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pomijając całą otoczkę lekarską z którą autorka na pewno sobie poradzi - to rozumiem, że waszym celem jest przebudzenie. Tylko zawsze zastanawiało mnie, co dalej ?
  • 2



#14

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

wiem, ze jestem istotą wyższą

a może po prostu chora ?
  • 1

#15

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tylko zawsze zastanawiało mnie, co dalej ?

zaczynasz prawdziwie zyc, proces syntezy, jasnoczucie, jasnowiedzenie, ogromna moc duchowa. To tak w streszczeniu :)
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych