Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Chupacabra" atakuje człowieka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#16

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

So ive been talking to some buddies and weve planned to do a stake out soon (with guns) and take this creature down.


wczorajszy i narazie jedyny wpis z bloga, ktorego adres jest na jego twitterze.

ja normalnie padne jak oni to złapią i się okaże że to prawdziwy stwór ! chyba że na łażeniu po dachu się nie skończy i zanim typ coś zdziała to ów czupakabra zrobi mu wjazd na chatę :o
  • 0

#17

zjawiskowy.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne, że nie wział od razu spluwy, ja jakbym usłyszał coś na dachu to bym się uzbroił po zęby i dopiero szedł na "aliena". Koleś ewidentnie chce zarobić dlatego to wszystko wymyślił. Z ciekawości wszedłem na jego stronę i co widzę? Że można wykupić membership za 1$ miesięcznie aby mieć dostęp do większej ilości materiałów. Jest to fake na 100%, ale chcecie to wierzcie.
  • 0

#18

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teraz to już na pewno nie wierzę. Czemu ten stwór nie zaatakował tak jak za 2 razem tylko zaraz się ukrył? I to jeszcze tak sztucznie...
  • 0

#19

Klapaucjusz.
  • Postów: 53
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja tam widzę zwykłego dzieciaka na dachu, nic niezwykłego.
  • 0

#20

BlackDeath.
  • Postów: 17
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne, że nie wział od razu spluwy, ja jakbym usłyszał coś na dachu to bym się uzbroił po zęby i dopiero szedł na "aliena". Koleś ewidentnie chce zarobić dlatego to wszystko wymyślił. Z ciekawości wszedłem na jego stronę i co widzę? Że można wykupić membership za 1$ miesięcznie aby mieć dostęp do większej ilości materiałów. Jest to fake na 100%, ale chcecie to wierzcie.


Amerykanie teraz chcą zarabiać na wszystkim,więc czy to fake nie jest jeszcze takie pewne.
Ale nie widać sensu w tym co robi to stworzenie.
Gdyby polowało to facet już dawno byłby martwy.
  • 0

#21

Algbeer.
  • Postów: 99
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z użykowniczką Syrinks... skontaktowanie się z jakąś organizacją, która zajmuje się takimi sprawami to według mnie dobry pomysł, ale może koleś po prostu na to nie wpadł, albo... ma coś do ukrycia?
Co do filmiku NagatoXD to według mnie jest on mniej wiarygodny niż poprzednie... ta istota wygląda typowo jak człowiek. W dodatku zdaje mi się, że ma na sobię jakieś ubranie, możliwe, że sweter. Oczy jej się świeciły bo kamera z trybem nocnym tworzy takie efekty. Fake...?
  • 0

#22

nerka123.
  • Postów: 47
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zwykły dzieciak to chyba nie jest, bo jego oczy odbijają światło... Ludzkie oczy nie odbijają światła z tego co wiem, chyba że jest to efekt nagrywania filmu w jakiś sposób, ale nie wiem nie znam się na tym.

@Algbeer wyjaśniłeś mi właśnie moje wątpliwości, cóż za wyczucie. :D

Użytkownik nerka123 edytował ten post 14.07.2011 - 20:53

  • 0

#23 Gość_Klim44

Gość_Klim44.
  • Tematów: 0

Napisano

dokładnie to "coś" już trzy razy go nie zaatakowało jak byl w bliskiej obecności tylko sie na niego patrzy :))
chociaż pierwszy filmik zastanawia ;]
  • 0

#24

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra to teraz moja kolej.
To wygląda niezbyt wiarygodnie. Na pierwszym filmiku widać twarz jakby człowieka, albo jakąś maskę. Na drugim też niezbyt wyraźne to jest (chyba celowo moim zdaniem) żeby nie dało się tego rozpoznać a koleś może sobie twierdzić że to czupa jest. No i koleś powinien sprawdzić czy to coś zostawiło jakieś ślady. Normalnie to w takim przypadku powinno się zadzwonić po policję i zgłosić taki przypadek żeby ewentualnie ostrzec innym. Oglądałem filmy dokumentalne z discovery lub national geographic i takie przypadki były zgłaszane. Jeśli ten koleś tego nie robi to widocznie jest to fejk.
  • 0



#25

Algbeer.
  • Postów: 99
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuję, że mogłem ci pomóc Nerka123 xDDD

Co do samej kreatury, to o ile w ogóle istnieje to nie wydaje się polować na owego gościa. Może i raz zaatakowało, ale czy z chęcią zabicia? Gdyby chciało zabić to by to zrobiło, no chyba, że tylko wygląda na silne... Może to coś po prostu się boi i dlatego ucieka i nie atakuje, a jeżeli już doszło do walki to była to walka włączona przez instynkt obronny... Kreatura czuła się zagrożona i zareagowała.
  • 0

#26

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Normalnie to w takim przypadku powinno się zadzwonić po policję i zgłosić taki przypadek żeby ewentualnie ostrzec innym. Oglądałem filmy dokumentalne z discovery lub national geographic i takie przypadki były zgłaszane. Jeśli ten koleś tego nie robi to widocznie jest to fejk.


Twierdzi, że zgłaszał dwa razy, policja przyjechała, obeszła teren, ale nic nie znalazła. Pisał o tym na stronie.

Użytkownik Syrinks edytował ten post 14.07.2011 - 21:03

  • 0

#27

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Twierdzi że zgłaszał to chyba mu trzeba wierzyć na słowo bo na potwierdzenie tego pewnie nic nie ma. Ale ja ta czupa go zaatakowała to powinien być tego jakiś efekt, jakieś obrażenia czy coś. Chyba że to był atak bezkontaktowy.
  • 0



#28

Algbeer.
  • Postów: 99
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet jeżeli go drapnęło, albo co, to już mu pewnie się to zagoiło... zresztą... według mnie to był atak bezkontaktowy. Bestia skoczyła a on w popłochu uciekł. Gdyby doznał obrażeń zapewne zrobił by zdjęcie rany i był bardziej wystrachany niż jest obecnie.
Jak dla mnie to typowa reakcja zwierzęcia... gest obronny i instynkt (Walcz lub uciekaj).
  • 0

#29

FiFiGiN.
  • Postów: 29
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, miałem to zachować dla siebie, ale co tam, http://dl.dropbox.co...ze/analyze.html
Jednocześnie, też was proszę, żeby to zostało na tym forum:)

Co do linku, jest to drobna analiza, i wg. mnie, jest 100% dowodem, że te filmy to fake. Zostawiam wam do oceny.
Pozdrawiam:)
  • 1

#30

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To mi wystarczy.

Ta sama twarz, a gościu podaje się za kogoś innego.

Kenneth Collins

http://dl.dropbox.co... 1.55.40 AM.jpg

James Bradley

http://dl.dropbox.co... 1.41.38 AM.jpg




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych