Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ile masz (będziesz miał) dzieci.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
154 odpowiedzi w tym temacie

#16

Wujek_Deth.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

posiadanie dzieci będzie dla ciebie pewnego rodzaju wyzwaniem. Być może nie będziesz ich planował (nie planowałeś ich), możesz je również traktować jako przeszkodę w realizacji własnych planów.


Zgadza się całkowicie, nie planowałem wziąć na siebie tego obowiązku i nie wiem, jak bym sobie z nim poradził. Cóż, pora pewne rzeczy przemyśleć. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
  • 0

#17

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra, ja Tobie na PW :D
  • 0



#18

kudlaty88.
  • Postów: 195
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A niech mnie, wszystko się zgadza.
Dzieci na razie nie planuję, rodzice krótko mnie trzymali więc pewnie i ja moje dziecko też będę tak wychowywał...
Ciekawe jak ty to obliczasz?
Plus dla ciebie. :mrgreen:
  • 0



#19

1984.
  • Postów: 17
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Podaje datę 13 09 1984 i godzinę 16 50.
  • 0

#20

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

26.06.1986 13:15 :)
  • 0



#21

vrinda.
  • Postów: 85
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Do Milly:
Wychodzi jedno dziecko, najprawdopodobniej chłopiec. Nie będziesz jednak spieszyć się z tym dzieckiem. Istnieje mała szansa na drugie dziecko, też prawdopodobnie chłopiec. Możesz nie być zadowolona z małżeństwa. Jednak jak uważa wedyjska astrologia pewne rzeczy w naszym życiu muszą się wydarzyć. Jest to tzw. prawo karmy.

Do Ana Mert:
U Ciebie sytuacja nie wygląda dobrze. Być może nawet nie będziesz mieć dzieci. Istnieje jednak mała szansa na jedno dziecko w późniejszym okresie życia. W małżeństwie też nie będzie za dobrze. Jeżeli dziecko nie pojawiło się do 2008 roku, następna szansa będzie dopiero pomiędzy 2019 a 2021. W odpowiedzi na Twoje pytanie dotyczące adopcji, z punktu widzenia astrologii nie ma znaczenia czy dziecko jest biologiczne czy adopcyjne.
  • 1

#22

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Do Ana Mert:
(...)
Jeżeli dziecko nie pojawiło się do 2008 roku, następna szansa będzie dopiero pomiędzy 2019 a 2021.

No i bardzo dobrze. Na najbliższe kilka lat nie planuję dzieciaków a w wieku 31-33 lat nie będę jeszcze taka znowu stara. :))
  • 0



#23

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To wy wiecie o której godzinie z dokładnością co do minuty się urodziliście? Tego nie da się dokładanie określić. Poród nie trwa sekundy albo dwóch, ale często kilkanaście minut. Określenie o której minucie dziecko przyszło na świat jest orientacyjne. Ale nawet gdyby wszystkie wasze minuty urodzenia były zgodne z historią, to i tak są one tylko odczytane z zegarka który niekoniecznie pokazywał dokładany czas. Większość zegarków pokazuje godzinę o z dokładnością plus minus kilka minut.

posiadanie dzieci będzie dla ciebie pewnego rodzaju wyzwaniem. Być może nie będziesz ich planował (nie planowałeś ich), możesz je również traktować jako przeszkodę w realizacji własnych planów.


Posiadanie dzieci dla każdego człowieka jest wyzwaniem. Cold reading i wszystko jasne.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 11.07.2011 - 17:02

  • -2



#24

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Specjalnie do Mamy dzwoniłam, bo jestem w szpitalu xD
Data: 7.08.1997r.
Godzina: dokładnej nie znam, ale tak około 18:40, ponieważ Mama zaczęła rodzić o 15, rodziła ok. 3h40min ;D. W książeczce nie ma dokładnej daty, niestety ;).
  • 0

#25

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to się nie uda. Musisz podać dokładną godzinę co do minuty według czasu urzędowego. Czyli trzeba się dowiedzieć o ile się spieszył albo późnił zegar z którego godzinę spisywali lekarze a potem skorygować to według czasu urzędowego. Niełatwe zadanie.
  • -6



#26

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałbym jednak aby ta osoba potwierdziła czy powiedziałem prawdę czy nie. Jeżeli ktoś zna datę urodzenia z dokładnością mniejszą niż 20 minut, niestety nie będę w stanie ustalić dokładnie ilości dzieci.


Będzie akurat na styk. @Wszystko- sam mówiłeś, że potrafisz przepowiadać przyszłość, a więc nie dyskryminuj innych znajomych "po fachu".
Nie wiem, czy da się "przepowiedzieć", ale zobaczymy : ).

Użytkownik ChopAndChange edytował ten post 11.07.2011 - 17:28

  • 1

#27

vrinda.
  • Postów: 85
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Generalnie większość astrologów przyjmuje czas urodzenia dziecka na moment kiedy dziecko złapie pierwszy oddech. Oczywiście nie jest to łatwe zadanie gdyż często położna wpisuje minutę urodzenia niezbyt dokładnie, często też zegarek jej czy na oddziale nie chodzi dokładnie. No cóż. Zawsze można spróbować poeksperymentować z horoskopem i sprawdzić jak wygląda parę minut wcześniej i parę minut później. Ja tak robię gdy analizuję horoskop. Badana osoba podaje mi jakieś ważne momenty w jej życiu i wtedy próbuję dopasować dokładną minutę urodzenia. Jest to ważne przy analizowaniu przyszłości. Astrologia wedyjska posiada bardzo dokładne mechanizmy przepowiadania przyszłości.

Inna kwestia to bliźniacy. Moja żona jest bliźniaczką a położna wpisała takie same daty urodzenia w ich książeczkach. Główy horoskop, tzw. urodzeniowy jest dla bliźniaczek taki sam. Jednakże astrologia wedyjska używa kilkanaście dodatkowych horoskopów tzw. podziałowych z których dowiadujemy się o poszczególnych aspektach życia badanej osoby. Horoskopy podziałowe zmieniają się różnie w zależności od ilości podziałów. W przypadku liczby dzieci analizuje się horoskop D7 który zmienia się średnio co 10-20min. Znając życie mojej żony i jej siostry bliźniaczki ustaliłem że moja żona urodziła się przynajmniej dwie minuty później niż jej siostra. Siostry rodziły się przez cesarskie cięcie.


Posiadanie dzieci dla każdego człowieka jest wyzwaniem. Cold reading i wszystko jasne.


To prawda, jednakże mnie chodziło o to że niektórzy z chęcią godzą się na dzieci, bardzo chcą je mieć, często bardzo o nie zabiegają i mimo że jest to trudne nie narzekają a nawet cieszą się że mogą mieć dzieci. Moja znajoma np. nie może zajść w ciążę, jednakże bardzo się o nią stara. Od kilku lat jeździ do specjalnych klinik które mają za zadanie pomóc jej. Wydała mnóstwo pieniędzy aby zajść w ciążę. Inni natomiast uważają dzieci za przeszkodę w realizacji własnych celów a kiedy dziecko się pojawi myślą że dobre czasy już minęły a teraz zaczyna się piekło.

Użytkownik vrinda edytował ten post 11.07.2011 - 17:51

  • 1

#28

Skymad.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawość wygrała :P

04.08.1993 20:00
  • 0

#29

vrinda.
  • Postów: 85
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Do 1984:
Wychodzi mi dwójka dzieci, najprawdopodobniej chłopcy. Jednakże w Twoim przypadku wszystko zmienia się gdybyś urodził się dwie minuty wcześniej. Wtedy twój Ascendent ulega zmianie. Można to jednak łatwo sprawdzić. Jeśli jesteś szczupły i masz jasną karnację to urodziłeś się o godzinie której mi podałeś. Jeśli jednakże jesteś dobrze zbudowany ze skłonnością do tycia to zapewne urodziłeś się parę minut wcześniej. Wtedy jedno dziecko jest pewne, drugie z dużo mniejszym prawdopodobieństwem.


Do Kamilus:
Brak lub najwyżej jedno dziecko i to z dużym trudem, prawdopodobnie w późniejszym okresie życia. Być może dlatego że przedłożysz karierę nad dzieci.


Do ChopAndChange:
W Twoim przypadku jeśli nie znasz dokładnej godziny urodzenia określenie ilości dzieci może być trudne. W każdym razie gdybyś urodziła się o 18.40 najpewniej nie będziesz miała dzieci. Jednakże gdybyś urodziła się 7 minut wcześniej lub 7 minut później wszystko ulegnie zmianie. Dlatego trzebaby najpierw ustalić dokładniejszy czas urodzin np. na podstawie różnych wydarzeń w Twoim życiu a dopiero potem sprawdzić ilość dzieci.


Do Skymad:
Dwójka dzieci: pierwsze to zapewne dziewczynka, drugie - chłopiec. Gdybyś jednak urodził(a) się dwie minuty później możesz wogóle nie mieć dzieci.
  • 1

#30

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Okay, to ja do Ciebie napiszę na PW. A powiem, że po części trafiłaś. Tu nie powiem, z jakiego powodu ;).
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych