Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ile masz (będziesz miał) dzieci.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
154 odpowiedzi w tym temacie

#1

vrinda.
  • Postów: 85
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Od pewnego czasu zajmuję się astrologią wedyjską w systemie Jaimini wywodzącym się z Bengalu. Analizuję różne jej elementy. Ostatnio przeprowadzałem badania na temat przewidywania ilości dzieci badanej osoby. W mojej skromnej bazie znajduje się obecnie 14 dorosłych osób. Rezultaty są bardzo zaskakujące. Nie pomyliłem się w żadnym przypadku. Ilość dzieci moich sióstr i przyjaciół zgadza się idealnie (w niektórych przypadkach ilość przepowiedzianych dzieci jest wyższa niż rzeczywista, ale są to osoby młode i być może jeszcze wszystko przed nimi ). Nawet w jednym przypadku natomiast nie wyszła mi ilość dzieci mniejsza niż rzeczywista. Ponieważ grupa badanych osób jest bardzo mała nie jestem w stanie stwierdzić czy jest to przypadek czy nie.

Jeśli ktoś jest chętny przesłać mi swoją datę urodzenia (najlepiej z dokładnością do 1 minuty) oraz miejsce urodzenia (może być przybliżone, np. najbliższe duże miasto) z przyjemnością sprawdzę ile ma dzieci lub ile dzieci jest mu przeznaczone. Chciałbym jednak aby ta osoba potwierdziła czy powiedziałem prawdę czy nie. Jeżeli ktoś zna datę urodzenia z dokładnością mniejszą niż 20 minut, niestety nie będę w stanie ustalić dokładnie ilości dzieci.
  • 15

#2

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem chętny, fajny pomysł. :)

Ale podam później, jak spytam rodzicielkę o dokładną (w miarę) godzinę. Także mam nadzieję, że jutro będziesz obecny na forum. :P
  • 0



#3

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja nie jestem chętny. Może jeszcze mam podać pin do karty ?

Coś mi tu okropnie śmierdzi.
  • 0



#4

kj5.
  • Postów: 70
  • Tematów: 13
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja nie jestem chętny. Może jeszcze mam podać pin do karty ?

Coś mi tu okropnie śmierdzi.

Osoba ta nic nie zrobi z twoją datą urodzenia i jej miejscem nie mając innych danych.
  • 2

#5

vrinda.
  • Postów: 85
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak już jest w astrologii że bez dokładnej daty urodzin się nie obejdzie. Jeżeli uważasz że to narusza twoją prywatność to nie ma problemu. Do niczego nikogo nie zmuszam. A tak swoją drogą tutaj jest bardzo bogata baza danych ok. 30 000 znanych osób z ich dokładną datą i godziną urodzin. Nie sądzę aby podanie daty urodzin było naruszeniem zasad prywatności. Na naszej klasie tysiące ludzi je podaje i nie ma problemu.
  • 3

#6

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

vrinda - proponuję mały eksperyment .. wyślę Ci na PW w przeciągu godziny daty urodzenia 5 różnych osób i zobaczymy co z tego wyniknie ;) pozdrawiam
  • 0



#7

Android.
  • Postów: 142
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja nie jestem chętny. Może jeszcze mam podać pin do karty ?

Coś mi tu okropnie śmierdzi.

Spokojnie nikt tu nie wykorzysta twojej daty urodzin do szpiegowania i innego manipulowania tobą :roll:

A co mi tam: 07.07.1982 10:10 (tak prawdziwa :> )
  • 0



#8

vrinda.
  • Postów: 85
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A co mi tam: 07.07.1982 10:10 (tak prawdziwa :> )


W Twoim przypadku sytuacja wygląda tak iż minutę później zmienia się horoskop którym analizuje się liczbę dzieci. Jeśli urodziłeś się o 10.10 to prawdopodobnie nie będziesz miał dzieci (choć istnieje mała szansa że urodzi się jedno dziecko - chłopiec). Jeśli jednak urodziłeś się o 10.11 to możesz spodziewać się nawet trójki, przy czym drugie dziecko to na pewno dziewczynka.
  • 4

#9

Android.
  • Postów: 142
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli urodziłeś się o 10.10 to prawdopodobnie nie będziesz miał dzieci

Bingo, bo nie planuje dzieciaków ani żon :D
Pozdrawiam

Użytkownik Android edytował ten post 11.07.2011 - 10:29

  • 0



#10

Imb.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niech stracę: 01.06.1993 7:20 ;)
  • 0



#11

Wujek_Deth.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W sumie co mi zależy...
21.04.1983 13:40
  • 0

#12

kudlaty88.
  • Postów: 195
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A i ja się dołączę:

03.04.1988 12:00 (wyklułem się w Wielkanoc w samo południe :P)
  • 0



#13

milly.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ciekawy temat:
Moja data urodzenia: 11.03.1993, godzina 20:45
  • 0

#14

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja też poproszę.
26.11.1988r, 22:22 (tak, wiem, fajna godzina 8) - a tata się dziwi, że ze mnie taki nocny marek)

Swoją drogą do tego wliczają się tylko biologiczne dzieci czy np. adoptowane też?

Użytkownik Ana Mert edytował ten post 11.07.2011 - 12:07

  • 0



#15

vrinda.
  • Postów: 85
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Do Imb:
Z horoskopu wynika że masz predyspozycje aby mieć dużo dzieci. Szykuje się przynajmniej trójka. Widać że będziesz dobrym ojcem.


Do Wujek_Deth:
U Ciebie wychodzi przynajmniej dwójka dzieci. Drugie dziecko to na pewno chłopiec. Co do pierwszego nie jestem pewny. Ponieważ w 5 domu, domu dotyczącym dzieci, posiadasz Ketu, może to oznaczać że posiadanie dzieci będzie dla ciebie pewnego rodzaju wyzwaniem. Być może nie będziesz ich planował (nie planowałeś ich), możesz je również traktować jako przeszkodę w realizacji własnych planów.

Do kudlaty88:
Jedno dziecko, chłopiec. Mała szansa na drugie. Dzieci raczej w późniejszym wieku. Mogą być dla ciebie wyzwaniem. Będziesz je wychowywał twardą ręką.
  • 4


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych