Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ognisty obiekt zaobserwowany nad Meksykiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#31

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mag, ja nic o chemtrailsach nie pisałem, nie wiem skąd ci się to wzięło. Ten nie miał być przykładem na rozpylanie chemii przez samoloty.
Żeby robić dobre i wyraźne zdjęcia samolotów na dużych wysokościach które poruszają się około 800 km/h to trzeba mieć dobry aparat z obiektywem w granicach 70-300 mm, zwykłe kamery i kompakty nie dawają sobie z tym rady.

Jarecki, ten z twojego filmiku to też jest samolot. W temacie o chemtrailsach jest mnóstwo takich filmów.
  • 0



#32

PomidorowySer.
  • Postów: 130
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to jest po prostu "duża kulka" która właśnie weszła w atmosferę ziemi i zaczęła się palić, może to być tak jak pisał kolega wyżej asteroida lub jakiś śmieć z kosmosu (BTW, wiecie że kilka puszek coca coli jest teraz w kosmosie?)
  • 0

#33

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zobacz sobie jak wygląda przelot meteoru przez atmosferę Ziemi
  • 1



#34

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewna część z przedstawionych na tym filmie przelotów meteorów, dotyczy stworzonych ręką człowieka "kosmicznych śmieci, spalających się w atmosferze". Prawdziwe meteory i bolidy zwykle mają większe prędkości.
  • 1



#35

Zielona Małpa.
  • Postów: 135
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Jarecki
interesujący fakt, że ufo postanowilo lądować(?) na Ziemi w dzień moich 18. urodzin:)

a jeśli chodzi o to, czym był ten obiekt, to sądzę iż rzeczywiście mógł to być samolot
przecież nie każdy dziala i wygląda dokladnie tak samo i w ten sam sposób odbija światło słoneczne
poza tym wiele razy byłam świadkiem, że zbieg okoliczności sprawił, że cos wygladalo tak a nie inaczej

pozdrawiam:)

Użytkownik zielona_malpa edytował ten post 10.07.2011 - 17:17

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych