Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna strona w necie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#61

vriFF.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Można próbować znowu sie do nich zapisać :). Ci, którzy to zrobili kiedy rekrutacja była zamknięta, nie mogą ponoć na nic liczyć... :/.

#62

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ona jest na coś chora,a fota jest stara, więc pewnie teraz to już dorosła/starsza kobieta. ...i miałem rację:

1. Almost everybody is asking about you, but...1) How old is the girl right now? 2) Is she in a hospital? 3) Will the cure for her disease or injury be released on 8•3•11 ?

83. No. No.

2. Bella has a skin disease?

She does, but it's manageable.

Nie jest to chyba zbyt duży problem, ale jakaś poszlaka jest.

3. Is there any non-human member in your group?

One. His name is Sam.

Na myśl przychodzi mi Microsoft Sam.

4. is 8•3•11 a date? October 3rd 2011?

We don't use the Roman calender.

5. Earlier you said Belle wouldn't be mad "for long" when she found out. Just recently you said she knows. When was she told?

Earlier this week.

Jeszcze prawie miesiąc. Poczekamy, zobaczymy. ;)

#63

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

3. Is there any non-human member in your group?

One. His name is Sam.

Na myśl przychodzi mi Microsoft Sam.


Moze to imie psa, kota, chomika, szczura lub jakiegos innego zwierzaczka.
Pytanie zbedne w tej postaci i o zlej konstrukcji, bo pewnie autorowi pytania (to tylko domysl) chodzilo o jakiegos ufoka :)

#64

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

You live in Altair? (?)

We'd burn in Altair.

A chodzi o kilka symboli, które rozszyfrowali ludzie z Forum, a bardziej o słońce i trójkąt czyli "Trójkąt Letni" a w nim mieści się Altair


if not use the roman calender ... which calender you use?

The Gregorian calender.


Z kolei na 4Chanie pojawiły się informacje, że to jednak reklama i Anony robią ludzi w konia. Ciekawe...

#65

Produkcja_Chaosu.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekawa sprawa. Na samym początku pomyślałam o Iluminatach, nie wiem czemu. Ale po zagłębieniu się w pyt na formspringu, jednak odpowiedzieli, że nie. Dziwną rzeczą jest też nazywanie członków tego czegoś - liczbami.

Zaprzeczają tematom takim jak apokalipsa, czy, że robią coś nielegalnego. Ciekawe co z tego wyniknie. Jeszcze tylko 11 dni.

#66

martusz.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://8-3-11.info/Water.html

Nic do dodania...

#67

Atomowy_Yeti_Niszczyciel.
  • Postów: 143
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niesamowite ile osób się w to wkręciło :roll:

#68

Produkcja_Chaosu.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Omamo, ale "zabawa" ; p

#69

koko11998.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeszcze tylko 6 dni...
Ja nie obejrzałem tego obrazka, bo tak mnie ta muzyczka przeraziła że odrazu zamknąłem stronę. Myślę że to nie reklama, ale ciekawe. Bardzo ciekawe.

#70

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeczytaj sobie, koko11998, to co jest tutaj.

Wszystko zostało wyjaśnione. To tylko żałosna zabawa.

#71

Damantris.
  • Postów: 152
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W zasadzie to było do przewidzenia, że będzie to zabawa, czy forma jakiejś prowokacji. Jak te ogłoszenia i strona internetowa, o których swego czasu głośno było - z rysunkiem mężczyzny i pytaniem, "czy widziałeś go we śnie?". W jakiś tajemniczy sposób mnóstwo osób na świecie widziało przedstawionego na rysunku mężczyznę w czasie marzeń sennych, przesyłali swoje rysunki i opisy fabuły snów oraz mocno angażowali się w dowiedzenie, kim ten pan jest. Wszystko okazało się picem na wodę, ponieważ twórcy strony wymyślili sobie tego mężczyznę, a siła sugestii jest potężna i zrobiła swoje.

Wracając do tematu - przeglądałam tą stronę parę dni temu oraz z ogromną ciekawością czytałam kolejne odkrywane w tym temacie elementy układanki. Szkoda, że to był tylko żart, ponieważ mnóstwo ludzi zaangażowało się w rozwiązanie tej zagadki, a i ja sama zaczęłam z niecierpliwością oczekiwać 3.sierpnia.

P.S.
To już jutro. Może się okaże, że twórcy strony zwyczajnie wystraszyli się tak ogromnego zainteresowania i przygotowali tekst linkowany w poście wyżej? A wszystko z nadzieją, że sprawa przycichnie, dzięki czemu oni będą mogli spokojnie realizować swój plan.

#72

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież już dawno pisałem, że to ARP - jest masa takich stron na internecie jak chociaż :

http://annieroad.com/
http://anniesroad.com/

Rozkminiajcie do woli ;)



#73

blazoi!.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

powiązane teksty z tymi obrazkami. Klikamy prawym przyciskiem na obrazek i dajemy "pokaż informacje o obrazku"

All horns and thorns. (8.3.11)

Can't you see? (Zdjęcie)

#74

Damantris.
  • Postów: 152
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na głównej stronie pojawił się tekst zachęcający do tego, aby, jeżeli podobała nam się zabawa z tą stroną, zasilić konto jakiejś fundacji i propozycja, aby było to konto fundacji organizującej paraolimpiady oraz Unicef.

Natomiast na tej podstronie: http://8-3-11.info/ImagesofBelle.html są zdjęcia miejsc, w których ludzie zamieszczali ogłoszenia z Belle.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych