Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna strona w necie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#1

martusz.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj na /x/ na 4chanie natknęłam się na dosyć dziwną stronę: http://8-3-11.info/
Całość prezentuje się co najmniej dziwnie, nie wiem co o tym sądzić, w każdym razie strona jest nieco zagadkowa i wygląda ciekawie...
Co o tym myślicie?

#2

Anaheim.
  • Postów: 67
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O co chodzi? Na stronie kompletny brak informacji... Mam rozumieć że liczby oznaczają 3 Sierpnia 2011?

Użytkownik Anaheim edytował ten post 02.07.2011 - 17:33


#3

martusz.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tutaj - http://www.formspring.me/8X3X11 - jest trochę informacji, chociaż i tak niewiele można się dowiedzieć na temat strony... Z tego co zrozumiałam, to jej moderatorem jest niejaki "18,000". A co do daty, to równie dobrze mógł to być 8 marca 2011? Chociaż nic znaczącego się w tym dniu nie wydarzyło, z tego co mi wiadomo... chyba że dzień kobiet ;)

#4

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na jednym Forum koleś zauważył, że na zdjęciu jest ukryte inne zdjęcie:

http://img33.imagesh...7562/bellem.png

A jak to zrobić:

1. Open photosuite 9 or whatever photo editing software you use.
2. Go to Exposure and increase the dark areas of the picture so that the original picture of Belle becomes completely black. You should see the negative of Belle appear then.

EDIT:

http://imageshack.us...ellesplits.jpg/
http://imageshack.us...elayeredit.jpg/

Tutaj obrazki udowadniają, że jej twarz została złączona z 2 różnych zdjęć.

Imię dziewczynki to Belle.
Pisząc na maila można rozmawiać z nimi. Nie wiadomo kto to, ale można starać się wyciągać info.

Wysyłano też zakodowane wiadomości, część z nich odkodowano, ale nie warto tego tutaj wklejać, bo nic to nie wyjaśnia.

Użytkownik Mr Minio edytował ten post 02.07.2011 - 18:17


#5

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z tego co przeczytałem na tej stronie można było wziąć udział w tym 8.3.11 ale trzeba było złożyć aplikację, piszą że z obawy o to iż może dojść do przecieku nie przyjmują więcej zgłoszeń, na szczęście zostały pytania na które trzeba było odpowiedzieć (ps to moje tłumaczenie, więc nie jest dosłowne)

What do you think 8•3•11 is about?


Jak myślisz o czym jest 8.3.11 ?

Why would you like to get involved in 8•3•11?


Dlaczego powinieneś zostać zaangażowany w ten projekt?

What can you do to help spread the word about 8•3•11?


Co możesz zrobić aby rozpowszechnić informacje o 8.3.11?

How did you find this site?


Jak znalazłeś tę stronę?

What is your general location?


Jaka jest twoja lokacja ?

Spróbuje złożyć aplikacje mimo tego zakazu, zobaczymy co z tego wyjdzie.



#6

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobre, Templariusz. Ja będę śledził kilka wątków w internecie na ten temat. Wielu ludzi tam złożyło aplikacji i udało im się dostać, ale co to może być? Z początku były podejrzenia, że to jakaś reklamówka nowego Resident Evil, a te numerki to data premiery, ale raczej się na to nie zanosi. To coś innego, ciekawe co?

EDIT:

Znalazłem takie coś:

8/3/11

exact day ELENIN enters Earth's Orbit

Niektórzy też uważają, że to ma coś wspólnego z Biblią
http://www.biblegate...ch=John 8:3-11

Użytkownik Mr Minio edytował ten post 02.07.2011 - 18:37


#7

Krzewiciel.
  • Postów: 312
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ha! Własnie tak się robi reklamę. :) Zapewne niedługo okaże się, że jest to całkiem przyziemna sprawa, tylko, że utrzymywana w takim "mrocznym" klimacie aby zrobić jeszcze większe show. Poczekamy, zobaczymy.

#8

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Teraz spróbowałem wejść na tę stroną po czym ukazał mi się ten widok oraz prośba o instalacje wtyczki quick time, no cóż wtyczka się pobiera...
Dołączona grafika
Niestety ciągle dostaje informacje o awarii wtyczki, ale coś innego mnie zaintrygowało.Przejrzyjcie sobie pytania do tego użytkownika oraz jego odpowiedzi (link poniżej)

http://www.formspring.me/8X3X11

To albo wielkie oszustwo, albo wymysł jakiejś grupy typu new age, właśnie składam aplikacje więc może się dowiemy.

Użytkownik Templariusz edytował ten post 02.07.2011 - 19:19




#9

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Parasol mi się kojarzy tylko z Umbrellą >> Resident Evil

Ciekawe czy to RE czy coś innego?

A odpowiedzi ciekawe i dziwne, ale już wcześniej je widziałem. Informuj na bieżąco, Templariusz.

EDIT:
Is the picture of the girl edited in some way? What software did you use?

Of course it's edited. Abobe Photoshop.

Użytkownik Mr Minio edytował ten post 02.07.2011 - 19:33


#10

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A mnie się wydaje, że to jeden z tych zwykłych żartów, nic nie znacząca strona ze zlepkiem dziwnych obrazków mająca wywołać jakąś sensację.
Ale to tylko moje zdanie, nie lubię doszukiwać w takich rzeczach jakichś teorii konspiracyjnych :)


/x/ na 4chanie


To mówi samo za siebie.

#11

Algbeer.
  • Postów: 99
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... zaciekawiło mnie to wszystko O_o.
No nic... będę obserwatorem czekającym na wasze wyniki... xD

#12

Patryk9999.
  • Postów: 30
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak ja odpaliłem tą strone w 1 poście to w głośnikach jakiś dziwny dźwięk miałem... Już pomijama tą strone że dziwna, to zdjęcie, szczątkowe informacje itp... Ale ten dźwięk... Coś jak bym rozregulowane radio/telewizor (burza)... nie wiem. Takie dziwne, nie wiem czemu ale mi się skojarzyło z filmem ring. Nic w tym dziwnego, oprócz tego, że przez ten dźwięk dopadł mnie jakiś nieuzasadniony lęk. Na szczęście się opanowałem i dość szybko wyłączyłem głośniki. Nadal jakoś dziwnie się czuje, ciary na plecach itp... Nie wiem. Nadal czuje ten nieuzasadniony lęk (żadko mi się to zdarza). Ktoś z was też tak miał ? I słyszeliście ten dźwięk? Boje się spowrotem głośniki włączyć xD naprawdę żadko mnie dopada taki strach...

#13

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawdopodobnie w tym dźwięku jest zakodowana jakaś informacja. Ten ktoś twierdzi, że na tej stronie jest wszystko potrzebne, aby rozwiązać zagadkę.

Ciekawe pytanie i odpowiedź:
Is this thing going down in Orlando?

Ideally.

Is this thing going down in Chicago?

Ideally.

Wcześniej pisał, że w Londynie też, a więc to jakaś organizacja działająca na całym świecie.

EDIT:

She's dead, isn't she?

No, not yet.

Użytkownik Mr Minio edytował ten post 02.07.2011 - 19:49


#14

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak ja odpaliłem tą strone w 1 poście to w głośnikach jakiś dziwny dźwięk miałem... Już pomijama tą strone że dziwna, to zdjęcie, szczątkowe informacje itp... Ale ten dźwięk... Coś jak bym rozregulowane radio/telewizor (burza)... nie wiem. Takie dziwne, nie wiem czemu ale mi się skojarzyło z filmem ring. Nic w tym dziwnego, oprócz tego, że przez ten dźwięk dopadł mnie jakiś nieuzasadniony lęk. Na szczęście się opanowałem i dość szybko wyłączyłem głośniki. Nadal jakoś dziwnie się czuje, ciary na plecach itp... Nie wiem. Nadal czuje ten nieuzasadniony lęk (żadko mi się to zdarza). Ktoś z was też tak miał ? I słyszeliście ten dźwięk? Boje się spowrotem głośniki włączyć xD naprawdę żadko mnie dopada taki strach...


Autosugestia, mój drogi, autosugestia ;)

#15

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Było też pytanie

-Is the world going to end

-Eventualy

Kilka osób pytało się czy ma to cel czystko marketingowy, odpowiedź była przecząca.

Użytkownik Templariusz edytował ten post 02.07.2011 - 19:57





 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych