Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#46

RMG.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi to przypomina trochę jedną z twarzy z tego filmiku http://www.youtube.c...feature=related o_O


Co to jest u licha? :o
  • 0

#47

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co do filmiku, nie mam bladego pojęcia. Być może to tylko creepypasta, niestety nie rozumiem ani jednego słowa po rosyjsku, ani nawet nie słyszałam o tym wideo wcześniej :o

Użytkownik the vampire edytował ten post 17.11.2011 - 21:22

  • 0

#48 Gość_kaerc

Gość_kaerc.
  • Tematów: 0

Napisano

mi to przypomina trochę jedną z twarzy z tego filmiku http://www.youtube.c...feature=related o_O


Co do filmiku, nie mam bladego pojęcia. Być może to tylko creepypasta, niestety nie rozumiem ani jednego słowa po rosyjsku, ani nawet nie słyszałam o tym wideo wcześniej :o

nie znam rosyjskiego ale znam cyrylice opis:
Довольно интересное видео... Нам оставалось лишь смонтировать... Слушайте в наушниках, иначе многого не услышите... Если у вас проблемы с сердцем, лучше не смотрите...В конце всмотритесь - на долю секунды вместо чёрного экрана появится зашифрованное послание; Вглядываться начинаем на 1.49.

Dowołno interesno(j)e wideo... Nam octawaloś lisz smontirować...Sluszajt(i)e w nausznikah, inacze mnogogo ne usliszit(i)e... esli u was problemy s serdcem, puczsze ne smotrite... W konce wsmotriteś - na dolio sekundy wmesto
czjenogo zkrana lojawitsja zaszifrowanno(j)e poslanie; Wgljadywaćsja naczynaem na 1:49

...a potem pojawia się twarz demona ;)


Co do tematu skłaniałbym się do twierdzenia że to nie fake

ASSOCIATION TRANS COMMUNICATION

nie wiem czy WIĘKSZOŚĆ zna tą stronę ale można tam znaleźć chociażby to zdjęcie które w ocenie specjalistów nie jest fałszywką!

Stąd wiemy że takie rzeczy się zdarzają.... kwestia tylko kto to jest!! i na tym trzeba by się skupić

@Koszmar senny btw... a może weź im wyślij swoje zdjęcie zobacz co powiedzą...

Użytkownik kaerc edytował ten post 18.11.2011 - 00:51

  • 1

#49

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wysłałem im to zdjęcie i napisałem parę informacji. Czekam na odpowiedź
  • 0

#50

myszka windowsix.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

pozwoliłam sobie to przetłumaczyć na tłumaczu i uzyskałam to................

Bardzo ciekawy film ... Mieliśmy tylko zamontować ... Słuchaj przez słuchawki, lub usłyszysz wiele ... Jeśli masz problemy z sercem, nie wyglądają lepiej ... przyjrzymy się bliżej końca - na ułamek sekundy zamiast czarnego ekranu zaszyfrowaną wiadomość, peer początku do 1.49.

myśle że pomogłam
  • 0

#51 Gość_kaerc

Gość_kaerc.
  • Tematów: 0

Napisano

Ciekaw jestem, naprawdę ciekaw, ich odpowiedzi
  • 0

#52

km1972.
  • Postów: 63
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Można jeszcze zrobić eksperyment. Mianowicie, odtworzyć z DVD jakiś fragment filmu (nawet na stopklatce, nawet lepiej) ze znaną i identyfikowalną sceną, a następnie wyłączyć telewizor i szybko (np. po 2 sekundach) zrobić zdjęcie (tym samym aparatem, w tych samych warunkach oświetleniowych, itp). Jeżeli aparat uchwyciłby powidok na ekranie, to można rzecz całą powtórzyć np. po 5 sekundach, 10, 15, 30... Moim zdaniem, małe są szanse, że powidok którego nie widać w świetle widzialnym, byłoby widać w jakimś innym paśmie fal elektromagnetycznych, na który czułe są matryce niektórych aparatów. Ale czy jest inne wyjaśnienie?
http://atransc.org/e.../face_on_tv.htm - przecież sfotografowała się tylko połowa obrazu, co jest typowe dla zdjęć z ekranu CRT robionych z krótką migawką (promień elektronów kreśli obraz na ekranie linia po linii z góry na dół, a widok całego obrazu jest tylko złudzeniem bezwładności oka)...

Użytkownik km1972 edytował ten post 17.12.2011 - 19:58

  • 0

#53

AnnMarie.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hahahhahahhahah to by było na tyle :lol pozdrawiam ;D też mi sensacja. TV był włączony. przypomina mi scenę z pewnego horroru (tytułu nie podam bo za dużo ich widziałam aby wszystkie pamiętać . Ale mogę się założyć, że to jeden z tych starszych.) to tyle. DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
wystarczy zmniejszyć jasność w tv... tzn pobawić się ustawieniami kontrast jasność itp... sama kiedyś też tak zrobiłam żeby nastraszyć koleżankę.

Użytkownik AnnMarie edytował ten post 18.12.2011 - 15:53

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych