Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#16

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eee. Telewizorem się chwali. Ja tam mam lepszy. :)


Ale za to mój ma w sobie coś niezwykłego. ;)
  • 0

#17

RoboCop.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Widzicie u dołu telewizora z lewej strony taki czarny punkt? Myślę,że to właśnie ta dioda. Moje zdanie jest tekie:to nie jest fake.


To będzie pewnie dla mnie strzał w stopę, ale dioda w telewizorze u mnie nie świeci nawet jak jest włączony.

a więc to może zakłucenia,jakies przerwy w dostawie prądu albo telewizor się sam włączył. O której godzinie było robione zdjęcie? Jeżeli cos to obejrzyj film który leciał na danym kanale o danej godzinie i dniu. Może znajdziesz scenę taką,na której była pokazana twarz. Pozdro
  • 0

#18

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sprawdź dokładną datę i godzinę wykonania zdjęcia, a następnie przypomnij sobie który kanał oglądałeś przed wyłączeniem, a dojdziesz do filmu w którym występuje aktor widoczny na ekranie.
Ooops ubiegli mnie...

Użytkownik Anomaly edytował ten post 01.07.2011 - 12:56

  • 0

#19

Skyline.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To by potwierdzało moją teorie z odbieraniem słabego sygnału gdy telewizor jest wyłączony. Miałem to samo ze starym telewizorem. Był wyłączony, ale wydobywały się z niego jakieś dzwięki. Z początku też myślałem że coś jest nie tak, ale gdy przysłuchałem się tym dźwiękom i włączyłem telewizor, zrozumiałem że z głośników wychodziły rozmowy postaci w filmie który leciał na nastawionym kanale na dekoderze. Wyłączenie z listwy załatwiło problem.

Użytkownik Skyline edytował ten post 01.07.2011 - 13:10

  • 0

#20

Inc.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie elektroniczne organy odbierają kanały radiowe :D więc to bardzo słuszne stwierdzenie.

Podobnie może być z tym zdjęciem - a do jego daty, to 24 czerwca, koło północy. Może jakiś horror leciał akurat? ;)
  • 0

#21

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe że leciał jakiś film w ciemnych barwach, na zone reality lecą jakieś dokumentalne filmy i seriale.
Ale zone reality ma to do siebie że jest tam w lewym górnym rogu wielkie oczoje**e logo w kolorze białym. Ale sprawdzę o tej godzinie co leciało i poszukam aktora podobnego do tej twarzy.
  • 0

#22

Android.
  • Postów: 142
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ostatnio przeglądając kartę pamięci z telefonu natknąłem się na to:

http://zapodaj.net/9...cc71ff.jpg.html

Zdjęcie swoją drogą nieudane, ale problemem jest twarz w wyłączonym telewizorze.
Twarz jest raczej zbyt szczegółowa żeby była przypadkową grą światła.
W pokoju byłem sam, zdjęcie robił samowyzwalacz (dlatego ucięło twarz moją).
Jak coś to już wykluczam możliwość śmierci byłego właściciela ponieważ rodzice mieszkają tu od nowości, mieszkanie w bloku z wielkiej płyty zbudowanego w drugiej połowie lat 80'.
Twarzy nikt z rodziców nie poznaje.

Po prostu wyłącz telewizor...

Widzicie u dołu telewizora z lewej strony taki czarny punkt? Myślę,że to właśnie ta dioda. Moje zdanie jest tekie:to nie jest fake.

Gdy jeszcze miałem telewizor CRT (kineskopowy) , gdy był włączony, nie świeciła się dioda stand-by. Bynajmniej nie była to usterka.
Skąd moge wiedzieć czy jego telewizor też tak nie funkcjonuje i ciemnote mi wciska? ;)
Poza tym magnetowid/(dekoder?) jest włączony...
Ok, jest włączony cały czas,
Zdjęcie najpewniej robione komórką, sony ericson pewnie starszy model.
I wyszedł efekt jak wyszedł
PS wyłączasz Tv z pilota czy wyłącznika sieciowego?

Użytkownik Android edytował ten post 01.07.2011 - 16:07

  • 0



#23

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bardzo jestem ciekaw tego aktora tym bardziej, że strasznie mi kogoś przypomina ale nie mogę skojarzyć.
  • 0

#24

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi przypomina Jerzego Stuhra.
  • 0



#25

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nieee, mnie bardziej kojarzy się z jakimś Mulatem, a z drugiej strony przypomina mi nieco Jeffa Goldblooma.
  • 0

#26

PomidorowySer.
  • Postów: 130
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ten facet strasznie mi przypomina g-mana z half-life 2
PS: mam taki sam telewizor, jest ***jowy
  • 0

#27

wazer.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi znowu przypomina Arkadiusza Bazaka :mrgreen: . Patrząc na twój profil Koszmar Senny to wiara w autentyczność tego zdjęcia spada bardzo. Po pierwsze twój opis w polu hobby. A po drugie coś często spotykają cię zjawisko "paranormalne". Śmierdzi mi tu prowokacją.
  • 0

#28

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi znowu przypomina Arkadiusza Bazaka :mrgreen: . Patrząc na twój profil Koszmar Senny to wiara w autentyczność tego zdjęcia spada bardzo. Po pierwsze twój opis w polu hobby. A po drugie coś często spotykają cię zjawisko "paranormalne". Śmierdzi mi tu prowokacją.


Pole hobby wypełniałem 3 lata temu i napisałem to dla śmiechu, teraz są skutki mojej głupoty.
Pozatym, wtedy takie zdjęcia mnie śmieszyły, do czasu aż na moim czegoś takiego nie zauważyłem.

A co do częstotliwości tych zjawisk, prawda, 2 w tygodniu niezwiązane ze sobą to dużo, z czego jedno się wyjaśniło.
  • 0

#29

Yav.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

.

Użytkownik Yav edytował ten post 02.07.2011 - 17:53

  • -4

#30

KamilRX.
  • Postów: 24
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Nie mówiłbym od razu o prowokacji, obraz nie wygląda jak po wyłączeniu telewizora. Można sobie sprawdzić, taki obraz jest wtedy bardziej szarawy, no chyba, że to efekt trybu nocnego lub modelu telewizora. Forum ma dochodzić do prawdy, a nie obalać wszystko po kolei. Nie twierdze, że forumowicze sie na starają, ale podchodzenie od razu z tekstem "fake" bez głębszych analiz jest bezsensowne: "Nie wiesz? Nie udzielaj się". Wyrażając swoje zdanie, autor wie najlepiej czy przy zdjeciu było majstrowane czy też nie. Jeżeli było, to Ty właśnie drogi autorze jesteś świadom tego że dajesz zagadke dla innych użytkowników i zastanawiasz się "domyślą się czy nie". Ale po wypowiedziach twierdzę, że autor postu nie kłamie. Gdybym chciał zrobić jakąś prowokację tego typu, nie przyznawałbym się do tego, że dioda w TV mi sie nie pali przy włączonym ekranie. Ubiór tego pana też nie przekonuje mnie do odwiedzin zjaw, demonów czy innych tego typu zjawisk paranormalnych. Być może coś jest w Twoim mieszkaniu, chciało się Tobie ukazać i zrobiło to w ten właśnie sposób. Być może to też niespotykane padanie światła. ; O. Aktora to postać na ekranie nie przypomina mi kogoś konkretnego. To moje stanowisko w tym temacie.

Pozdrawiam.
  • 3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych