Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#1

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnio przeglądając kartę pamięci z telefonu natknąłem się na to:

http://zapodaj.net/9...cc71ff.jpg.html

Zdjęcie swoją drogą nieudane, ale problemem jest twarz w wyłączonym telewizorze.
Twarz jest raczej zbyt szczegółowa żeby była przypadkową grą światła.
W pokoju byłem sam, zdjęcie robił samowyzwalacz (dlatego ucięło twarz moją).
Jak coś to już wykluczam możliwość śmierci byłego właściciela ponieważ rodzice mieszkają tu od nowości, mieszkanie w bloku z wielkiej płyty zbudowanego w drugiej połowie lat 80'.
Twarzy nikt z rodziców nie poznaje.
  • -1

#2

Skyline.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie zdjęcie całkiem wiarygodne. Fotomontażu dopatrzeć się tu nie moge, chyba że na prawde profesjonalny.

Jedyne wytłumaczenie jakie może mi przyjść do głowy to to, że telewizor mógł odbierać słabe wygnały telewizyjne i w ten sposób wyświetlić obraz. Ja tak mam tylko z dźwiękiem. Po za tym, fajne spodnie. :D
  • 1

#3

Heweliusz.
  • Postów: 186
  • Tematów: 14
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Widzę, że na zdjęciu ubierasz się jak satanista na czarno. Foto jest autentyczne, ale po co przyciągać do siebie demonów ?

Cytat z Biblii:
"Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć".

Widzę, że demon ma Ciebie na oku. Jesteś żałosny i chwalisz się na zdjęciu, że masz intruza.

Użytkownik Heweliusz edytował ten post 01.07.2011 - 09:58

  • -26

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolejny głupawy temat ze sfabrykowany, oszukanym zdjęciem. Gościu znajdź sobie jakieś inne zajęcie.
  • 0



#5

Inc.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na fake nie wygląda. Zdjęcie zostało zrobione parę dni temu, jego właściwości to potwierdzają.

Interesujące...
  • 0

#6

adamwiacek.
  • Postów: 50
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dlaczego wszystkie zdjęcia są takie niewyraźne, następnym razem rób zdjęcia na auto, bo masz chyba na maxa czułość ustawioną, lub robisz w trybie nocnym i tak to niewyraźnie wychodzi.

a mi się wydaje, że telewizor jest włączony, lub została źle wstawiona twarz, ponieważ na całej ramce czarne odstępy wokół obrazu charakterystyczne dla tych "starszych głębokich" (nie wiem czy użycie crt będzie w tym wypadku poprawne) telewizorów , tak jakby tv był włączony, gdyby był wyłączony to obraz odbity od żarówki, byłby na całej powierzchni, bez tej "czarnej ramki", mam nadzieję, że rozumiecie, o co mi chodzi. aha i być może skoro już chcę to obalić to zjechane jest na maxa jasnością i kontrastem.

edit: o to mi chodzi:

Dołączona grafika

Użytkownik adamwiacek edytował ten post 01.07.2011 - 11:20

  • 1

#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może być tak jak piszesz, że gościu ustawił obraz na maksymalną ciemność albo zwiększył kontrast. Ten dekoder pod telewizorem wygląda tak jakby był włączony. Może to być też maska postawiona na jakimś krześle.
  • 0



#8

wazer.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z przed mówcą , a poza tym pod telewizorem stoi dekoder jakiejś cyfrowej telewizji, z tego co można wypatrzeć to Polsatu. Ustawiony jest na kanał 56 albo 58 czyli w polsacie to kanały VOD. A z tego co kojarzę to właśnie na tym kanale nie jest wyświetlana w w prawym górnym rogu żaden znaczek kanału. Co może dawać czysty czarny ekran który w danym momencie może wyświetlać jakąś twarz. :mrgreen: Więc wydaje mi się że dużo tych zbiegów okoliczności.
  • 1

#9

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przypadkowe zdjęcie na którego środku dziwnym trafem znajduje się telewizor. Przyznam, że robię różne głupie zdjęcia, ale po co miałbym robić zdjęcie wyłączonego telewizora? Zdjęcie jest robione zaraz po wyłączeniu tv. Gość dał stopklatkę na zbliżeniu twarzy, potem wyłączył tv i ciach mamy zdjęcie twarzy-widmo na kineskopie. Copperfield to on nie jest.
  • 1

#10

Skyline.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No trudno sie z wami nie zgodzić panowie. Zwłaszcza adamwiacek przedstawił spostrzegawczy argument. A że twórca tematu nic nie ripostuje znaczy że obaliliście to zdjęcie.

EDIT: Przynajmniej naucze się tu z wami obalać takie zdjęcia gdyby jakiś znajomy chciał mnie wkręcić. :>

Użytkownik Skyline edytował ten post 01.07.2011 - 11:33

  • 0

#11

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ustawiony jest na kanał 56 albo 58 czyli w polsacie to kanały VOD.


Telewizję mam z Vectry, dekoder jest włączony prawie cały czas, nawet jak TV jest wyłączone.
Na kanale 56 mam Zone Reality, a na 58 Nat Geo Wild, na obu telewizjach jest znaczek widoczny i jaskrawy.

@Anomaly
Na zdjęciu miałem być ja, robiłem telefonem i swoją drogą zdjęcie nieudane, a telewizor jest ponieważ telefon leżał oparty o książkę na ławie która jest na wprost TV.

@adamwiacek
Masz rację, używałem trybu nocnego, a nie potrzebowałem jakiejś super jakości więc robiłem telefonem na szybko.
Czarna ramka jest zawsze, tutaj są zdjęcia wyłączonego, ale widocznie będę musiał robić jeszcze jedno zdjęcie dla was, dzisiaj wieczorem, ponieważ w nocy przy sztucznym świetle nie widać odbić na TV a tu widać.
http://zapodaj.net/b...4ebee5.jpg.html w nocy ale rozmazane
http://zapodaj.net/6...a04c6c.jpg.html w dzień
http://zapodaj.net/1...55115a.jpg.html w dzień widok na ramkę

@Wszystko
Sfabrykowane zdjęcie? Często na tej stronie używany był program to wykrywania manipulacji programami graficznymi, jak ktoś wie gdzie on jest to można sprawdzić

@Heweliusz
Ubieram się na czarno, satanistą nie jestem.
Co jest żałosnego w tworzeniu tematu o duchu/twarzy/czymś w telewizorze na forum o tej tematyce?

@Skyline
Widać później te zdjęcie wrzucę, ściągam sterowniki do USB do telefonu, zdjęcie wrzucę w przeciągu 20 min

Użytkownik Koszmar senny edytował ten post 01.07.2011 - 12:02

  • 0

#12

adam0.
  • Postów: 163
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przecież to Maciej Maleńczuk :P

A teraz na poważnie. Jeśli piszesz prawdę i nic nie kombinowałeś, to nie wiem jak to wytłumaczyć.
  • 0

#13

RoboCop.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Moim zdaniem telewizor był wyłączony. Zawsze gdy jakikolwiek telewizor jest włączony to świeci się jakaś dioda na telewizorze. Widzicie u dołu telewizora z lewej strony taki czarny punkt? Myślę,że to właśnie ta dioda. Moje zdanie jest tekie:to nie jest fake.
  • 0

#14

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzicie u dołu telewizora z lewej strony taki czarny punkt? Myślę,że to właśnie ta dioda. Moje zdanie jest tekie:to nie jest fake.


To będzie pewnie dla mnie strzał w stopę, ale dioda w telewizorze u mnie nie świeci nawet jak jest włączony.
  • 0

#15

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Eee. Telewizorem się chwali. Ja tam mam lepszy. :)
Z tym czarnym ubiorem i demonami :) To jest bardziej paranormalne niż samo zdjęcie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych