Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mój sen. Wojna atomowa o.O


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak w temacie. Najdziwniejszy sen jaki miałem w życiu. Zarazem najstraszniejszy, musze przyznać, gorszy niż nauczycielka, z której wychodzi demon i wyrzyna całą klasę. W każdym razie był on mniej więcej taki:

Siedzę sobie z dziewczyną na pewnej górce u nas w Łomży, którą idealnie pamiętam, jest taka sama w rzeczywistości jak i we śnie, poza jednym szczegółem - dziwnym, starym, dwumetrowym murkiem z odpadającym już tynkiem i widocznymi cegłami. Tego murku było może z 5 metrów w prostej linii. W każdym razie podczas, gdy górka była normalna, widok z niej nie był. Jedyna rzecz, która także stoi tam w rzeczywistości to blok mieszkaniowy. Reszta to już sprawa co najmniej dziwna. Widziałem jakieś małe jeziorko (albo w pomniejszeniu, nie wiem), widziałem Kreml, chyba Manhattan (jakoś dużo wieżowców skupionych na małym obszarze, w każdym razie teren mocno zabudowany), jakąś świątynię ze złota (gdzieś o niej czytałem, chyba istnieje coś takiego), jakiś wielki stadion i Pałac Kultury. Następna rzecz dziwna we śnie to to, że nad jeziorem zaczęła błyszczeć pulsująca, rozchodząca się od środka kopuła. Po chwili stało się. Uderzył pocisk. Nie wiem dlaczego, ale pomimo tego że patrzyłem centralnie na wybuch, ani nie oślepiło mnie ani nic. Na dodatek ten i wszystkie kolejne wybuchy widziałem doskonale, jakbym był tam, ale nie cierpiał od ich skutków. Co do skutków, to one właśnie mnie przeraziły. Woda w jeziorze natychmiast została jakby wywiana, parując po drodze. Przerażeni wpatrywaliśmy się w to, co się dzieje i nie mogliśmy uwierzyć. Nogi miałem jak z waty, ledwo stałem, ale mimo wszystko rozglądałem się gorączkowo, patrząc z nastawieniem 'gdzie następna kopuła'. No i się doczekałem - stadion. Ten widok był przerażający. Widziałem z bliska akcje jak w filmach, przerażeni ludzie próbujący uciekać,a mimo to spalani. Nie będę tego dokładnie opisywał, w każdym razie wszystkie wymienione obiekty spotkał ten sam koniec, tak że jak wstałem z ziemi po tym jak upadłem z przerażenia zobaczyłem szarość. Wszędzie nic, tylko szarość. Koniec tego snu jest najdziwniejszy, może to jakiś symbol. Otóż miejsce, w którym siedzieliśmy nagle zaczęło błyszczeć na czerwono. Automatyczny odruch - schowaliśmy się za murkiem (tak wiem, że wydaje się to bez sensu). O dziwo pomogło. Pocisk uderzył parę metrów za murkiem, a nas ominął straszny los. Przeżyliśmy. Sen skończył się na tym, że przytuliłem ją, powiedziałem 'wszystko będzie dobrze' (taaa, sam w to chyba nie wierzyłem) i zaczęliśmy iść.

Co dziwne, następnego dnia kumpel polecił mi VRP i jeden z pierwszych tematów do jakich zajrzałem, to był temat o III Wojnie Światowej jak się nie mylę, w każdym razie o wojnie atomowej.

Co o tym śnie sądzicie? I o murku? :P Ciekaw jestem Waszych opinii.

#2

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nic w tym paranormalnego, ja też miałem sen że wybuchła nuclearka i mnie fala uderzeniowa zarąbała :)

Niezłe takie sny :D



#3

widmus.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@UP
oczywiście że ten sen nie jest normalny ty poprostu symboli nie widzisz.....

Nie będe ci polecał żadnych książek itd ale przeważnie jest tak że jeżeli ten sen ma coś znaczyć to jeżeli sie pomodlisz (do Boga nie do Mari,Juzefaitd) to powinieneś mieć wyjaśnienie...

#4

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wierzę w boga, więc się do niego nie pomodlę widmus ;) jeśli ktoś się zna na odczytywaniu snów to prosiłbym o jakąś interpretację ładną :) chociaż trudno chyba w takim wypadku o ładną interpretację...ja tam wolę nie zaczynać samemu, bo zaraz wymyślę sto jeden katastrof albo coś :P

#5

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

MOze spróbuj pomedytowac nad nim? Wiesz, usiadź sobie wygodnie i zrelaksuj się troche i przypomnij sobie ten sen, Ale tym razem nastaw sie, że go zrozumiesz. Nigdy tego nie rbiłem, ale koleżanka mi mówiła, ze czasem tak robi i od razu lepiej rozumie to, co śniła.

#6 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Pyziak, Nie wierzysz w Boga? To spojrz w lustro i zapytaj sie, dzieki komu tu jestem i po co tu jestem. Spojrz w Nature i przyjzyj sie Jej dokladnie. Wszystko jest w Niej doskonale. Spojrz na kwiaty, drzewa , strumyk plynacy.Spojrz w gwiazdy. To wszystko to jest Bog.

#7

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Halley - dzięki :) zrobię tak wieczorem, żeby mieć ciszę, bo teraz się nie skupię na niczym, nawet na czytaniu, bo pod oknem mi koleś żywopłot przycina :P ale postaram się coś wykrzesać z umysłu ;)

Muhad - przepraszam, ale dla mnie to co jest, to jest tym czym jest, a nie bogiem. Wątpię żeby udało Ci się zmienić moje myślenie, tzn. nawrócić mnie ;) szanuję Twój pogląd i chciałbym żebyś i Ty okazał tolerancję, a nie za wszelką cenę próbował mi narzucić swój tok myślenia. Nie zrozum mnie źle, nie chcę robić Ci przykrości. Po prostu taki jestem i cieszę się z obecnego stanu :)

#8

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kazdy interpretuje religie na swoj wlasny sposob. Ja np. nie lubie uzywac slowa "bog",
wole np. stworca. ;-)

#9 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Spojrz na kwiaty, drzewa , strumyk plynacy.Spojrz w gwiazdy. To wszystko to jest Bog.



Bez przesady mudziu. ;-)
Może należało by powiedzieć, że w tym wszystkim jest Bóg, bo To On wszystko stworzył, nie zaś, ze to wszystko jest Bogiem. Chyba sie przejezyczyłeś.

#10

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

oczywiście że ten sen nie jest normalny ty poprostu symboli nie widzisz.....


Ludzie, ja mam różne symbole w snach jak sobie obejrze Ringa w nocy...
Bez przesady :-/



#11

marcin1985.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sny są coraz częściej podobne ;< , podejrzewam, że większości ludzi śniło się o wielkim wybuchu jakiejś Bąby też taki sen miałem :hypo: , rodzony brat też miał i nawet były częściowo podobny.
Czy ten sen o wybuchu coś znaczy dla ludzkości?? :heh2: :heh2: :heh2:

A jeśli się okażą prawdą to ludzie, społeczność, „wielcy tego świata” powiedzą - można było inaczej!


ΛΩ

#12

Taco.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powoli sie offtop robi o Bogu ^_^", U mnie tez takie sny wystąpiły, ale mi to jakos titało ;)
Np. w moje miasto uderzyła kometa (w centrum) najprierw przeszła niska falauderzeniowa i sie zatrzymała na moim blku (tj. w przerwie miedzy blokami poszla dalej), a potem zaczal sie robic krater, ale nie w ziemi , tylko tak jakby ze srodka urusl, i zam brzeg zatrzymal sie przy moim parapecie (4 pietro) :D

#13

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a może po prostu na was ma wpływ wojna na bliskim wschodzie, ogladacie wydarzenia, fakty czy panoramę , idziecie spać i śnicie o nuklearnej zagładzie :]

#14

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a może po prostu na was ma wpływ wojna na bliskim wschodzie, ogladacie wydarzenia, fakty czy panoramę , idziecie spać i śnicie o nuklearnej zagładzie :]


A do tego czytamy VRP...

W pelni sie z Toba zgadzam. Nie wszystkie sny sa paranormalne, a co dopiero o wybuchu bomby.

Osobiscie jestem za usunieciem dzialu "Wasze przezycia, sny, wizje" lub zaostrzeniem w nim regulaminu z wiadomych powodow. :evilmad:

Kilka razy pisalem o tym w moich postach.

ps. post pisany z pocket pc, przepraszam za bledy jesli takowe istnieja :)



#15

Włóczykij.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też miałem pare razy sen o III Wojnie Światowej - nuklearnej wojnie. Tylko że przewarznie byłem w nim żołnierzem :D Patrzyłem jak nuklearne bomby spadają na miasta...


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych