Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nibiru [ pare pytan ]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Nibiru2012.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Witam !

Pisze ten temat iz bardzo ciekawia nie losy naszej planety zwiazane z plateta X [ Niiru ]
Ostatnio czytalem ten temat [ temat nie byl zamieszczany na forum paranormalne ]

http://forum.lineage...p?topic=29673.0

Bardzo zaciekawila mnie ta zmianka

" W 2011 zwykły polak jak spojrzy w niebo to zobaczy tę planetę, "

Wiec....
Gdzie ona jest ?
Czy ktos z was juz ja widzial ?
W ktora strone patrzec ?

A jesli nie to :

Mamy 2011 rok i planety nie widac ?
czy nibiru stanowi zagrozenie ?

Tak poza tematem to bardzo ciekawi mnie to czy bedzie koniec swiata i chcialbym tego doswiadczyc i zobaczyc lecz pewnie jesli bedzie koniec juz inne katastrofy zwiazane z nibiu ostro bede sral w gacie ;D

Prosze o Odpowiedzi ;D
  • -6

#2

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wakacje sie zaczely na calego :) i Lineage 2 sie znudzil ?.Skoro nie widzisz Nibiru i jej nie ma, to nie ma tez zagrozenia. Jak ja zobaczysz, to mozesz zaczac "[...] w gacie".

 Edycja: Kurczak

Dołączona grafika


  • 2

#3

Nibiru2012.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

hehe , no tak bylem pewnien w 99% ze to bedzie jakas totalnie bezsensowna odpowiedz od jakiegos kolesia co wie wszystko .
1. nie gralem z linage 2 i nie mam zamiaru
2.nie moja wina ze koles napisal ten temat na forum linage2
  • 0

#4

efreet.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No stary czego się spodziewałeś pisząc takiego posta? Masz cały dział o Nibiru, gdzie jest od groma informacji, a ty piszesz sobie pościka z pytankami, bo nie chce ci się czytać. Trochę wysiłku.
  • 2

#5

Mythan.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poprostu są na forum dzieci i są też ludzie którzy są zainteresowani tą Planetą..i chcą dowiadywać się coraz więcej na ten temat..jeśli cię kur*a nie ciekawi Nibiru to nie wchodz w temat i nie nabijaj tylko postów..
@up . Człowieku gdyby nie to że zakładamy tematy nie mozna było by tak sobie poszukać informacji. Pomyśl logicznie.

a wracając do tematu.

Mamy już 2012r. Planety nima i nie było jak sądze. Nad rokiem 2012 i "końcem świata" można się zastanowić bo raczej wątpie aby coś takiego wystąpiło..Gdyby planeta nibiru miała zagrozić Ziemi było by ją widać JUŻ i zasłaniała by pół Nieba na które patrzymy. Koniec świata w 2012r jest nie realny gdyż nie ma czynników które mogły by spowodować jakie kolwiek katastrofy na skale światową..
  • 0

#6

rain.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mayhan zawsze może sie okazac że marzyciele bez wiedzy stwierdzą ze ktos sie pomylił o "kiedyś to nastąpi"".."bo kiedyś"... skoro nushita jak nie było tak nie ma..i na długo tak pozostaninie -pewnie pomylił się 10/100/tysiąc lat (atak gadów odłozony)
zawsze mozna przekalkulowac antyczny kalendaż i wyjdzie nowa data ...
i ciołki beda sie tego trzyymac-Pewnie co rok beda straszyc wyimaginowana planeta na wymigowanej orbicie(i straszyć świat swoimi zdjecimi cyfrówki za 300 złodbicia na optyce to dowód!!))-chciałbym choc raz zobaczyc jakikolwiek fakt potwierdzajacy istninie tej planety..a nie słodkie pierdzenie kórym nas tu niektórzy zatruwają)
Dla mnie takie pierdy sa proste-ktos pisze coś ekscytujacego..to cos nie ma zadnego potwierdzenia..(bo hinduscy/amerykańscy naukowcy/ mnisi/arabowie/kozy arabów/parasexuologowie/wydumali coś nowego,cos co nie ma potwierdzenia

i pojawia sie problem-o ile pisze to zwykły mający słabe pojecie o fizyce to ok-jak pisze ktoś kto ma pojęcie o fizyce to jest głupi i się nie zna :P
  • 0

#7

paranormalentity.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja myślę, że gdyby to była prawda że ta planeta ma nas puknąć, to po pierwsze skoro jest tak olbrzymia to już od bardzo dawna wszyscy na ziemi byśmy ją widzieli i przede wszystkim odczuwali skutki jej oddziaływania o jakich ma być mowa, zakłucenia w polu magnetycznym ziemi ale i sami ludzie na własnej skórze na pewno by już coś od czuli.
Co prawda w Polsce nigdy nie było trąb powietrznych ale mnie się wydaje że żadne nibiru tego nie powoduje ale złe postępowanie człowieka który myśli że jest panem nie tylko ziemi ale już całego wszechświata bo udało im się dolecieć do marsa. I czego oni szukają na tym marsie jak tam nic nie ma? Szukają tam śladów życia debatują jakby tu rozmrozić czapy lodowe na marsjańskich biegunach bo ziemia robi się już powoli przeludniona i w ogóle słońce robi się co raz gorętsze i za kilka milionów lat życie na tej planecie przestanie istnieć. Tylko po co tyle trąbienia na ten temat jak i tak wiadome jest że oni szukają "nowego domu' tylko dla własnych tyłków bo wątpie, żeby chcieli zabrać się za transportowanie całej ludzkości. To jest po prostu desperacka próba znalezienia takiego rozwiązania żeby tylko nie musieli odrywać tyłków od swoich stołków ci którzy udają że potrafią jakoś ogarnąć ten świat. Chociaż tak na prawdę mars to jest nic oni przymierzali się do konstruowania fruwających miast w atmosferze venus. to jest dopiero ciekawe. ^^ ale to też jeszcze nie jest nic wielkiego bo zdążyli już nawet obniuchać jeden z księżyców jowisza na którym jest pełno zamarzniętej wody to tam tez byśmy się dobrze czuli. ;/ pies jak się nudzi to se teke liże.
Po za tym ja uważam że tam gdzie się narodziliśmy tam powinniśmy zginąć. a nie na siłe latać po kosmosie żeby tylko przetrwać, ten cały wszechświat jak będzie chciał to i tak nas zniszczy a człowiek nie ma na to żadnego wpływu nawet jeśli mu sie wydaje że jest inaczej.
może ta apokalipsa w tym roku rzeczywiście powinna się odbyć zostało by nas 3000 na całym świecie tak jak to miało miejsce już nie raz w dziejach ziemi i ta planeta wreszcie by od nas odpoczęła.
  • -1

#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ależ były trąby powietrzne http://pl.wikipedia....etrzne_w_Polsce
http://curioza.blogs...na-w-azach.html
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych