Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO nad Wodzisławiem Śl w czoraj


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wczoraj o godzinie 0.05 razem z kolegą jechałem autem przejechac sie po okolicy zeby postraszyc łepków spiących w namiotach, którzy chodzą po okolicy, tak fajnie uciekają do krzaków ze warto :lol :

Razem z nim zobaczyłem obiekt na na niebie leciał znacznie nizej niz samoloty, swiecił bardziej bo miał wiecej swiateł, dodatkowo jakby leciał w naszym kierunku, tak jakby nas sledził, jechalismy jakies 50-60 na godzine obiekt był z tyłu auta obserwacja była trudna bo niebyło gdzie stanąć jak juz staneliśmy do ufo znikło,

Jak ktos widział cos na Wodzisławiem, wczoraj niech napisze :papapa:
  • 0

#2

koszalin123.
  • Postów: 105
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Troche mało szczegółów. W nocy na niebie różne dziwne światłą przypominają UFO , a są to zwykłe samoloty. Masz może jakieś zdjęcie :smile:
  • 0

#3

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wczoraj o godzinie 0.05 razem z kolegą jechałem autem przejechac sie po okolicy zeby postraszyc łepków spiących w namiotach, którzy chodzą po okolicy, tak fajnie uciekają do krzaków ze warto


Miałem cię za ........... już od jakiegoś czasu, ale przyznam, że nie zawiodłeś!

A mniej byś pił, mniej byś miał zwidów.
  • 0

#4

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Indoctrine popiersze nie pije bo niemam na to czasu robie od 6-20 za operatora ładowarki

Jka nie chcesz to nie wiez ja wie swoje i tyle, a co to ma znaczyc miałem cie ..... i tak dalej na jakiej poctawie mie osądzasz
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych