Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najbardziej niepokojące tajne projekty opisane na naszywkach


  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#16

gurumiszczu.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jest trzeci film:

  • 0

#17

gurumiszczu.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


  • 0

#18

katrinsa.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnio na forach pojawia się dużo komunikatów o stronce......wchodząc na takie fora i widząc to, nabrałam ochoty na załatwienie sobie jakiejś fajnej naszywki na ten temat....coś o śmierci. Znacie może jakieś fajne symbole??? Znaki?? Rysunki?? Co polecacie?? Bardzo proszę o podesłanie czegoś na forum. Jakichś interesujących przykładów.
  • 0

#19

starscream.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ale nie można wszystkiego interpretować tak dosłownie ;). No prosty przykład Laska Eskulapa stanowi symbol medycyny a oplatającego węża można dwojako interpretować. teraz dam parę cytatów

Wąż w chrześcijaństwie wzbudza interpretacje negatywne, jest symbolem zniszczenia, związku z diabłem,

W Grecji wąż kojarzony jest z mocami uzdrawiającymi, odrodzeniem i mądrością.

To jak teraz to mamy dwa odmienne symbole i znaczenia :o ??
  • 0

#20

Eruaneth.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tego ze smokami albo ze żmijami bym się nie powstydził. Wykonanie zaj.. .Ładne :mrgreen:
Rozwalił mnie ten z turbo-diabełem trzymającym znak "NROL 66" xD
Muszę się więcej dowiedzieć o nich wszystkich... Czas na google! 8)
  • 0

#21

brewka.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zamiast zająć się misjami to oni sobie naszywki projektują. Misja może poczekać najpierw trzeba mieć zajebistą naszywkę. :) :mrgreen:
  • 1

#22

Prototyper.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie jestem jakoś super zaznajomiony w temacie Iluminatów i teorii spiskowych itd, ale na naszywce z Betty (NROL - 49) na księżycu aż kłują w oczy litery RDG (tuż nad myślnikiem), a RDG to skrót od Royal Dragon Guards(wiki) - jakaś formacja wojskowa z Wielkiej Brytanii, na której godle można z kolei dopatrywać się masońskiej symboliki (godło) - niby że zamek, ale jednak te dwie wieże... dodatkowo, na innej wersji ich herbu widnieje coś podobnego do masońskiego kompas (godło 2), a jeszce do tego na wstędze napisane jest INNIS KILLING innis z łaciny (wg googli) oznacza polegać na a killing jak każdy, zapewne wie zabijać - polegać nazabijaniu...
na koniec jeszcze raz podkreślam, że nie jestem mocno obeznany w temacie, jednakże ta jedna rzecz zwróciła moją uwagę... proszę o ewentualne komentarze, bądź poprawę mnie :D przyjme to na klate :D
  • 0

#23

JemPlacki.

    Król Benzenu

  • Postów: 28
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawy artykuł,leci plusik :)
  • 0



#24

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Następna naszywka NRO. Wściekła gadzina panująca nad Ziemią. Cóż za samokrytycyzm...
  • 1



#25

Pr!nC3ssOfMaF!a.
  • Postów: 27
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te naszywki mnie przerazaja, czuje bardzo zla energie ogladaja je.
Wy tez??
  • -2

#26

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Naszywki to tylko naszywki, ciekawe obrazki-symbole, które mają przedstawiać różne grupy pracujące nad różnymi celami. Nie doszukiwałbym się tu żadnego ukrytego sensu, a sama obecność smoków czy wężów mogła być przypadkiem na początku, zaś teraz tylko kontynuuje się tradycję.

Z drugiej strony nie przeczę, e temat jest ciekawy a naszywki bardzo ładne i ciekawe, kojarzą mi się z emblematami drużyn sportowych w USA, np. Chicago Bulls :)
  • 0



#27

Pr!nC3ssOfMaF!a.
  • Postów: 27
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze jeszcze mi powiecie ze te naszywki symbolizuja np. pomoc poszkodowanym cywila w Iraku lub pomoc dla kraji 3 swiata ?? :D

Przecierz odrazu widac ze " cos jest " NIE TAK .
  • -1

#28

Uzurpator.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A biedni agenci GRU musieli latać w mundurach regularnej armii, mimo że tamtejsi oficerowie mieli nieraz większą władzę od oficjalnych generałów.
  • 0

#29

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oto jedno z wyjaśnień do prezentowanej wcześniej przez Eury naszywki.

 

 

paglen8_zps7d8d85d6.jpg

Ta czarna naszywka jest symbolem projektu prowadzonego przez Jednostkę Marynarki Wojennej USA Testującej i Oceniającej badania powietrzne o kryptonimie VX-9.

Misja VX-9 jest przeznaczona do testowania samolotów uderzeniowych, broni konwencjonalnej oraz elektronicznego sprzętu wojennego i do opracowania taktyki z udziałem wspomnianych rodzajów broni. Powszechnie tłumaczona jest jako zwrot banał stosowany przy czarnych projektach "Mógłbym Ci powiedzieć... ale wtedy musiałbym Cię zabić."

 

Lecz sformułowanie jest o tyle niezwykłe ze względu na zastosowanie strony biernej i wtedy dokładne tłumaczenie z łaciny ma postać "I could tell you, but then you would have to be destroyed by me." Co diametralnie zmienia formę przekazu na "Mógłbym ci powiedzieć, ale wtedy musisz zostać zniszczony przez mnie". Poprzez zastosowanie strony biernej, projektant naszywki sprawia że ma ona dwa odniesienia, które nie istnieją w innych frazach. Pierwsza odnosi się to do  [Eris] greckiej bogini Niezgody, o której Homer napisał w księdze czwartej Iliady :

 

(...)Aresa lub Palladę ma za sobą strona;

Wszędzie Bojaźń i Popłoch, Niezgoda szalona,
Co nigdy krwi niesyta, za wojnami dyszy,
Sroga siostra, srogiemu bratu towarzyszy:

Mała ona w początkach, wnet w górę się wzbije,
Nogami depce ziemię, głowę w niebie kryje;
Ta zajadłą nienawiść w serca ludu wlewa
I przechodząc przez roty, do mordów zagrzewa.(...)

 

Drugie bierne frazowanie po łacinie odbija się echem, od słów żyjącego w II wieku p.n.e. senatora rzymskiego Kato Starszego (Cato the Elder), który przekonał senat senat powtarzając wciąż zdanie Carthago delenda est czyli Kartagina powinna być zniszczona. W roku 149 p.n.e Kato w końcu przekonał Rzym i dostał pozwolenie na atak miasta leżącego na terenie Afryki Północnej, położonego w pobliżu dzisiejszego Tunisu. Trzy lata po rozpoczęciu ataku, armia rzymska zdobyła Kartaginę.Kato zburzył mury miasta i sprzedał jego mieszkańców w niewolę. Przed senatem rzymskim ogłosił, że nikt nigdy nie będzie żyć na miejscu gdzie leżało to miasto. Jak głosi legenda Rzym zasolił ziemie wokół miasta, w celu zapewnienia sobie że Kartagina na zawsze pozostanie pustkowiem.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

paglen7_zpse5aef074.jpg

 

Z kolei ta naszywka jest upamiętnieniem lotów testowych bombowcem B-2 Spirit . Symbol sigmy na bombowcu oznacza niewidzialność. Numer 509 odnosi się do 509-go Skrzydła Bombowców, które stacjonuje w Whiteman Air Force Base w Missouri. Symbol obcego upamiętnia wydarzenia z Roswell. W 1947 roku dowódca 509-ki płk William Blanchard stwierdził: "Roswell Army Airfield Captures Flying Saucer on Ranch in Roswell Region." Gustatus Similis Pullus(łać.) oznacza nic innego jak Smakuje jak kurczak. Kształty po obu stronach obcego przypominają nóż i widelec co by się zgadzało w kontekście jedzenia. Urzędnicy zabronili pojawieniu się napisu Classified Flight Test  Lot Testowy Niejawny i zmienili na napis Aby służył człowiekowi.

 

pbmalqbo_zpsfded4314.jpeg

 

źródło: http://cabinetmagazi...s/24/paglen.php


  • 3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych