Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wpływanie na osobę - myślami


  • Please log in to reply
81 replies to this topic

#1

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Od razu mówię - kiedyś czegoś takiego próbowałem i wydaje mi się, że się udało, ale mógł to być tylko przypadek.

Miałem kiedyś w gimnazjum koleżankę - była to taka znajoma z widzenia, prawie nie rozmawialiśmy (nie żebyśmy się nie lubili), ale przebywała głównie ze swoją przyjaciółką. Mimo to, miałem jej nr. telefonu, a ona mój.

Pewnego razu, postanowiłem, że przed zaśnięciem, zapadnę w trans (wtedy dobrze mi to wychodziło, dzisiaj mam trochę więcej stresów - studia. Innymi słowy, było mi łatwiej się odprężyć.) i o niej pomyślę. Nie wiem dlaczego akurat o niej. Nie podobała mi się, była kujonką, w dodatku niezbyt ładną. Była mi zupełnie obojętna, po prostu tak sobie ją wybrałem, bo mi przyszła do głowy. Wszedłem w baardzo głęboki trans, chyba nigdy głębiej nie byłem. Nie słyszałem dźwięków otoczenia, zupełnie zniknęły, oddaliłem się od ciała. Trochę to trwało, ale trans był idealny. Wtedy zacząłem myśleć o niej, wizualizowałem w głowie jej twarz, z bardzo bliska, wpatrywałem się w jej oczy, próbowałem coś z r o b i ć myślą. Wysłać jakąś energię oczami, przekazać coś ze swojej świadomości do jej umysłu, chciałem oddziaływać na nią swoją energią. Czułem, że przepływa przez ten kanał jakaś moc, byłem natarczywy i usiłowałem nie odpuszczać Miałem wrażenie, że coś ode mnie wychodzi i idzie do niej. Takie to było uczucie, choć głupio mi o tym tak pisać.

Wyszedłem z transu. Zaczął dzwonić telefon, lecz szybko skończył. To właśnie ta koleżanka "głuchnęła mi". Nie wiem, czemu jej się zebrało na to akurat koło 1. czy 2. w nocy, ale tak było. Przysięgam.

Może to zbieg okoliczności, ale chciałbym wiedzieć, czy coś podobnego Wam się zdarzyło? Od paru lat mnie to dręczy... a raczej bardziej zdumiewa, bo wydaje mi się, że coś wysłałem umysłem. Niedorzeczne, zgadzam się... ale jak wytłumaczyć, że akurat wtedy zachciało jej się do mnie dzwonić - mimo, że wcześniej nigdy nie mieliśmy absolutnie żadnego kontaktu telefonicznego, a rzeczywisty - też prawie nie istniał. Zwykła pomyłka, czy coś więcej? :o
  • 4



#2

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę, że taki kontakt jest możliwy - po prostu dwoje ludzi musi zacząć nadawać na jednej "fali". Potem tylko trzeba na tej fali wyłapać informacje i myśli pochodzące od tej drugiej strony. Tak samo jak kiedyś u mnie: robię pracę domową (chyba z angielskiego), nagle pomyślałem puszczę sygnał koleżance - biorę telefon i w tym momencie dostaję sygnał od niej. I to bez wchodzenia w żaden trans. :)
  • 0



#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdyby to było coś więcej niż czysty przypadek, to w milionach różnych badań by odkryto że coś takiego jest możliwe.
Dlatego póki nikt ponad wszelką wątpliwość nie udowodni istnienia telepatii, to ja będę wszystkie takie przypadki traktował jak zbiegi okoliczności.
  • -1



#4

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam więc założyć, że Stalin ganiał po Syberii szamanów, ponieważ był szalony? Wątpię w czystoprzypadkowość zjawiska, ponieważ jest ono powszechne. Akurat jak o kimś myślisz to często on się pojawia. Często myślisz akurat o kimś i ten ktoś akurat pisze. To nie może być przypadkowe. A badania nie ujawniają wszystkiego, ponieważ zwykle jest to bezwiedne. Mało jest osób które potrafią na żądanie skłonić podświadomość do takich zachowań.

Użytkownik Alembik_Vina edytował ten post 23.06.2011 - 10:39

  • 2

#5

Art123.
  • Postów: 251
  • Tematów: 14
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Też tak miałem, że jak myslałem o dziewczynie, to ona akurat smsa wysylała.
  • 0

#6

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

zeby tak jeszcze przeslac jakiejs dziewczynie myslami swoj nr telefonu :) to by bylo dobre.
  • -1

#7

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

zeby tak jeszcze przeslac jakiejs dziewczynie myslami swoj nr telefonu :) to by bylo dobre.

Uważaj, bo odbierzesz w myślach jej śmiech :P

Użytkownik Fisher edytował ten post 23.06.2011 - 11:06

  • 5



#8

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

hehe, ale to by byl pierwszy krok do pozbycia sie telefonu ;)
  • 0

#9

Anahata.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie to w żadnym stopniu nie był przypadek :) np Huna tłumaczy to w ten sposób, że gdy ludzie się poznają, zaczyna ich łączyć subtelna "nić", która umożliwia kontakt. Koncetrując się na niej bardzo mocno, nawiązałeś kontakt z nią. A ona po prostu odebrała myśli od Ciebie i coś ją właśnie tchnęło, aby dać Ci znać... jak dla mnie proste.

Kiedyś jak czytałam własnie ksiażki o Hunie i o takich możliwościach, jak kontakt na odległość, też próbowałam tak wpływać na innych, tj tylko na kumpla mojego. Skupiałam się mocno, brałam kilka oddechów, ładowałam energią (u Ciebie tę rolę odegrał trans) i wyobrażałam sobie kolegę, i sznur energii jaki nas łączy, i że przesyłam mu wiadomość "napisz do mnie". Kilka razy zadziałało :D

Ile wierzeń, tyle możliwości tłumaczenia. Ja się praktycznie wychowałam wśród Huny, dlatego to jest dla mnie dość sensowne, aczkolwiek bardzo metaforyczne wytłumacznie.


Gdyby to było coś więcej niż czysty przypadek, to w milionach różnych badań by odkryto że coś takiego jest możliwe.
Dlatego póki nikt ponad wszelką wątpliwość nie udowodni istnienia telepatii, to ja będę wszystkie takie przypadki traktował jak zbiegi okoliczności

.

Telepatia jest udowodniona, zostało wykonanych wiele badań potwierdzających telepatię i nawet możliwość rozmów na odległość. Większość z nich została wykonana i udokumentowana w gdzieś w XVIII, XIX wieku, kiedy zainteresowanie parapsychologią było bardzo duże. Powstały nawet instytucje do spraw telepatii i ogólnie parapsychologii. Teraz to ucichło i zostało wyparte przez badania biotechnologiczne i różne takie. Nie oczekuj, ze nagle w wiadomosciach będą mówić o badaniach nad telepatią...

O takich przykładach można poczytać w świetnej książce (polecanej już na tym forum) Stanley'a Baltazara Werling'a "KIM JESTEŚ NAPRAWDĘ".
  • 1

#10

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja miałem kiedyś z pewną osobą taką nić, która była chyba najdziwniejszą nicią na świcie. Jakby lód z ogniem gadał. I wtedy zawsze jak o niej myślałem, albo ona o mnie to akurat pisaliśmy do siebie na gg. To się działo bardzo często. Ale częściej to ona pisała akurat w momencie jak o niej pomyślałem. Teraz trochę żałuję, że tę nić zerwałem, ale nie dało się w ten sposób, bo im bliżej lód ognia tym bardziej ogień niespokojny. Tak samo z lodem. Dyskusje były na tyle ciekawe, że toczyły się na płaszczyźnie bólu pomiędzy, jednak różnymi istotami. To ta płaszczyzna służy telepatii. Łatwiej się skontaktować ze swoim przeciwieństwem.

Anahata. Skądś znam ten nick.

Użytkownik Alembik_Vina edytował ten post 23.06.2011 - 12:33

  • 0

#11

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Telapatia nigdy nie została udowodniona. Było wiele badań robionych, ale one się już wszystkim znudziły pod koniec lat 80 XX wielu, a nie tak jak piszesz w XIX albo w XVIII wieku. Ogólnie szał badań zaczął się w latach 50 XX w. Teraz już tylko niektóre ośrodki jeszcze się tym zajmują. Anahata, w temacie ouija-poradnik wstawiłem linka do mojego tematu. W nim jest sporo o takich rzeczach. Wystarczy poczytać.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 23.06.2011 - 14:59

  • 0



#12

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem dlaczego akurat o niej. Nie podobała mi się, była kujonką, w dodatku niezbyt ładną. Była mi zupełnie obojętna, po prostu tak sobie ją wybrałem, bo mi przyszła do głowy.


Być może to ona myślała o tobie i to ty odebrałeś jej myśli? To by tłumaczyło dlaczego bez żadnych powodów pomyślałeś właśnie o niej, przecież mogłeś pomyśleć o kimkolwiek. Pewnie jest w tobie zakochana choć o tym nie wiesz i nie mogąc zasnąć zastanawiała się czy ci o swoim uczuciu powiedzieć a później postanowiła wysłać ci "głucholca" w nadziei, że rano oddzwonisz.
  • 1



#13 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

opisujecie tu przypadki między kobietą a mężczyzną, ja często mam tak z moją siostrą, myślę sobie o niej i zaraz dzwoni .
a kiedy jeszcze mieszkałyśmy razem często śniły nam się te same sny jednej nocy.

wiele osób z pewnością łączy taka telepatyczna więź z rodzicami, ogólnie myślę, że to normalne......
  • 1

#14

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

:E gadacie tak jakby to bylo cos dziwnego... a jesli rzeczywiscie "szczerze" chce zeby ktos sie ze mna skontaktowal to przewaznie nie mija minuta-dwie i voila : ) normalne.
ciekawi mnie jedynie czy to ja chce zeby ona sie ze mna skontaktowala, a ona to robi czy moze jest tak, ze
ta osoba po prostu mysli o tym zeby sie ze mna skontaktowac a ja to po prostu odbieram i interpretuje jako moje mysli.

que ?

Użytkownik ViRuS edytował ten post 24.06.2011 - 10:08

  • 0

#15

Anahata.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przykro mi, ze telepatii nie można zobaczyć ani zmierzyć jej jakimiś przyrządami. Może wtedy wreszcie by ludzie dali jej znaczek "udowodniona". Przepraszam za pomyłke z wiekami, nawet jeszcze lepiej... :D Kto by się tym teraz zajmował po takim czasie?

I jak ViRuS mówi - to normalne. Jak coś normalnego może być nieudowodnione?

Jak dla mnie podawane przykłady są powiązane z telepatią, no ale jak zwał tak zwał. Mhm, i nie ma ona nic wspólnego z poruszaniem stołów podczas seansów spirytystycznych, które były głównie w celach zarobkowych ;) (odnośnie odsyłki do tematów).

Anahata - czakra serca. Mogło się obić o uszy.


Jeżeli macie jakiś bliskich wam ludzi możecie się z nimi pobawić w odgadywanie liczb, o jakich druga osoba myśli :) Z moim chłopakiem mamy jakieś 80% trafień, bo żeby rzeczywiście odczytać liczbę, trzeba się pozbawić myśli, wymyślających jaka to może być liczba. Z kolei jak próbowałam to z nowo poznanym kolegą to kicha, zero trafień, nic a nic xD
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych