Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sen we śnie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16

RoboCop.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wczoraj miałem taki sen. Na początku chciałem zaznaczyc ze bylem na wakacjach u dziadków. Wstaję z łóżka(z tego samego na którym spałem u dziadków) i idę korytarzem. Wchodzę do mojego pokoju i widzę moich braci włączających komputer. Pomyślałem"Ej! Jak to,kładłem się spac u dziadków a jestem u siebie w domu". I nagle budzę się(juz uu dziadków,oparty głową o szafę(nie wiem jak to mozliwe ale dobra,wiem ze to byla szafa) i widzę wujka,który zapytał mnie czy napewno chcę oglądac tę durną bajkę(oglądaliśmy tv),odpowiedziałem ze nie.Potem się obudziłem.
  • 0

#17

Anahata.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak byłam młodsza miałam to częściej ;) Ostatnio to pamiętam, ze się obudziłam (w internacie), i było koło 7 rano, więc koleżanki już sie szykowały, światło w przedpokoju, nic nie słyszę bo mam stoppery, i zaczełam sen swój pisać w zeszycie jak zawsze... jak już cały napisałam, no to się obudziłam ;/ i tylko zła byłam, ze musze sen od nowa pisać cały xD
  • 0

#18

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@
Poruszyłaś ciekawą kwestię.Bardzo często po przebudzeniu, ale już tym całkowitym, towarzyszy nam uczucie złości. Takiej nieokreślonej, bo ja nie wiem, czy jestem zły na siebie, że taki sen we śnie mnie oszukał, czy o coś innego, ale związanego ze snem.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych