Skocz do zawartości


WTF? Co sie stalo?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#16

karol991.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

markold, ostre:D tez tak chce jadles jadles i jadles :P przez caly dzien a ile teraz wazysz? :D macie wage w domu hehe :mrgreen: a tak na serio to moze caly dzien ci normalnie zlecial tylko nic nie pamietasz? a sprawdzales w sQll czy byles obecny wtedy? :D bo jak nie to łłło:P
  • 0

#17

widmus.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zaraz obcy... jak nie zobacze jakiegos konkretnego dowodu to nie uwieże.....
co do tego twojego samopoczucia.... to....
masz depresje... możesz kupić sobie deprim albo iść do kościoła pogadać z laska albo cos takiego
@kubis90
twoja historia mnie rozbawiła ;p często gdy człowiek budzi sie w nocy jego muzg pracuje (świadomość) ale ciało jescze spi wtedy całą kontrolę przejmuje podświadomość i widzimy takie bzdury jak ufo grzebiący po szafach...;/
  • 0

#18

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba markoldowi nie chodzilo o to ze wstal rano i przesiedzial do 23 przy stole wcinajac sniadanko, tylko o to, ze wstal o 23 myslac ze jest rano i chcial isc do szkoly

Raptem po 1 godz. snu wstaje i bez namysłu gdzieś się wybieram! Mimo, że jest środek nocy

(troche chaotycznie opisal swoja sytuacje i sie mozna pomylic ;-) ).
Przynajmniej ja to tak interpretuje. Najlepiej niech markold sam to jednoznacznie wyjasni :>
  • 0

#19

jareck_i.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dam Ciekawostke z wlanego zycia , W maju mialem operacje usuniecia sledziony . (dluga historia) . Po uspieniu na stole operacyjnnym (narkoza) stracilem swiadomosc . Poszedlem spac . I tu zaczyna sie problem . Obudzilem sie - raczej odzyskalem swiadomosc , bylem we wlasnym ciele , praktycznie nic nie czulem , oprocz miejsca gdzie mialem naciecie (13cm) , to raczej laskotki , albo dotyk , ciezko opisac . Ledwo Ledwo slyszalem , co lekarze nagle mowia . i nagle Dejavu (albo jakos tak sie to pisze ) juz to robilem - przezylem .

I Tu sie nasuwa mi pytanie - To Swiadomosc czy PodSwiadomosc ?? analogicznie do poprzednich wypowiedzi .
  • 0

#20

jonys.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W nocy umysl zawsze moze platac figle - jak ktos robil w ochronie , albo na nocne zmiany wie oco chodzi .

W pełni się z tobą zgadzam. Ja pracuję od kilku lat na nocne zmiany i zauważyłem że umysł potrafi płatać figle,no może nie umysł co zmęczone oczy najpierw ciężko złapać ostrość obrazu, a po 30 nieprzespanych godzinach to już nie trudno o przywidzenia. Ale wcale nie twierdze że tego kolesia nie spotkało coś niewytłumaczalnego.
  • 0

#21

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

`Pi3gi~`,

Wcale nie wykluczam takiej możliwości, a niebo w nocy jest czarne, to może miał zamknięte oczy i myśał że patrzy w niebo ? :/
To mi teraz przychodzi do główy... :|
  • 0



#22

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kurcze same ciężkie przypadki, władcamuch nie zostałeś porwany, miałeś zwidy, a te plamki na niebie to gazy bagienne odbijające swiatło z Wenus i tyle, a i jeszcze jedno, końska mucha cię ugryzła to masz plamki na ciele :lol : :lol : :lol :
nie no jakoś ten dział mnie śmieszy, hehe ale cóż, takie (paranormalne) życie

a tak na serio to moim zdaniem tylko ci się wydawało że wstałeś wcześniej, skleroza albo coś ...

[ Dodano: 2006-07-12, 12:40 ]
hehe wladcamuch to wszystko to były zwidy, miałeś halucynacje, te plamki na niebie to tylko gazy bagienne naświetlane światłęm powierzchni Wenus, a plamki na skórze masz pewnie od ugryzienia końskiej muchy :lol : :lol : :lol :

hehe ten temacik powinien byc w dziale moje przezycia chyba, sorki ale te wszystkie opisywane przezycia mnie smieszą , szczególnie to :lol : :lol : :rotfl: hmm poszedłeś napiać sie wody, to teżzjawisko paranormalne, jak ty tą literówke zrobiłęś przecież a jest z drugiej strony klawiatury od i , oraz tez dosc daleko od c . hehe a moze na serio cie porwali lol
  • 0

#23

kubis90.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie co nie beadzie szmieszni bardziej raclonalnych rzeczy nieda sie wymyslic;-/!!!Byl porwany i tyle :-/wiemz ze to brzmi strasznei ale parwda w oczy kole i ciezkow to uwiezyc !!
  • 0

#24

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiecie co nie beadzie szmieszni bardziej raclonalnych rzeczy nieda sie wymyslic;-/!!!Byl porwany i tyle :-/wiemz ze to brzmi strasznei ale parwda w oczy kole i ciezkow to uwiezyc !!


Nie ! Dostał zwiechy przed oknem albo widział gazy bagienne które odbiłały światło z pobliskiego bloku. A te rany na ciele ma dlatego, ponieważ pewnie miał otwarte okno i go komary upierniczyły ! lol :mrgreen: jOke
_____________________

A co do tego to ty nie bądź śmieszny. Zakład że bardziej racjonalne rzeczy da sie wymyślic ?
Prawda w oczy kole, racja, coś mnie przed chwilą zaszczypało w oko...
Nie, mi nie jest cieżko uwierzyć :hmm: .... po prostu próbuje to jakoś wyjaśnić.
wladcamuch odpisali ci z tego Nexa czy NPNa ?
  • 0



#25

Struś.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

IMHO to twoj zaspany mózg źle odczytal godzine. Mi też sie tak czasami z samego rana zdarza, a co dopiero o 1 w nocy :smile:
  • 0

#26 Gość_wladcamuch

Gość_wladcamuch.
  • Tematów: 0

Napisano

heh, zmiana nastwoju byla wywolana przez szok po tym zdarzeniu, teraz wszystko wrocilo do normy... co do plamek na ciele to sie jak najbardziej zgodze ze prawie na pewno nie maja jakiegos paranormalnego pochodzenia... a te punkty na niebie to bym nie powiedzial ze przez jakies poltorej minuty w rownych odstepach czasu zgodnie z pewnym wzorem powstaja jasno swiecace punkty na niebie - ciut jasniejsze niz gwiazdy,
pol godziny jak nic ulecialo z mojego zycia, co do pory to jest to godzina szczytowych osiagow mojego organizmy (przez nauke, pozne sesje komputerowe, filmowe itd klade sie spac zazwyczaj okolo 3 lub czasami ponziej, czasmi zdarza sie ze klade sie kolo 5-7...
aha, wzrok mam dobry...
nie chodzi mi o to ze chce komus wmowic ze zostalem porwany, wrecz przeciwnie - jesli ktos poda mi racjonalny powod - uwierze...
sam mam nadzieje ze do porwania nie doszlo gdyz to by zmienilo zbyt mocno sposob mojego zycia i moje wierzenia itd.
co do zlego odczytania godziny, to niestety nie jest to zbyt prawdopodobne gdyz tej nocy postanowilem wreszcie przeinstalowac sysyem na starym kompie i gdy po wyslaniu esa poszedlem sprawdzic stan (na tamtym kompie (wooooollnym) system sie instaluje jakies 1,5h i te co najmniej 25+minut minelo "w ciagu sekundy")
_____
damn, wyslalem im info i opis ale nikt nie odpisuje...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych