Skocz do zawartości


WTF? Co sie stalo?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_wladcamuch

Gość_wladcamuch.
  • Tematów: 0

Napisano

pisze tutaj bo nie wiem co zrobic. zaczne od tego ze zawsze bylem bardzo sceptycznie nastawiony do wszelkich paranormalnch spraw i zawsze staralem sie szukac racjonalych wyjasnien na wszelkie zjawiska...
napisze krotko jak bylo:
wczoraj (9 lipca 2005) na chwile przed polnoca wyszedlem z swojego pokoju by napiac sie wody, (zaznaczam ze to trwalo z minute max) jak wrocilem to zauwazylem ze okno sie przymknelo, wiec podszedlem by je otworzyc. przez przypadek zauwazylem dziwnie wygladajaca "gwiazde" stojac jeszcze kilka sekund zauwazylem ze obiekt ktory wzialem poruszal sie: (migotajace swiatlo, gdy gaslo to po zapaleniu sie bylo juz duzo dalej, wysokosc oceniam na co najmniej wysokosc latania samolotow pasazerskich, z tym ze ten obiekt poruszal sie z duzo wieksza szybkoscia)
*-miejsca gdzie sie pojawial

*

*

*
______*
*

*

*
______*
*

*

*

PUNKT

____sluza jedynie by mozna bylo umiejscowic miejsca* w przestrzeni 2d

moze to wyglada troche dziwnie chodzi jednak o to ze pojawial sie na wzor mniej wiecej konia szachowego, mnie wiecej 2 migniecia na sekunde, przebyl mniej wiecej pol choryzontu w ktorkim czasie, PUNKT- miejsce gdzie na malym obszarze pojawial sie i znikal z gigantyczna czestotliwoscia w roznych miejscach (cos jak aerogral w paincie)
moze bym nie byl taki zaskoczony gdyby nie fakt ze gdy znknal to chwycilem za koma by napisac esa o zdarzeniu.... i okazalo sie ze jest godzina 1:37 rano... o.O a obserwacja wedlug mnie trwala max 2 minuty... nie wiem czy tez w wyniku szoku (zatwardzialy sceptyk) po prostu przestalem czuc wsztstko poza fizycznymi sprawami, po prostu czuje bol, zapachy, zimno, cieplo itd ale ... przestalem kochac wyjatkowa osobe chociaz wiem... ze ehh.... szkoda slow ;/ juz nawet niema nic coby misprawialo przyjemnosc, stalem sie taki... oschly? fizycznie czuje sie dobrze jednak jestem caly roztrezsiony i zdezorientowny, jak cos wiecej sobie przypomne lub jak cos sie wydarzy to dam znac (niestety ~16 dzisiaj wyjezdzam i wracam dopiero za ~tydzien)
  • 0

#2

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ta różnica w czasie :surprised: uważam, że mogłeś być uprowadzony, nie masz żadnych dziwnych śladów na ciele?? takie luki w czasie zdarzają się właśnie uprowadzonym, jednak nie jestem ekspertem od UFO na tym forum.
  • 0



#3 Gość_wladcamuch

Gość_wladcamuch.
  • Tematów: 0

Napisano

na skorze mniej wiecej w polowie lewego obojczyka pojawily sie malutkie czerone kropeczki, wyglada to na zwykle pekniete naczynka krwionoscie, nic wiecej, (po ponownym obejrzeniu i chwili myslenia) wlasciwie sa to plamki i wyglada to jak odczyn alergiczny... 3x3cm punkt duzej ilosci plamek i kilka pojedynczych ciagnacych sie w dol obojczyka jeszcze kilka cm... nie wiem moze to cos wyjasni...
  • 0

#4

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

O kurcze. Chyba zgodze sie z przedmócą :surprised:
Wyślij to do NPN albo Nexusa jak sie czegoś dowiemy :suprised:
  • 0



#5

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A wcześniej miałeś plamki na skórze ?
jest też 2 wariant
- mogłeś zwariować
- jesteś świrem
- może wstałes po godzinie 00 i nawet o tym nie wiedziałes
- pomyliły ci sie godziny
- jestes lunatykiem
- dostałeś zwiechy przed oknem lub zaspałes na stojąco
  • 0

#6 Gość_wladcamuch

Gość_wladcamuch.
  • Tematów: 0

Napisano

plamek wczesniej nie mialem ale jesli chodzi o nie to bym sie zbytnio nie przejomwal bo najprawdopodobniej powstaly w wyniku alergii na cos...
raczej nie zwaiowalem i ze mna wszystko wporzadku jak na razie, co do tego ze usnale itd to niemozliwe bo zazwyczaj klade sie spac ~2 albo pozniej i byla to jeszcze normalna pora dla mnie, co do godzin na pewno mi sie nie pomylily, po prostu ucieklo mi jakies 30+minut zycia, co do zawiech itd to bym nie pisal nawet nic jak bym nie byl pewny ze cos sie stalo, tylko nie wiem co i jak sobie z tym poradzic, jak juz wczesniej pisalem jestm bardzo sceptycznie nastawiony, lecz pozostala mi chyba tylko taka mozliwosc...
  • 0

#7

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawe zdarzenie. Sam jestem zainteresowany wyjaśnieniem tego zjawiska. Theoden, Ci dobrze radzi. Napisz do kogoś, kto takimi rzeczami zajmuję się na codzień. A potem pochwal się odpowiedzią. Z przyjemnością zapoznam się z rozwiązaniem.
  • 0

#8

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A wcześniej miałeś plamki na skórze ?
jest też 2 wariant
- mogłeś zwariować
- jesteś świrem
- może wstałes po godzinie 00 i nawet o tym nie wiedziałes
- pomyliły ci sie godziny
- jestes lunatykiem
- dostałeś zwiechy przed oknem lub zaspałes na stojąco


:rotfl: Niezłe niezłe, sam bym na to nie wpadł.
Najlepsze jest na koniec :D
Pozdrawiam `Pi3gi~`

A tak na serio to moze dostałeś tej zwiechy jednak, albo rzeczywiście zostałeś, o ---> :abduct: lub :abduct2:
Radze napisz do Nexusa lub jakiegoś innego serwisu i opisz dokładnie, moze oni cos pomogą :/
  • 0



#9 Gość_wladcamuch

Gość_wladcamuch.
  • Tematów: 0

Napisano

napisalem, czekam na odpowiedz, jak juz zie dowiem co wymyslili i bede w stanie napisac to na pewno to zrobie... nigdy wiecej takich rzeczy... :P
  • 0

#10

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Theoden wladcamuch pisał ze stał i sie gapił w niebo, wiec może rzeczywiście postał troche dłuzej niż planował :P
  • 0

#11

Combo.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm zgadzam sie z innymi ... chyba zostales porwany. Moze to i smiesznie brzmi, ale rozumiem jak ucieknie z zycia kilka minut ale pol godz. :surprised: ? A nie pamietasz nic szczegolnego ? Jakis zapach albo obraz ? ... Chyba wszyscy sa ciekawi co sie stalo :-|
  • 0

#12

markold.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skąd od razu takie przypuszczenia, że został porwany? Mózg czasami płata nam figle.

Raz zdarzyło mi się coś takiego, że się obudziłem... jak to zwykle rano bywa i zacząłem się zbierać do szkoły... więc zrobiłem sobie śniadanie, usiadłem i jadłem... Podczas posiłku mój tata przyszedł z pracy no i tak siedzieliśmy... aż on się odezwał "gdzie idziesz?". Wtedy normalnie zamarłem na parę minut! Zorientowałem się, że jest godzina 23:00, mój tata jak to zwykle o tej porze wrócił z pracy... a ja chcę iść do szkoły! Raptem po 1 godz. snu wstaje i bez namysłu gdzieś się wybieram! Mimo, że jest środek nocy. Stwierdziłem wtedy, że nawet nie jestm głodny i poszedłem spać...

Zastanawiam się, gdzie bym się ocknął, gdyby nie mój tata. :smile:

Wg. mnie po prostu złapałeś zawiasa :)
  • 0

#13

jareck_i.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moj pierwszy post ,zawsze tylko czytam , ale dzis wlacze sie w dyskusje . W nocy umysl zawsze moze platac figle - jak ktos robil w ochronie , albo na nocne zmiany wie oco chodzi . Pytanie ktore mi sie nasowa - ile spales wczesniej ?

Ja ostatnio padlem po kawie :) u dziewczyny w lozku :)
  • 0

#14

kubis90.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wieże ci mialem ostatnio to samo mniej wiecej budze sie i mailem paraliż wiedzialem ze to obcy dzwinie sie czulem nie jurz raz porwali mnie i sie obudzilem na stole kiedys innym razem probowali ale sie pomodlilem i pomoglo Czesto czuje dziwny niepokuj w sobie i tez mama utrate czasu mysle ze sie namnie uwzieli i zrobiles glopte piszac o tym bo teraz beda cie przesladowali ale to nic mozesie zbadaj sie ja też bo mam te plamki ale na udzie !!!musisz sie zemna przez gg skontaktować moj numer 1014566
  • 0

#15

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

markold, dobre... :D Ja bym na Twoim miejscu się jednak zbadał, takie coś to chyba jakas choroba! Kiedyś wyjdziesz z domu i zapomnisz gdzie mieszkasz :P

Wybacz, ze się napieprzam, ale poprostu niemogę... :rotfl:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych