Skocz do zawartości


Galaktyczny Równik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

slaine.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

∞- ZNAK NIESKOŃCZONOŚCI

Być może, ale jakby tak zmienić punkt obserwacji, to może się okazać, że widać cokolwiek innego.

Moje natchnienie

Niezgodność z punktem 8.3 regulaminu. Pomijam ewidentny spam i prowokacje. Warn do kolekcji.

Użytkownik mylo edytował ten post 22.07.2011 - 00:07

  • 0

#17

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dostrzegacie w jednym zdjęciu jakiś przesłanie? To tak jak z myciem okien. Jak ze smug wyłoni się twarz Chrystusa, to wszystkie dewotki z osiedla zlecą się modlić przed Twoim oknem. Z naszej perspektywy wygląda to jak wygląda. Jak ktoś już wcześniej napisał - gwiazdy w każdym gwiazdozbiorze są oddalone od siebie o wiele lat świetlnych, a ktoś kto za długo im się przyglądał połączył je kreskami aby wyszły z nich zwierzątka i inne kształty, jak w książeczce dla dzieci.
  • 0

#18

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak ktoś już wcześniej napisał - gwiazdy w każdym gwiazdozbiorze są oddalone od siebie o wiele lat świetlnych, a ktoś kto za długo im się przyglądał połączył je kreskami aby wyszły z nich zwierzątka i inne kształty, jak w książeczce dla dzieci.

akurat koleżanko to nie jest nic złego ;) bardzo pomocne przy obserwacji nieba.
  • 0

#19

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pomocne owszem, ale doszukiwanie w nich ukrytych przesłań, jak wężownik = katastrofa, to gruba przesada.
  • 2

#20

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a nie no zgadzam się. doszukiwanie się w tym nie wiadomo czego to przesada
  • 0

#21

AnkylDankan.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja się nie znam na astronomii ale chciałem dopytać się o tekst "w jakim gwiadozbiorze znajduje się ziemia i słońce", może ktoś potwierdzić, bo jak dla mnie to nie możemy znajdować się w gwiazdozbiorze i obserwować gwiazdozbiór. Może dlatego pracownik planetarium był taki skonsternowany.

Na wiki są rysunki pokazujące położenie układu słonecznego w drodze mlecznej.

Użytkownik AnkylDankan edytował ten post 22.07.2011 - 09:05

  • 0

#22

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moje natchnienie

Bardzo ładnie .. jak to mówią .. głodnemu chleb na myśli :rotfl: Podświadomość pokazała Twoje ukryte pragnienia :rotfl: Żebyś tam chociaż jeszcze cycki zobaczył .. no ale nie mnie oceniać Twoją odmienną orientację seksualną .. życzę powodzenia w życiu towarzyskim :rotfl:
  • 0



#23

slaine.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moje natchnienie

Bardzo ładnie .. jak to mówią .. głodnemu chleb na myśli :rotfl: Podświadomość pokazała Twoje ukryte pragnienia :rotfl: Żebyś tam chociaż jeszcze cycki zobaczył .. no ale nie mnie oceniać Twoją odmienną orientację seksualną .. życzę powodzenia w życiu towarzyskim :rotfl:

Odpowiem jednym wielkim LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. Poprostu moim zdaniem na siłe ktoś dopatruje sie tam znaku nieskończoności, wiec tez na siłe znalazlem tak wielkiego, .......... .......... Oznacza to ze wszyscy ludzie są robieni w ......, bo wszystko to jeden wielki spisek nad którym czuwa nasa. tak, to ironia. tak, chce warna, na czesc debili którzy nie ogarniają

Edycja: Przemo.

tak, chce warna, na czesc debili którzy nie ogarniają

Stanie się zgodnie z Twoim życzeniem. Bowiem na forum nie używamy wulgaryzmów.
Choć ze względu na Twoje błędy ortograficzne nie bardzo wiedziałem o co Ci chodzi.
W każdym razie warn i gratis 30 dni urlopu.

  • 1

#24

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pewnie to o co prosisz dostaniesz.

Twoje natchnienie z kolei natchnelo mnie do przemyslenia, ze jesli jednak istnieje Bog, to moze byc mezczyzna (pierwiastek meski).
  • 0

#25

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ponoć właśnie przez ten równik dzisiaj Ziemia przebiega.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych