Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podczas ASG


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

adrianunj.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

a więc poszliśmy z kolegami do lasu by pograć w ASG znaleźliśmy sobie kryjówki i zaczęła się zabawa


po 2 rundach schowany w krzakach usłyszałem trzask gałezi z 2 moimi kolegami było już ciemno chcieliśmy dołaczyć do reszty oddziału
ale oni razem z 15 osobami przeciwnika byli po drugiej stronie rzeki

wtedy my mysleliśmy że paru wrogów tu jest poszliśmi w strone gdzie słyszeliśmy przeciwnika z karabinami gotowymi do strzału
( to sie wydaje śmieszne czuliśmy się bezpiecznie z karabinkami na kulki plastikowe ) zajrzeliśmy do bunkra który był w pobliżu zrobiłem zdjecie z wielki przybliżeniem i ustawiłem negatyw zdjecie zrobiłem ale na nie nie patrzyłem dopiero po 1h z kolegami popatrzyliśmy na nie i oto co zobaczyliśmy


http://www.indonesia..._mamah_ega5.jpg

sorry ale czasami wyskakuje jakaś strona


PS musze dodać że było już ciemno

Użytkownik adrianunj edytował ten post 07.06.2011 - 14:59

  • -19

#2

Box.
  • Postów: 225
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co to ma w ogóle znaczyć? Czy możesz przestać robić wszystkich użytkowników w konia? Przecież już na pierwszy rzut oka widać, że to jest przeróbka i to marna :/ Jeden z Twoich poprzednich tematów również był beznadziejną prowokacją...

Ehh... Skąd tacy ludzie się na świecie biorą? ;(




Masz, zakrwawiona: http://i55.tinypic.com/300smep.jpg
Twój obrazek pochodzi ze strony, na której prawdopodobnie jest opisane jak zrobić zombie z phtoshopie/gimpie, wiec nawet nie jest to Twojego autorstwa.

I co to znaczy "ustawiłem negatyw"?

Jeśli już próbujesz zrobić jakąś prowokację, to przynajmniej staraj sie robić tak, aby się totalnie nie kompromitować, bo teraz nawet się nie wybronisz :P

Użytkownik Box edytował ten post 07.06.2011 - 15:25

  • 0

#3

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ehh... Skąd tacy ludzie się na świecie biorą? ../../public/style_emoticons/default/cry1.gif

Wakacje niedługo, przyzwyczajaj się ;)
  • 0

#4

Thorge.
  • Postów: 109
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To zapewne jest duch zombie-alkoholika.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych