Skocz do zawartości


Zdjęcie

Flame War


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
119 odpowiedzi w tym temacie

#1

Przecinek.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wygodne to dla pana, panie Muhad prawda? Teraz zamiast prowadzić dyskusję wystarczy powiedzieć człowiekowi, że jest trollem, pracuje dla rządu itd.itp.Zauważyłem to już od jakiegoś czasu a ten temat to na pewno zaogni.Więc teraz to JA mogę nazwać Cię agentem, bo chcesz wprowadzić jeszcze większe zamieszanie na forum i zaognić konflikty na tym polu.
Co do tego zdania:
"Trolle są zatrudniane przez partie polityczne, banki, różnego rodzaju firmy, rządy, instytucje historyczne, jak i wiele wiele innych."
Ma Pan na to jakieś dowody, czy to tylko własne teorie?
Pozdrawiam serdecznie.

#2 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wygodne to dla pana, panie Muhad prawda? Teraz zamiast prowadzić dyskusję wystarczy powiedzieć człowiekowi, że jest trollem, pracuje dla rządu itd.itp.Zauważyłem to już od jakiegoś czasu a ten temat to na pewno zaogni.Więc teraz to JA mogę nazwać Cię agentem, bo chcesz wprowadzić jeszcze większe zamieszanie na forum i zaognić konflikty na tym polu.
Co do tego zdania:
"Trolle są zatrudniane przez partie polityczne, banki, różnego rodzaju firmy, rządy, instytucje historyczne, jak i wiele wiele innych."
Ma Pan na to jakieś dowody, czy to tylko własne teorie?
Pozdrawiam serdecznie.


Chyba nawet nie doczytałeś do końca. Ja niestety dla Ciebie się nie kwalifikuję, bo nie jestem anty-spiskowcem. Raczej zarzucają mi poglądy spiskowe. I to ja byłem wielokrotnie wyzywany od chorych psychicznie paranoików. A kto tak wyzywa to nie muszę pisać. :)
Poza tym uważam, że takie tematy powinny powstawać i raczej osoby "niezainteresowane" w zarabianiu takowym nie będą miały nic przeciwko. Nie udawajmy, że trolling za kasę na zlecenie nie istnieje, bo istnieje i pokazałem wiele źródeł na to wskazujących, a jest ich znacznie więcej.

Użytkownik Muhad edytował ten post 01.06.2011 - 09:52


#3

Przecinek.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Wygodne to dla pana, panie Muhad prawda? Teraz zamiast prowadzić dyskusję wystarczy powiedzieć człowiekowi, że jest trollem, pracuje dla rządu itd.itp.Zauważyłem to już od jakiegoś czasu a ten temat to na pewno zaogni.Więc teraz to JA mogę nazwać Cię agentem, bo chcesz wprowadzić jeszcze większe zamieszanie na forum i zaognić konflikty na tym polu.
Co do tego zdania:
"Trolle są zatrudniane przez partie polityczne, banki, różnego rodzaju firmy, rządy, instytucje historyczne, jak i wiele wiele innych."
Ma Pan na to jakieś dowody, czy to tylko własne teorie?
Pozdrawiam serdecznie.


Chyba nawet nie doczytałeś do końca. Ja niestety dla Ciebie się nie kwalifikuję, bo nie jestem anty-spiskowcem. Raczej zarzucają mi poglądy spiskowe. I to ja byłem wielokrotnie wyzywany od chorych psychicznie paranoików. A kto tak wyzywa to nie muszę pisać. :)
Poza tym uważam, że takie tematy powinny powstawać i raczej osoby "niezainteresowane" w zarabianiu takowym nie będą miały nic przeciwko. Nie udawajmy, że trolling za kasę na zlecenie nie istnieje, bo istnieje i pokazałem wiele źródeł na to wskazujących, a jest ich znacznie więcej.


Ale dlaczego się nie kwalifikujesz? Bronisz niemal każdej teorii spiskowej, nawet najbardziej absurdalnej, np. chemtrials.Dlaczego za tym nie może się nikt kryć?Dlaczego nikt nie może płacić ludziom za robienie wody z mózgu odciągając ich od prawdziwych problemów?Opisałeś tu tylko tych "złych" ale o spiskowcach ani słowa.Przecież wiele z tych rzeczy można podpiąć również pod nich.Nie raz spotkałem się z ludźmi wypisującymi pod każdym tematem(przykład z onetu) coś w stylu "trują nas cały czas" "to przez haarp".Takich ludzi są dziesiątki.Ten temat nie jest obiektywny, on ma na celu wyśmianie "anty-spiskowców" jak to nazwałeś.

Edit: To ja nie mam więcej pytań panie Muhad.Nie odpowiedziałeś na 2 zasadnicze pytania więc kończę tutaj dyskusję.Pozdrawiam :)

Edit2: A pani kpiarz mnie nie zrozumiała.

Użytkownik Przecinek edytował ten post 01.06.2011 - 10:46


#4

kpiarz.
  • Postów: 2233
  • Tematów: 388
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

przecinek

A czy Ty w ogóle zauważyłes, jakie to jest forum ? I czy przeczytałeś stronę wejściową portalu ? Jesli nie, to Ci przytoczę zdanie : Nie boimy sie
zadnych kontrowersyjnych tematów. Oznacza to, ze jak najbardziej, teorie spiskowe są tu na miejscu. To jest portal dla zwolenników teorii
alternatywnych i kazdy powinien sie tu wypowiadać bez obawy wysmiania. To nie jest ONET, FOCUS czy GAZETA PL. To jest PARANORMALNE PL.



#5 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale dlaczego się nie kwalifikujesz? Bronisz niemal każdej teorii spiskowej, nawet najbardziej absurdalnej, np. chemtrials.Dlaczego za tym nie może się nikt kryć?Dlaczego nikt nie może płacić ludziom za robienie wody z mózgu odciągając ich od prawdziwych problemów?Opisałeś tu tylko tych "złych" ale o spiskowcach ani słowa.Przecież wiele z tych rzeczy można podpiąć również pod nich.Nie raz spotkałem się z ludźmi wypisującymi pod każdym tematem(przykład z onetu) coś w stylu "trują nas cały czas" "to przez haarp".Takich ludzi są dziesiątki.Ten temat nie jest obiektywny, on ma na celu wyśmianie "anty-spiskowców" jak to nazwałeś.


Ponieważ:

1. Nie stosuję socjotechniki.
2. Nie jestem pseudo racjonalistą.
3. Byłem na 1 zlocie paranormalne i nie kryłem swojej tożsamości w stosunku do osób, które tam były (w tym moderator Cisz).Kilka osób zna mnie osobiście.
4. Nie obrażam ludzi na zasadzie: jesteś paranoikiem, jesteś chory psychicznie.
5. Nie jestem tak opanowany jak niektóre tutejsze trolle, daję się czasem wyprowadzić z równowagi.
6. Jestem tutaj od samego początku, kiedy tutaj trolli żadnych nie było.
7. I co najważniejsze - nie bronię negatywnych postaw Żydów, a raczej krytykuję.

Spiskowcy nie wchodzą w tę kategorię z tej racji, że wszystkie instytucje naukowe i rządowe zbyt starannie zabiegają o to, aby pewne informacje nie wychodziły na światło dzienne. Dlatego starają się wprowadzać trolling, aby wykpić kontrowersyjne informacje. Wyśmianie jest najlepszą metodą a autorów pewnych informacji sprowadzić do profilu paranoika.

Temat nie ma na celu wyśmiania kogokolwiek. Ma uzmysłowić ludziom normalnym problem.

P.S: Poza tym wedle przysłowia: uderz w stół...itd..

Użytkownik Muhad edytował ten post 01.06.2011 - 10:41


#6

Bierdol.
  • Postów: 385
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

przecinek
To jest portal dla zwolenników teorii alternatywnych i kazdy powinien sie tu wypowiadać bez obawy wysmiania.


kpiarz, niech mi wolno uściślić bo aż się przestraszyłem i sprawdziłem :)
Paranormalne.pl to portal MIŁOŚNIKÓW m.in. teorii alternatywnych a nie zwolenników a to ogromna różnica.
Można zajmować się demistyfikacja teorii alternatywnych i być ich miłośnikiem ale już nie zwolennikiem (ale reszta się zgadza jak najbardziej).

Użytkownik Bierdol edytował ten post 01.06.2011 - 11:56


#7

Easy_Rider.
  • Postów: 333
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

nie mieszajmy do tego polityki..Rzygać już mi sie chce :P

Polityka sama się do tego miesza. A rzygać nie musisz na forum - jest do tego celu tyle pięknych miejsc.

#8

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Muhad genialny temat.

Nawet to forum jest oblegane przez takich ludzi.


Naprawdę, czytając to co napisałeś, podziwiam siebie za to, że tak długo udało mi się z tymi typami rozmawiać i nie stracić ani chęci, ani równowagi, choć wiele razy byłem blisko ;) Wszystko ładnie pięknie, wiemy z kim mamy do czynienia, ale ręce opadają, kiedy dopuszcza się takie osoby do moderacji. Ja już nic z tego nie rozumiem. Nie ma chętnej do moderowania osoby, która jest poza wszelkimi podejrzeniami? Za mało czasu miał Eury, by zobaczyć, kogo zaszczycił funkcją moderatora? Nie wierzę. Musiał wiedzieć kogo wpuszcza do kurnika.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 01.06.2011 - 12:35


#9

domenicus.
  • Postów: 404
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

domenicus - oczywiście że nie znam, bo niby skąd? :D To wszystko przez podejrzenia pewnej części użytkowników, że skoro prezentuje takie poglądy jakie prezentuję, to koniecznie muszę być Żydem, względnie jakimśagentem wynajętym i opłacanym przez Żydów ;)
[/quote]

A jakie masz poglądy? Bo przyznam szczerze, nie wiem. To, że ktoś ma inne od mojego no cóż...ma prawo. Na ile Twoje poglądy są rozbieżne od tych, którzy Cię krytykują?

#10

Kozakiewicz.
  • Postów: 257
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sprawa Radosława expressis verbis pokazuje, że Ty Panie Aquila nigdy nie wprowadzasz ludzi w błąd. Oczywiście bez przyczynowości postanowił usunąć własne konto na prośbę Administratora i jak szybko zadecydowano o wysłaniu na grzybki jego postu o treści dotyczącej pańskiego naruszenia regulaminu w trzech punktach. Ponoć Pan wysłał nawet prywatną wiadomość do Muhada, z zapytaniem o co chodzi z Radosławem. Podziwiam w Panu umiejętność udawania, że nic się nie stało. Samo to pokazuje jakim jest Pan człowiekiem, kłamliwym i fałszywym.
A żeby było jeszcze bardziej po macoszemu i nieobiektywnie rozpisujecie się w momencie, w którym Muhad nie ma możliwości odpisania na Wasze posty, bo Pan Kurczak postanowił dać mu urlop. Ładnie to tak?
Druga sprawa, którą chciałbym poruszyć to pański sposób socjotechnicznego obrazowania własnych myśli. Wszystko co Pan wypunktował (skaranie boskie) to takie mydlenie ludziom oczu. Pan nie wie jakie poglądy ma autor tekstu. Proszę zwrócić uwagę, że Muhad zrobił artykuł w oparciu o różne źródła, które też pochodzą z ogłoszeń takich miejsc jak Urząd Miasta. Pan bawi się w jasnowidza? Kpi sobie Pan z ludzi? Kolejny raz pokazuje Pan swój stosunek do użytkowników i najwyraźniej uważa ich Pan za bezmyślne i bezrozumne jednostki. Nie znam Pan Autorów artykułów, bo to nie jedna osoba napisała, więc rozumowanie w tym kierunku jest nadużyciem treści i manipulacją, kolejną chcę podkreślić. Świetnie Pan teraz próbuje odwrócić kota ogonem i uczepić się osoby Muhada. Szkoda, że nie może Panu odpisać, bo pewnie napisałby co o tym myśli.

Teraz Pan bezczelnie próbuje zrobić z Muhada trolla cytując Argumenty słomianego człowieka, a pańskie odniesienie brzmi:

Czy do tej kategorii nie pasują wypowiedzi Muhada z tego tematu, w których zarzucał mi, że "znam język hebrajski" (mimo że nie znam i podałem źródło które mówiło o hebrajskich okrzykach na sali), że opowiadam o "stopionej stali"


Jest to kłamliwa wypowiedź, ponieważ nigdzie po pańskim sławnym już przyznaniu się do tego, że jako jedyny Pan słyszał hasła hebrajskie nie odniósł się do pytań użytkowników skąd Pan o tym wie. Gdyby było inaczej nikt by kilka stron później nie pytał się dlaczego pan tego nie zrobił. Chyba, że Pan w cwany sposób edytował własny post. Zresztą datę zawsze można zobaczyć.

Nie będę odnosił się do reszty pańskiego postu z uwagi na to, że Pan treścią manipulujesz.

Daliście urlop Muhadowi za to, że powiedział wprost o Aquili co myśli i co myśli w sprawie Radosława.
Pan Aquila natomiast nie był dłużny wobec Muhada i przylepił mu łatę trola, niemal każdy cytat przyrównując do Muhada lub Pana Quintusa. Pomijam już to, że Muhad gdy zakładał tematy natychmiastowo pojawiały się ataki w jego kierunku. Pisz Pan o nim cokolwiek, ale ludzie byli świadkami i widzieli, że Muhad bardzo rzadko atakował osoby z własnej inicjatywy. Zazwyczaj było tak, że Muhad przez tyle lat sporego własnego wkładu w nabijaniu frekwencji dla tego portalu odpierał ataki trolli i niestety wybierał złe metody. Później dopiero zrozumiał że był to błąd, bo dawał się wciągać w prowokacyjne gry słów.

Kto da więc urlop Panu Aquili?? Myślę ,że nikt.

Jest Pan chroniony przez kolegów i pokazujesz Pan prawdziwe oblicze. I nawet drugie oblicze Amontillado Panu nie pomoże w poście pode mną, nie zmaże skazy obłudnika.

Na prośbę Muhada przypominam o kasacji jego konta. On już zakończył tu swoją działalność.

Użytkownik Kozakiewicz edytował ten post 02.06.2011 - 09:24


#11

kpiarz.
  • Postów: 2233
  • Tematów: 388
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmm, widzę, że PARANORMALNE PL pozbywa się wartościowych, o długim stazu forumowiczów. Muhad jest tu
chyba od poczatku, napisał wiele tematów, jest człowiekiem o wszechstronnych zainteresowaniach. Takim był
również Radosław...

Artykuł Muhada przeczytałam dokładnie, jak i również linki do tematu. Nic nie zmyślał, pisał po prostu prawdę, a
że prawda ma to do siebie, że jest czasami niewygodna dla niektórych ludzi, to już jest inna sprawa...

Cóż, forum już nie będzie bez Radosława i Muhada takie, jak było przedtem. Obawiam się, że wybór Aquili i Kurczaka
na modów nie było najlepszym pomysłem, ale to już jest tylko moje prywatne zdanie.



#12

irina.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obserwuje ten temat i powiem tak: zaczynam wątpić w człowieka :(

Pewnie część z Was zauważyła upadek niektórych for "gigantów" o podobnej tematyce szczycących sie onegdaj wolnością słowa, dzisiaj będących w upadku. Jedyne co je nakreca w dniu dzisiajszym to awanturki. Z moich obserwacji wynika, że ten problem polega na nieumiejętbym dobieraniu moderatorow, bo to oni dostając małpiego rozumu władzy rozsadzają forum od środka. Uważam ze takie stanowisko zobowiązuje przede wszystkim do merytoryki i bezstronności. Czytając ten temat zanim zostal podzielony, a bylo to wczoraj wieczorem, zdumiala mnie postawa niektórych moderatorów szczególnie zapadł mi w pamięć 'Kurczak" ze swoimi seksistowskimi komentarzami a propos kobiet i ich wpływu na światopogląd wychowywanych dzieci.
Uażam, że byłlo to obrażliwe i nikt nie zareagowal i gdzie tu bezstronność i tolerancja? Ja jako kobieta o szerokim światopoglądzie czuję się obrazona czytając takie stwierdzenia.
Zastanawia mnie również gdzie tu poszanowanie w stosunku do ludzi którzy byli współtworcami tego forum, poprzez aktywne uczestnictwo w nim.

Widzę, że to proste jest przekreślić ich wkład (mam na myśli radoslawa). Mam propozycje jak usuwacie konta nawet na prośbę zdesperowanych użytkowników to proszę wywalcie ich posty, zobaczycie co zostanie z tego forum i jaki bedzie jego dalszy poziom.

Oby za chwilę nie posypały sie kolejne prośby "weteranów" o usunięcie kont, a widzę, że sytuacja ta jest w progresie (widzę kolejną w osobie Muhada).
Może to uswiadomi "władzom" forum, że: MIEJSCA TWORZA LUDZIE.

Pozdrawiam

 
Edycja: Kurczak


Dołączona grafika

Dołączona grafika







#13

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Radoslaw usunął konto? Muhad chce usunąć? Masakra!

To właśnie jest wynik polityki administratora, który toleruje osoby, o których wszyscy wiemy to, co wiemy. Ba, nie dość, że toleruje, to jeszcze robi z nich moderatorów, a nawet pozwala im na notoryczne wprowadzanie innych w błąd. Mam nadzieje, że robi to dla uatrakcyjnienia strony, a nie w celu utemperowania tych, którzy poświęcają swój czas, by poinformować innych o tym, co się naprawdę na świecie dzieje.

Wiele razy pisałem o tych osobach kłamcy, agenci, manipulanci, bo miałem na to dowody (no może poza agenturą ;) ). Teraz można ich wszystkich nazwać jeszcze śliczniej - TROLLE :) Te zarzuty Aquili i innych, że to ja jestem trollem są naprawdę wielce zabawne. Mieczem wojujesz od miecza zginiesz. Człowiek, który stosuje niektóre trollowe metody, ALE w celu ukazania prawdy i wytknięcia palcem kłamstwa, nie jest trollem. Jest osobą, która zrozumiała, że aby móc nawiązać wyrównaną walkę ze zorganizowaną grupą osób, zatrudnionych/czy w inny sposób przekonanych o potrzebie niszczenie naszego kraju, dezinformowania społeczeństwa, ochrony morderców i tłumaczenia ich zbrodni, trzeba zastosować niektóre ze stosowanych przez te osoby metod dyskusji. Oni, widząc to, dostają piany, że ktoś może być na tyle bezczelny, że w pewnych okolicznościach w dyskusji stosuje ich metody :)

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 02.06.2011 - 10:44


#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra to ja się wpisze póki jeszcze można.
Zachowanie takich ludzi jak Muhad, Kozakiewicz, irina jest dobrym przykładem tego, że internet potrafi zniszczyć człowiekowi osobowość. Pewnie kiedyś wszyscy wymienieni przeze mnie ludzie byli normalni, ale internet doprowadził ich na skraj załamania. Występują u nich symptomy manii prześladowczej, polegającej na tym, że człowiek widzi wszędzie agentów, którzy sieją dezinformację.



#15

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy możemy już rozmawiać o postach pisanych na zamówienie? O skali tego zjawiska? W jakim stopniu dotyczy to naszego forum?

Drodzy Państwo, za wyjaśnienie nieporozumień na pw będę bardzo wdzięczny.


Przemo - Aquila powinien publicznie napisać "walnąłem głupotę nikt po hebrajsku nie krzyczał" i basta. Bez tego należy mu się tydzień urlopu, moje 4-letnie dziecko potrafiło powiedzieć że popsuło zabawkę bo nie wiedziało że tak nie można to i Sz. Pan Moderator też może.

Lekcja pokory za głupotę i BEZMYŚLNE powtarzanie bajek się należy.

Każdemu kto napisze taka jak Aquila głupotę - zmusić banem do odszczekania, albo dopuścić należy możliwość wyśmiania takiego forumowicza - nieważne moderatora czy świeżego uczestnika, niech wie że tutaj głupot się nie pisze. Głupot które są łatwo weryfikowalne, jest film widać i słychać wszystko a tu mi taki pisze że hasła ktoś krzyczał (co jak widać polegało na krzyku stojąc w milczeniu).


Zatem za pisanie bzdur kara być powinna - a Wy regulaminowo nie pozwalacie ośmieszyć takiego bajkopisarza karami ani też nie umiecie ukrócić bajkopisarstwa. Kropka.


I tak, macie tu niezły bałagan - wolałbym mieć czasami do czynienia z małymi wulgaryzmami niż z 20 trolli które tutaj piszą rzeczy czasami tak sprzecznie stojące ze stanem faktycznym że szkoda w ogóle na ich posty odpowiadać.

Socjotechnikę też powinniście uregulować - jak widzicie że dyskutant leci w stronę zabaw socjotechnicznych - zareagujcie, krótkie ucięcie rozmowy od strony Moda z wycięciem 90% długiego wpisu na forum nikomu nie zaszkodzi.

Wpisy powinny być krótkie, treściwe, nie mogą odnosić się do dyskusji sprzed roku czy 2 lat (o ile nie mają one klarownego związku z tematem) i karane banami jeśli ktoś uporczywie techniki socjopatologiczne stosuje. i basta

Post Aquili ze strony poprzedniej pozostawię bez komentarza. Nie jest Ci wstyd ? 5 ekranów na moim laptopie, ale treści na 3 zdania


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych