Skocz do zawartości


Wydzielone z tematu "Zatrudnię trolla"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wepchnięcie do tej wyliczanki tych, którzy nie wierzą w teorie spiskowe to jakiś żart :) Według autora bowiem oczywiste z góry wydaje się być to, że teorie spiskowe to prawda, a każdy kto nie wierzy w nie musi być trollem :) Najlepszy jest fragment:


Przecież ten fragment jest totalnie prospiskowy i tym samym kompletnie nieobiektywny. To zaś sprawia, że cały ten artykuł raczej przypomina skargi i obrażanie się na świat, że nie podziela spiskowych teorii i ma na celu przekonanie "wierzących", że "jak ktoś nie wierzy w spisek, to musi byćtrollem albo wynajętym agentem". Cóż, jeszcze doskonale pamiętam te czasy, kiedy w co drugim poście zarzucano mi "bycie przekupionym przez CIA" a pewien użytkownik nienawistnie życzył mi, abym "udławił się pieniędzmi z CIA/Mossadu" :)

Tekst ma zatem elementy propagandowe, choć rzecz jasna nie stanie to niektórym użytkownikom na przeszkodzie i uwierzą w jego treść.


I mówi to ktoś, kto łamie regulamin w trzech punktach jako mod, moderuje własne tematy i podjudza innych, prowokuje, a w dyskusji wybiera sobie co wygodniejsze fragmenty na bazie selektywnego wyboru często nie podając źródeł. A jak już podaje (jak w przypadku 9/11), to fałszywe wideo, jakieś fake i mało racjonalne argumenty, jak w przypadku "stopienia" stali.
Nie mam zamiaru wchodzić w polemikę z Tobą. Po akcji z Radkiem i Twoich prowokacjach straciłeś w moich oczach wystarczająco dużo.
Resztę osób, które ustawiły się wyłącznie na atak w tym topicu mam głęboko gdzieś. Parę osób widocznie zabolała prawda.
Jakoś od spiskowców nie wychodzą zdania - jesteś paranoikiem, lecz się, jesteś chory psychicznie, itd. Nikt z nas też nikogo nie nazwał debilem, a nawet jednemu moderatorowi się przytrafiło. Co do jednej rzeczy masz rację Aquila, ludzie widzą, obserwują i wyciągają właściwe wnioski. Z tego forum zrobił się jeden wielki gnój i nawet tak spokojna osoba, jak Radosław to zauważyła. Nigdy na Ciebie nie narzekał otwarcie, był szanowanym użytkownikiem, który panował nad sobą. Jednak Tobie facet odbiła palma i pokazałeś co potrafisz.
Proszę o skasowanie mojego konta. Mam dość syjonistycznych, znających hebrajski, manipulatorów.

#2

domenicus.
  • Postów: 404
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Proszę o skasowanie mojego konta. Mam dość syjonistycznych, znających hebrajski, manipulatorów.


Przyznam szczerze, że nie miałem pojęcia, że tutaj są osoby znające hebrajski. Nie, że to dyskwalifikuje, ale Aquilia czy tak jest w rzeczywistości?

#3

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I mówi to ktoś, kto łamie regulamin w trzech punktach jako mod


Grono moderatorów nie podziela tej opinii.

moderuje własne tematy


Co nie jest zabronione i miało oparcie w regulaminie - nikt nie przedstawiał roszczeń, że to co zrobiłem było niezgodne z regulaminem. Dziękuję :)

podjudza innych, prowokuje, a w dyskusji wybiera sobie co wygodniejsze fragmenty na bazie selektywnego wyboru często nie podając źródeł


Myślę, że takie słowa pasują do na przykład pewnego innego użytkownika forum, a nie zauważyłem, abyś kiedykolwiek się na niego skarżył. Czyżby dlatego, że jest w "Twojej ekipie"? :)

A jak już podaje (jak w przypadku 9/11), to fałszywe wideo, jakieś fake i mało racjonalne argumenty, jak w przypadku "stopienia" stali.


Oczywiście, jak Aquila coś już poda, to zawsze fake albo cienkie ;) A teraz prosimy pana Muhada o przytoczenie "mało racjonalnego argumentu" w którym mówiłem o stopionej stali. Bo, z tego co mi wiadomo, nigdy niczego takiego nie mówiłem i to zwolennicy teorii spiskowych ciągle mówią o tym, że "stal się nie stopiła". My nie mówimy o "stopionej stali", tylko o osiągnięciu punktu w którym stal traci połowę swojej wytrzymałości. Więc jak już chcesz mi wypomnieć jakieś błędy, to chociaż postaraj się, aby były trafne ;)

Nie mam zamiaru wchodzić w polemikę z Tobą. Po akcji z Radkiem i Twoich prowokacjach straciłeś w moich oczach wystarczająco dużo.


Jakiej akcji z Radkiem?

No i mam rozumieć, że łamiesz swoje słowo dane przy okazji apelu?

Jakoś od spiskowców nie wychodzą zdania - jesteś paranoikiem, lecz się, jesteś chory psychicznie, itd. Nikt z nas też nikogo nie nazwał debilem, a nawet jednemu moderatorowi się przytrafiło.


W nas lecą zaś "agenci", "manipulanci", "zaślepieni ignoranci", "kłamcy" i ciągłe insynuacje, że jesteśmy Żydami :) Ale to już jest w porządku, prawda? ;) Na szczęście moderatorzy traktują każdy wybryk tak samo, niezależnie od źródła.

Nigdy na Ciebie nie narzekał otwarcie, był szanowanym użytkownikiem, który panował nad sobą. Jednak Tobie facet odbiła palma i pokazałeś co potrafisz.


Gdzie mi niby ta palma odbiła?

Proszę o skasowanie mojego konta. Mam dość syjonistycznych, znających hebrajski, manipulatorów.


A to tak odnośnie "racjonalnych argumentów" i kultury wypowiedzi.

domenicus - oczywiście że nie znam, bo niby skąd? :D To wszystko przez podejrzenia pewnej części użytkowników, że skoro prezentuje takie poglądy jakie prezentuję, to koniecznie muszę być Żydem, względnie jakimśagentem wynajętym i opłacanym przez Żydów ;)



#4

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Proszę o skasowanie mojego konta. Mam dość syjonistycznych, znających hebrajski, manipulatorów.


"Wszystko" tez juz wrocil, a tez sie tak oburzyl. Jestes tutaj od 5 lat - nie wyrwiesz sie tak latwo. Prawde mowiac nawet bym nie chcial, zebys opuszczal to forum.

#5 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

I mówi to ktoś, kto łamie regulamin w trzech punktach jako mod


Grono moderatorów nie podziela tej opinii.


Wśród forumowej władzy tylko Przemo jest jedynym aktywnym użytkownikiem o przeciwnych poglądach do reszty moderatorów. Pozostali są sceptykami i dopuścili do sytuacji że nikt normalny nie może opowiedzieć o swoich problemach, bo za chwilę pojawi się jakiś troll, jak Wiem Wszystko lub kto inny co wyszydzi i tak się kręci.
Nie ma tematu, żeby nie było mądrali co wyszydzi autora lub treść. A o sytuacji nie dopuszczania kulturalnych ludzi do grona moderatorów o spiskowych poglądach nie wspomnę. Zrobiło się kółko wzajemnej adoracji.

Co nie jest zabronione i miało oparcie w regulaminie - nikt nie przedstawiał roszczeń, że to co zrobiłem było niezgodne z regulaminem. Dziękuję :)


I kłamiesz. Przemo Ci publicznie zwrócił uwagę, że nie powinno się tak robić. Poza tym jeśli już o roszczeniach piszesz - ja i Radek wysłaliśmy raporty za Twoje wykroczenia i podjudzanie. Pewnie inni też to zrobili.

Jakiej akcji z Radkiem?

No i mam rozumieć, że łamiesz swoje słowo dane przy okazji apelu?


Nie masz godności. Jak śmiesz pisać o apelu, skoro doprowadzasz do dzielenia ludzi, podjudzasz, szczujesz swoimi prowokacjami. Radek był zawsze spokojny i dobrze wiesz, że jego reakcja nie była bez powodu.

domenicus - oczywiście że nie znam, bo niby skąd? :D


Ale jako jedyny słyszałeś jak młodzi ludzie niby krzyczeli prowokujące hasła po hebrajsku do faceta, który wyskoczył do nich z pięściami za transparent. Nie odniosłeś się, jak ludzie zaczęli pytać skąd znasz hebrajski. No takie twierdzenia muszą być poparte znajomością tego języka, skoro tylko Ty to słyszałeś. Nie odniosłeś się do tego i zniknąłeś z tematu na dobre, bo wiesz że powiedziałeś o jedno zdanie za dużo. Na szczęście przyszedł zastępca Amontillado, kolejny wielbiciel USA, żydów i socjotechnicznego pisania.


Bierdol, powiem Ci brzydko, bo zobojętniałem. W głębokim poważaniu mam to co Ty o mnie myślisz. Kilkoro ludzi z tego forum mnie zna i wiedzą kim jestem i jaki jestem prywatnie. Tylko to się liczy a nie zdanie kogoś takiego jak Ty.

Proszę skasować moje konto.Stawiam dokładnie to samo ultimatum co Radosław. Albo zrobicie porządek z tym syfem albo zamieńcie mnie w gościa.


P.S: A Ty moderatorze Kurczak, jak udajesz kobietę, to naucz się składać zdania jak kobieta. Póki co układasz zdania stylem męskim. Kobiety na forum to zauważyły, ale publicznie tego nie mówią.

 
Edycja: Kurczak



Dołączona grafika

Dołączona grafika



#6

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wśród forumowej władzy tylko Przemo jest jedynym aktywnym użytkownikiem o przeciwnych poglądach do reszty moderatorów. Pozostali są sceptykami i dopuścili do sytuacji że nikt normalny nie może opowiedzieć o swoich problemach, bo za chwilę pojawi się jakiś troll, jak Wiem Wszystko lub kto inny co wyszydzi i tak się kręci.


A co mają poglądy do tego? Regulamin nie posiada poglądów. Ale wiem o co Ci chodzi - i muszę Cię rozczarować. Każdy moderator traktuje swoją pracę poważnie i poglądy nie mają tu nic do rzeczy. Nie ma żadnych prześladowań na forum a i na przykłąd gdybyś prześledził moje akcje moderatorskie zauważyłbyś, że nikogo nie faworyzują.

I kłamiesz. Przemo Ci publicznie zwrócił uwagę, że nie powinno się tak robić. Poza tym jeśli już o roszczeniach piszesz - ja i Radek wysłaliśmy raporty za Twoje wykroczenia i podjudzanie. Pewnie inni też to zrobili.


No właśnie nie kłamię, a Ty nie rozumiesz tego co mam na myśli. Przemo jedynie miał zastrzeżenia co do tego, że nie powinno się tak robić (co nie jest w żaden sposó ujęte w regulaminie, a jedynie jest "zwyczajem"). Przyjąłem te uwagi do wiadomości. Ja zaś odniosłem się do tego, że moje akcje były zgodne z regulaminem. Więc proszę bez mocnych słów typu "kłamiesz". Bo nie kłamię.

Nie masz godności. Jak śmiesz pisać o apelu, skoro doprowadzasz do dzielenia ludzi, podjudzasz, szczujesz swoimi prowokacjami. Radek był zawsze spokojny i dobrze wiesz, że jego reakcja nie była bez powodu.


Myślę, że przesadnie oceniasz to wszystko. I miło byłoby, gdybyś nie używał od razu zwrotów typu "nie masz godności", bo jakiś mod zaraz zareaguje a wina i tak spadnie na "złego Aquilę". Nie podjudzam, nie szczuję żadnymi "prowokacjami", tylko podaję swoje argumenty. Mogą się one nie podobać niektórym użytkownikom, wiem, ale to nie kwalifikuje ich jeszcze jako "prowokacje".

Ale jako jedyny słyszałeś jak młodzi ludzie niby krzyczeli prowokujące hasła po hebrajsku do faceta, który wyskoczył do nich z pięściami za transparent. Nie odniosłeś się, jak ludzie zaczęli pytać skąd znasz hebrajski. No takie twierdzenia muszą być poparte znajomością tego języka, skoro tylko Ty to słyszałeś. Nie odniosłeś się do tego i zniknąłeś z tematu na dobre, bo wiesz że powiedziałeś o jedno zdanie za dużo. Na szczęście przyszedł zastępca Amontillado, kolejny wielbiciel USA, żydów i socjotechnicznego pisania.


I cóż mogę w tej chwili powiedzieć, Muhad, jak nie to, że piszesz wierutne bzdury?

Mój post w tamtym temacie:

KLIK

W którym zacytowałem:

Gdy na mównicę wszedł David Peleg, ambasador Izraela w Polsce, kilku alterglobalistów z Federacji Anarchistycznej rozwinęło transparent z wezwaniem „Dość rzezi w Gazie” a następnie po hebrajsku zaczęli wzywać do uwolnienia Palestyny spod izraelskiej okupacji – relacjonuje gazeta.pl.

W tym momencie z drugiego rzędu zerwał się obywatel Izraela, który rzucił się na demonstrantów z pięściami. Bijących się rozdzielali prezydent Poznania Ryszard Grobelny, jego zastępca Maciej Frankiewicz oraz wicewojewoda wielkopolski Przemysław Pacia.


I podałem źródło:

ŹRÓDŁO

Więc skąd u licha wytrzasnąłeś swoje "nie odniosłem się skąd niby "znam hebrajski"? Błagam, czytajcie dokładniej to co piszę, bo ostatnio zaliczyłeś wpadkę w której w ostrych słowach zarzucałeś mi cenzurę i kasowanie postów podczas gdy parę postów wcześniej wyraźnie zaznaczyłem, że przenoszę je w inne miejsce (podałem nawet linka!) i proszę aby tam kontynuować sobie jeśli ktoś ma ochotę.

Proszę skasować moje konto.Stawiam dokładnie to samo ultimatum co Radosław. Albo zrobicie porządek z tym syfem albo zamieńcie mnie w gościa.


Problem w tym, że żadnego "syfu" nie ma. Są póki co tylko wysuwane bezpodstawne oskarżenia.



#7 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Aquila, Ty zawsze idziesz w zaparte. Ty wiesz swoje, ja wiem swoje. Jestem tu zbyt długo aby nie widzieć oczywistych rzeczy.

Proszę Administratora o kasację konta.

Użytkownik Muhad edytował ten post 01.06.2011 - 18:42


#8

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie zamierzam się bawić w indywidualne upominanie (na chwilę obecną kilka przypadków już widzę), ale informuję, że od tego momentu każde naruszenie regulaminu forum nagradzać będę ostrzeżeniem oraz w razie konieczności urlopem od forum.


Widzę kolejną akcję z nadużyciem siły w wykonaniu Kurczaka, chyba władza uderzyła mu/jej do głowy, albo coś jest nie tak, tak to jest jak się robi z moderatora kogoś kto się do tej funkcji zupełnie nie nadaje. Widząc to muszę to w końcu napisać. Widzę, że polubiłaś/eś te funkcję, skoro tak to wiedz, że to nie jest zabawa, nie masz do czynienia z botami tylko z ludźmi, upomnienia są po to by z nich korzystać, są to łagodne środki perswazji w przeciwieństwie do ostrzeżeń przeznaczonych dla recydywistów, jak będziesz po wszystkich jechać z grubej rury to nie przysporzy ci to sympatyków. Nikt nie lubi karania nad wyraz. Przy okazji, bo ja tego nie rozumiem, jak można zrobić moderatorem osobę która nie szanuje poglądów innych, wywyższa się ( generalnie piszesz nie przyjemnym językiem, wielu to potwierdzi ) i do tego wypowiada się o rzeczach o których niema bladego pojęcia? Przykład, katastrofa w Smoleńsku, lansowałem teorię, że samolot spadł wskutek awarii silnika, natomiast Kurczak twierdził/a, że silniki normalnie pracowały, a w ten czas jeszcze nie było żadnych wiarygodnych faktów czy dowodów które by mogły potwierdzić jej tezę. Albo gdy rozmawialiśmy o samolotach Junkers z 2 wojny światowej, jej/jego posty były po prostu przekleją z innych źródeł co z resztą robi nadal gdy się na czymś po prostu nie zna. Wystarczy poszukać a się znajdzie. Reasumując moje zdanie jest takie, że błędem było powołanie Kurczaka do kadry.

EDIT: Dziękuję, za ostrzeżenie, niczego innego się po tobie nie spodziewałem, kolejny raz udowadniasz, że jesteś nadal tym samym Kurczakiem, moderatorem (o zgrozo), ale nadal Kurczakiem.

 
Edycja: Kurczak


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownik Miłosz edytował ten post 01.06.2011 - 21:15




#9

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3007
  • Tematów: 2579
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

i do tego wypowiada się o rzeczach o których niema bladego pojęcia?

Zacytuj mi przynajmniej jedną taką wypowiedź.

Przykład, katastrofa w Smoleńsku, lansowałem teorię, że samolot spadł wskutek awarii silnika, natomiast Kurczak twierdził/a, że silniki normalnie pracowały, a w ten czas jeszcze nie było żadnych wiarygodnych faktów czy dowodów które by mogły potwierdzić jej tezę.

Cytat z wypowiedzi mojego autorstwa, napisanej 11.04.2011:

Fakt pozostaje faktem -- nigdzie, w żadnym momencie relacji dowolnego ze świadków nie pojawia się choćby cień aluzji o nieprawidłowym zachowaniu się silników. Jedyna wzmianka to "jakiś inny" dźwięk silnika. Dla mnie wątpliwe, bo może być wynikiem po prostu maksymalnie otwartej przepustnicy. Silniki Tu-154M według opinii znalezionych w internecie są bardzo hałaśliwe i wydają szereg dziwnych dźwięków podczas normalnej pracy. Jeśli ta opinia jest prawdziwa, to wspomniana wzmianka przestaje być istotna.


Co Ci się w niej nie podoba?

Albo gdy rozmawialiśmy o samolotach Junkers z 2 wojny światowej, jej/jego posty były po prostu przekleją z innych źródeł co z resztą robi nadal gdy się na czymś po prostu nie zna. Wystarczy poszukać a się znajdzie.

Wskaż mi jeden mój post będący "przeklejką" z innego źródła. Nie musi dotyczyć wspomnianego przez Ciebie tematu Junkersów, może być na dowolny inny.







Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych