Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niezidentyfikowane Obiekty Latające nad Centrum Warszawy!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#31

Matixus.
  • Postów: 99
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam nadzieje, że autor nie będzie miał nic przeciwko, żebym się podpiął. No to tak, filmik który zaraz pokażę nagrywany był w nocy 27/28 września, około godziny 22-23(nie pamiętam dokładnie). Obiekty o które mi chodzi, widać dosyć dobrze na początku i końcu filmu. Było ich razem 9(niestety za późno wyjąłem telefon, btw. Nagrywanie Sony Ericssonem Xperia X10). 4 pierwsze leciały w jednej lini, piąty leciał niżej, a kolejne 4 wróciły na "kurs" wcześniejszych i właśnie to sprawia że powątpiewam że mogą to być lampiony. Na filmie nie widać tego ale obiekty były dosyć duże, leciały na w miare dużej wysokości.. Nie wiem ile mogło to dokładnie być. Nie słychać było żadnego dźwięku.

Radze oglądać z wyłączonym dźwiękiem, bo akurat koledzy byli trochę zdenerwowani, że tak powiem.


  • 0

#32

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jedyne co mi się nasunęło na myśl po obejrzeniu tych filmików to że są to nocne ptaki. Jestem entuzjastą UFO ale jak na mój gust to tylko ptaki.

ptaki ? a jak wytłumaczysz, że w pewnym momencie jedna z tych latających kulek zamienia się w dwa błyski i znika ? co ptak sikał i wybuchł ? :P
  • 0

#33

Daikin.
  • Postów: 248
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tego nie wytłumaczę. Niestety na ptakach też się aż tak dobrze nie znam żeby stwierdzić ze 100 % pewnością że to one. Po prostu takie skojarzenie.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych