Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niezidentyfikowane Obiekty Latające nad Centrum Warszawy!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Poniżej film, który został nakręcony 2 dni temu w centrum Warszawy, w nocy, kamerą z podczerwienią. Film pokazuje obiekty UFO które nie są widoczne gołym okiem. PS nie jestem autorem filmu.

Info pod filmikiem:

Widzicie po raz kolejny, że w nocy latają na niskich wysokościach nieznane obiekty. Nie wem w jakim celu one tak latają, ale mam pewne przypuszczenia, że to sa jakieś manewry ćwiczebne obcych. Może się mylę, ale fakt jest faktem, że te obiekty latają. Równie dobrze mogą latać w każdym celu. Przerażające jest to, że władze się tym nie interesują i udają, że o tym nie wiedzą! Przecież to jest fakt. Możemy snuć wszelkie przypuszczenia co do powodów tych lotów i to jest nasze prawo, ale fakt jest faktem, że możemy mieć wszelkie podejrzenia, że zamiary ich wcale nie muszą być przyjazne ludziom. Mówie to dla tego bo uważam, że skoro ktoś się kryje pod osłoną nocy, a za dnia w polach maskujących to nie może mieć dobrych zamiarów i nie wierzcie, że jest inaczej...

Czas na ujawnienie prawdy o UFO. Ja na miejscu Warszawiaków, nie czułbym się bezpiecznie, wiedząc że nad głową latają mi obce obiekty! Warszawiacy powinni z tym filmem udać się do prokuratury, albo nagrać więcej filmów i wtedy iść. Nie pozwólmy władzy dalej oszukiwać społeczeństwo. UFO to fakt



Kolejny film tego autora, nakręcony 6 dni temu w Warszawie :D

Najlepiej oglądać w jakości HD, ten i poprzedni film.


Użytkownik Irey edytował ten post 01.06.2011 - 18:50

  • 17

#2

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie oczywistym jest, że są to obiekty ludzkiego pochodzenia. Wyjdzcie na zewnątrz w pogodną noc, poobserwujcie niebo gołym okiem. Możecie mi wierzyć, że zobaczycie takie obiekty, najczęściej są to satelity (te wolniejsze obiekty z filmiku) i samoloty/meteory (te szybkie). Nic niezwykłego, normalka na niebie XXI wieku ale jak widać nie wszyscy przywykli.

no coz przyjaciele nas obserwuja


@ restek czytając Twoje wypowiedzi na tym forum zauważyłem, że we wszystkich przypadkach widzisz jakieś zjawisko paranormalne. Uwierz mi, to nie jest dobre nastawienie jeżeli interesujesz się takimi zjawiskami. Tylko radze, nic nie krytykuje.
  • -3

#3

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Brivion dzikuje za rade, kazdy mowi co czuje, kazdy wierzy w co chce wierzyc, kazdy ma swoja rzeczywistosc, pozdrawiam :)
  • 0

#4

unwanted.
  • Postów: 126
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Wyjdzcie na zewnątrz w pogodną noc, poobserwujcie niebo gołym okiem. Możecie mi wierzyć, że zobaczycie takie obiekty, najczęściej są to satelity (te wolniejsze obiekty z filmiku) i samoloty/meteory (te szybkie). Nic niezwykłego, normalka na niebie XXI wieku ale jak widać nie wszyscy przywykli.


hahaha to mnie teraz rozbawiłeś ;p satelity ! taaa i meteory/samoloty haha na pewno ;) szczególnie że samolot albo co lepsze METEOR potrafi zakreślić łuk na nieboskłonie ;p i lecieć z taką prędkością ( zobacz z jaką prędkością mija gwiazdy które znajdują się na tle jego przelotu ;)
  • 5

#5

Izeer.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przydałaby mi się taka czuła kamera, filmik wygląda bardzo wiarygodnie, chciałbym zobaczyć coś takiego na żywo. Więcej nic nie napisze, nie mam słów...
  • 0

#6

Daikin.
  • Postów: 248
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jedyne co mi się nasunęło na myśl po obejrzeniu tych filmików to że są to nocne ptaki. Jestem entuzjastą UFO ale jak na mój gust to tylko ptaki.

Użytkownik Daikin edytował ten post 01.06.2011 - 20:46

  • 2



#7

Kamilos.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Daikin obejrzyj te filmiki dokładnie... Ptak, który zasuwa z taką niewiarygodną szybkością, potem skręca o 90 stopni, parę zygzaków i na koniec wystrzał w górę? No proszę... Owszem, niektóre z obiektów ( szczególnie z wcześniejszych filmików) mogą być satelitami, ale ostatnio ten pan nagrywa te poruszające się nisko i ja osobiście nie mogę znaleźć logicznego wytłumaczenia sytuacji :) Jedyne co przychodzi mi do głowy to robale, ale filmy są w podczerwieni - nagrywane jakimś tam specjalnym sprzętem z ostrością ustawioną na co najmniej parenaście metrów... Może, ktoś bardziej ogarniający nagrywanie w ten sposóbi rozjaśni mi umysł
  • 0

#8

Daikin.
  • Postów: 248
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak na szybko znalazłem ptaszka miejskiego grasującego w nocy a na inię mu Puszczyk zwyczajny. (Tutaj więcej ) Napisali że owy ptaszek nie pogardzi nawet nietoperzem co podziałało na moją wyobraźnię. Jeśli on potrafi upolować tak zwrotnego gościa jak nietoperz to sam potrafi więcej. Co to dla niego takie zwroty. pikowania czy wznoszenie. Co do prędkości to nie wiemy na jakich wysokościach TO COŚ lata, więc jeśli to nisko latający Puszczyk (przykładowo) to wcale nie musi to być zawrotna prędkość. Wystarczy poobserwować nietoperze. Też są szybkie i zwrotne.
  • 1



#9

unwanted.
  • Postów: 126
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z gory przepraszam za brak polskich znakow, pisze z telefonu.

Wydaje mi sie ze watek robali mozemy wykluczyc, widac jak jeden z NOL'i wlatuje za drzewo. Jesli chodzi o ptaki to hmm predkosc dosc imponujaca, biorac pod uwage warunki atmosferyczne (noc) oraz to ze z tego co wiem, to ptaki zdolne do takich szybkich manewrow naleza raczej do rodziny sokolowatych, czyli pustulki i sokoly itp, ale one raczej nie poluja w nocy.Na pewno tego nie robia , ten puszczyk nie jest taki szybki, ale jest bardzo zwrotny to daje mu przewage nad nietoperzami ;) dla mnie troche to malo prawdopodobne zeby to byl jakis nocny ptak czy nietoperz ... ale przydala by sie opinia jakiegos ornitologa ;)
  • 0

#10

Daikin.
  • Postów: 248
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

O tak, przydał by się ktoś, kto się zna choć trochę na ptakach. Czy jest na sali ornitolog?
  • 0



#11

snajper414.
  • Postów: 50
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe...

Mieszkam w warszawie i również to widziałem. Ale jakoś nie przyszło mi do głowy że to UFO tylko pomyślałem że jakiś inny obiekt latający, który został już zidentyfikowany. Nie wierzę w to aby tutaj przylecieli obcy z innej planety, dali się nam zobaczyć a nawet nie wylądowali... Kamerzysta myślał że nagrywa UFO a zapewne nagrywał jakiś balon czy coś innego.
Takie jest moje zdanie

Brivion,
Zastanów się człowieku, czy w środku miasta w nocy widać satelity. W warszawie nawet w nocy, nie uda się tobie doliczyć 10 gwiazd na niebie. Czasem jedyna gwiazda którą widać, to gwiazda polarna.
Dzieje się tak, z tego powodu że nad warszawą unosi się smog który ogranicza widoczność. A do tego doliczyć trzeba oświetlenie miasta przez które gwiazdy są mniej widoczne.
Satelity nie świecą w nocy, znajdują się o wiele wyżej na orbicie, i na dodatek są dosyć małe. Nie byłyby widoczne gołym okiem z ziemi... Nawet zoom w kamerze by ci nie pomógł.

Owszem jestem zdania że to coś innego niż UFO, może jakiś świecący balon czy coś. Zapewne to coś należącego do człowieka, teraz robi się różne badania terenu. Ale prawie na pewno to nie UFO. Wystarczy trochę pomyśleć i każdy to może zrozumieć

Pozdrawiam

Użytkownik snajper414 edytował ten post 02.06.2011 - 13:03

  • 1

#12

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Brivion,
Zastanów się człowieku, czy w środku miasta w nocy widać satelity. W warszawie nawet w nocy, nie uda się tobie doliczyć 10 gwiazd na niebie. Czasem jedyna gwiazda którą widać, to gwiazda polarna.
Dzieje się tak, z tego powodu że nad warszawą unosi się smog który ogranicza widoczność. A do tego doliczyć trzeba oświetlenie miasta przez które gwiazdy są mniej widoczne.
Satelity nie świecą w nocy, znajdują się o wiele wyżej na orbicie, i na dodatek są dosyć małe. Nie byłyby widoczne gołym okiem z ziemi... Nawet zoom w kamerze by ci nie pomógł.


Mieszkam w centrum sporego miasta i z okna mieszkania nocą widzę czasem przelatujące sztuczne satelity a Międzynarodowa Stacja Kosmiczna (ISS) - bywa częstym obiektem moich fotograficznych zmagań. Oczywistym jest, że da się ich przelot zauważyć jedynie na tle gwiaździstego nieba, czyli w nocy.
Nad Śląskiem bywa potężniejszy smog i tam również satelity ludzie obserwują.
Satelity "świecą" zarówno w dzień jak i w nocy, lecz za dnia żadnego z nich nie widać (poza naturalnym Księżycem).
Przypomnę, że satelity świecą wyłącznie dzięki Słońcu, które je oświetla. Ich rozmiary nie mają znaczenia.
  • 2



#13

Izeer.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Snajper414 głupoty gadasz. Jak to nie widać satelit? Wyjdź na dwór w nocy i zobaczysz ze co jakiś czas przeleci mała świecąca kropka po torze prostym i ze stałą prędkością.
  • 0

#14

snajper414.
  • Postów: 50
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok może macie rację. Ja osobiście mieszkając w warszawie nie miałem okazji zobaczyć satelity. Poza warszawą tak, ale w warszawie nie miałem szczęścia mieszkając tu od urodzenia. Faktycznie nad Śląskiem może być większy smog, ze względu na hutnicze wykorzystanie tego rejonu geograficznego.
Ale widać że to nie satelita ani nie meteor. unwanted to dobrze wyjaśnił, także ja nie będę się tu rozpisywał.

ps.
"Zminusowaliście" mnie, jakbym wam kraj okupował :P Nie nie jestem zły, w końcu mój błąd...
  • -1

#15

~pleyades.
  • Postów: 139
  • Tematów: 5
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dla mnie oczywistym jest, że są to obiekty ludzkiego pochodzenia. Wyjdzcie na zewnątrz w pogodną noc, poobserwujcie niebo gołym okiem. Możecie mi wierzyć, że zobaczycie takie obiekty, najczęściej są to satelity (te wolniejsze obiekty z filmiku) i samoloty/meteory (te szybkie). Nic niezwykłego, normalka na niebie XXI wieku ale jak widać nie wszyscy przywykli.

Może wahadłowiec. Dostajesz minusa za to że piszesz głupoty.

@
Filmiki bardzo ciekawe, bardzo często można spotkać szczególnie nad stolicami każdego kraju. Jeżeli chodzi o Wielką Brytanię to również bardzo często, praktycznie dzień w dzień coś tam się dzieje. Najśmieszniejsze co widziałem to był złoty obiekt w kształcie pączka hiszpańskiego, tzw pełny torus, śmigające światełka i różne trójkąty albo światełka ułożone w trójkąt. Ciekawe, bo te trójkąty raz latały w okręgu, a raz latały w ósemkę czy znak nieskończoności jak kto woli. I gratuluję odwagi autorowi filmiku za wrzucenie go na YT! :good:

Użytkownik ~pleyades edytował ten post 03.06.2011 - 02:14

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych