Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konstrukcje w Jakucji


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#16

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak z Predatora ;] Ruscy pewnie się tym już zajeli, jak zresztą stwierdził to MaD.


Napewno się tym zajeli skoro nie są tam już prowadzone żadne badania i mało ludzi o tym wie więc ruscy zrobili swoje !!!
  • 0

#17

dubinos.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od 1974 roku zaczęto stosować technologię odkrywania pokładów rud diamentowych za pomocą podziemnych wybuchów atomowych. To one właśnie są przyczyną zwiększonego poziomu radiacji w niektórych obszarach republiki i włączenia jej w 1996 roku w rosyjski rządowy program likwidacji skutków promieniowania atomowego. (BY) Wikipedia. Macie swoje tajemnicze napromienowanie.
  • 0

#18

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobra, ale co z tajemniczymi budowlami i obserwacjami świetlistych kul itp?
Zresztą doniesienia o tych budowlach pochodzą z wcześniejszych lat.
  • 0

#19

Serafin.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Szukając info o Jakucji natknąłem się na pewien artykuł na stronie http://www.icrap.org...iginK1-1pl.html nie chce być uznany za scepytka ale to może wyjaśnić comieco
  • 0

#20

mindmax.
  • Postów: 592
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O jakuckich 'obiektach' czytałem w "Nieznanym Świecie" i faktycznie dziwny jest brak zainteresowania tym tematem przez naukę - pewnie gdyby obiekty te były naturalnym tworem,to naukowców było by tam pod dostatkiem.
Nie łatwo jest nauce przyznać się do swojej niewiedzy, tym bardziej fakt ten rozgłaszać.a przez uznanie budowli 'obcych' na naszej planecie musiała by zweryfikować większą część swoich "dowodów".
Podobnym 'zjawiskiem' jest opowieść kpt Byrda dotycząca "zielonej krainy" w środku Arktyki.
  • 0

#21

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wiecie czemu to moze byc "utajnione" ?? moze ruskie poprostu cos tam wybudowali i badaja tam jakas nowa technologie jakas? a ci co nie wocili zostali zabici przez zolnierzy ktorzy tego bronia? wedlug mnie to nie jest glupia teoria..
  • 0



#22

Rafi 79.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli naprawde cokolwiek niezwykłego znajdowało by sie tam od stuleci i przetrwało do czasów ZSRR to napewno towarzysze poradziliby sobie ztym tworząc zamkniętą bazę. To były stałe praktyki, tworzono zamknięte odcięt od reszty świata wielotysieczne miasta niezaznaczone na żadnych mapach. Miasta te niemiały (do dzis niemają) nazw, zeby wycjechac poza teren trzeba było posidac specjalne przepustki. Skoro robiono take rzeczywiec pomyślcie ludze nad tym - co zabroniłoby Rosjanom ogrodzc kawałek lasu na końcu świata, stworzyc obok baze wojskową i dowoli w spokoju badac zachodzące tam zjawiska? NIC- i dlatego takie opowieści nalezy traktowac jako kolejną bajke dla grzecznych dzieci.
  • 0

#23

artpati.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sprawa znana mi po raz kolejny z audycji Nautilusa... a raczej Archiwum RB, bo chyba to właśnie z czasów TokFm pochodzi sprawa. Mówiono wtedy o licznych doniesieniach o tych budowlach... W tym realcja naocznych swiatków z początków poprzedniego stulecia, gdzieś chyba zresztą na tej stronie jest ta audycja, w każdym razie wydaje mi się że mam ją w MP3. Cóz legendy ludów istnieją, opowieści o złej istocie z wnętrza ziemi, bo podobno mamy tam do czynienia z jakimś buchającym ogniem. Śmierć osób które tam przebywały to jak postawiono tezę w tej audycji prawdopobnie jakieś promieniowanie... Fundacja planowała wtedy wyprawę w tamten region, ale... chyba coś się nie udało, nie wiem czy nie wyruszyli czy nie dotarli w każdym razie sprawa ucichła. Choć przyznam że nie liczyłem że coś z tego będzie, bo teren wielki a dróg dla pojazdów brakuje. To tak jakbyśmy wiedzieli że nasz znajomy mieszka np. we Francji na nogach przekroczyli granice kraju i nieznając języka tylko pukali do kolejnych drzwi i patrzyli czy to nie on... Pomysł wyprawy był ciekawy, ale troszkę za dużo romantyzmu a za mało pragmatyzmu... Budowle pośrodku niczego a na zewnątrz do minus 50 stopni...
Powiem jednak ze wierzę że coś tam jest, bo opowieści o tym pochodzą z zamierzchłej przeszłości, chyba że ktoś zadał sobie wiele trudu by zrobić fałszywkę na której nic nie zyska...
  • 0

#24

qUBa.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Budowle przypominają mi te z gry Orgninal War.Dziwi mnie fakt że nie ma zdięć.Jedno jest pewne nie zrobiła tego żadna znana nam cywilizacja.hehe jak nie google to Zumi.pl:P
  • 0

#25

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie, toto wygląda na magazyn odpadów radioaktywnych. Występowanie promieniowania wokół konstrukcji może świadczyć o tym. Ponadto magazyny te mogą służyć do jakiegoś rodzaju utylizacji tj. usuwanie do atmosfery w postaci kuli ognistej, która tam potem dmucha, chucha i wali piornami ;)
  • 0

#26

bolobolo.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znalazłem coś takiego: http://www.paranorma...ykul.php?id=378
Ciekawa lektura, tym bardziej, że poparta przekazami sprzed wieków.
  • 0

#27

orzel.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

świetny pomysł z wyprawą jestem chątny na takie rzeczy jak będzie wyprawa to nie zapomnijcie o mnie
  • 0

#28

qUBa.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta poproszę Winiary albo Osram żeby zrobiła propocję, główna nagrdoda wyjazd do Jakucji.
Pojechał bym jakby pojechało ze mną wojsko:)
  • 0

#29

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Konstrukcjom w Jakucji jest poświęcony również temat
http://www.paranorma...=&showtopic=423
  • 0



#30

Gabanil02.
  • Postów: 57
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może Rosjanie już dawno tam byli zbadali i skutecznie uniemożliwili wszystkim innym zrobienie tego samego ?

Coś to pachnie normalnym robieniem w "konia" wszystkich ale skoro dają sie robić bo taka ich wiara
to ich sprawa.Tyle lat i ZSRR i Rosja nie przeprowadza żadnych badań to już naprawdę trzeba być niskiego
polotu żeby w takie coś uwierzyć,jest to porostu wymysł człowieka który przez chwile trzymał głowę w
mikrofalówce :wall:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych