Skocz do zawartości


Zdjęcie

NOL nad Białymstokiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Arczi1991.
  • Postów: 285
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wczoraj wieczorem nad Białymstokiem jeden z mieszkańców zarejestrował pomarańczowy obiekt przemieszczający się w kierunku północno-zachodnim.

http://www.youtube.com/watch?v=APcEzSyAfWY&feature=player_embedded


Oraz link do źródła: Źródło
  • 0

#2

Shadow.
  • Postów: 77
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na moje oko to samolot tylko światło świeciło stale nie migało. Osobiście też jestem z Białego i mogę powiedzieć że latające pomarańczowe kropki to u nas nie nowość.

Użytkownik Shadow edytował ten post 25.05.2011 - 10:00

  • 0

#3 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

Nocny przelot helikoptera. Mieszkam w dużym mieście i wielokrotnie obserwowałem podobne „zjawisko”. Dla zobrazowania o co chodzi 2:20 w poniższym filmiku.

  • 0

#4

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

21 maja widzialem u siebie w Gorzowie inwazaje czerwonych kropek: 20-30 obiektow. Gdyby to nie byla sobota (wesela) i cena chinskich lampionow (kilka zl), to bym sie nawet zastanawial, czy to nie inwazja. Tym bardziej, ze wtedy mial byc ten koniec swiata tego kaznodziei. A tak to tylko fajnie sie ogladalo - pare osob nawet wybieglo przed bloki, zeby zdjecia robic. Ja tez zrobilem, ale wyglada to podobnie jak na tym filmiku - czyli nic specjalnego.
  • 0

#5

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja też jestem z Białegostoku, wczoraj nic nie widziałem, ale za to widziałem pomarańczową kulę parę dni temu. I tak jak w tamtym, tak w tym przypadku na 99% był to lampion chiński. A nawet na 100% :)
  • 0



#6 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja też jestem z Białegostoku(...)

Hmm, zasugerowałem się opisem ze źródła;

Od momentu zauważenia jej przeze mnie przeleciała około 2 km i zatrzymała się w miejscu oraz po chwili skierowała się w kierunku północno zachodnim znikając w chmurach.

Jesteś dla mnie bardziej wiarygodny niż autor filmiku, zatem przyjmuję, że to lampion ;)
  • 1

#7

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wystarczy kilka lampionów uniesionych przez wiatr i już mamy eskadrę UFO dającą pokaz nad jednym z polskich miast.Nie inaczej jest w tym przypadku - jestem na 100% pewny,że to Chiński Lampion,bo nawet kolor się zgadza ;)

Pozdrawiam

Użytkownik Tempter edytował ten post 25.05.2011 - 12:34

  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych