Skocz do zawartości


Relatywizm moralno-kulturowy w odniesieniu do OOBE.


  • Please log in to reply
134 replies to this topic

#1 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

*
Wartościowy Post

Relatywizm moralno-kulturowy w odniesieniu do OOBE


Podczas naszego życia niejednokrotnie zadajemy sobie pytania dotyczące naszej egzystencji w dość bolesnym systemie wymiaru trzeciego: - Kim jesteśmy? Skąd się wzięliśmy i jakie jest nasze przeznaczenie? To zaledwie kilka z wielu pytań nieustannie powtarzających się w ludzkich głowach. Towarzyszą nam po całe życie, a im więcej wiemy w oparciu o bazę danych systemowych, tym wiemy mniej. Uczucia jakie temu towarzyszą bywają frapujące i dość frustrujące dla wielu istnień. Od tysiącleci filozofowie i duchowni głowią się nad aspektami dotyczącymi kwintesencji bycia, uporczywie powielając i reformując powstałe już wcześniej sposoby na podróż cielesną w więzieniu, jakim jest ludzkie ciało, dając kolejny nurt filozoficzny lub religijny.

Historia nas nauczyła, że zarówno jedno, jak i drugie jest ograniczające. Propagują te ograniczenia w dalszym ciągu, aby zasłonić naturę rzeczywistości. Badanie czegoś nie jest odkrywaniem w tym przypadku. Jaka zmienność jest naturalna, prawda? Zmiany zachodzą i muszą zachodzić, dlatego że natura ludzka jest inna, niż może się wydawać. Wiedza o nas jest wciąż zgłębiana i doskonalona z uwagi na to, że jednak coś w tym wszystkim nie gra i spójne nie jest. Doszło do tego, że w każdym społeczeństwie, niezależnie od epoki, zaszczepiane było uzależnienie od, bóstw, pieniędzy, elit. Wpojono nam, że jesteśmy bezsilnymi istotami. Nie mamy szans w pojedynkę. Sprowadzili naszą naturę na samo dno wmawiając, że jesteśmy gorsi od innych, a ci lepsi będą nami rządzić, bo wiedzą w własnym interesie co jest dla nas odpowiednie. W ten sposób zmusili to poddańczego i niewolniczego trybu życia pozbawiając nas dostępu do wiedzy o nas samych. Przez te wszystkie czasy tak bardzo uzależnili nas od systemu - Pan i Sługa, że jesteśmy skłonni zabić z powodu własnych intencji. Potrafimy znienawidzić człowieka o innym kolorze skóry, odmiennego wyznania, czy innego statusu społecznego. Motywy bywają przeróżne, jak zazdrość, zawiść, satysfakcja, upodlenie. Są przypadki bezsilności i rozpaczy na brak dóbr materialnych. Powodów mogą być tysiące. Nie trzeba żadnych mądrych książek ani mędrców, aby wiedzieć że świat, w którym przyszło nam egzystować nie jest sprawiedliwie skonstruowany.

Ta forma masochizmu moralno-kulturowego jest ściśle podtrzymywana. Czy zastanawialiście się dlaczego tak się dzieje? Co jakiś czas pojawiają się osoby, które własnym doświadczeniem starają się dotrzeć do swoich braci i sióstr, że świat jest farsą, że trzymają nas celowo pod kloszem strachu i niewiedzy. W zamian za to otrzymujemy czynności od grup społecznych odpowiadających za kształtowanie całej populacji, które polegają na ironicznym wykpieniu nowych informacji niezgodnych z ustalonymi normami. Żeby było jeszcze ciekawiej, poróżnili nas do tego stopnia, że ironie i niedowierzania kierujemy wobec nas samych. Jednak dane nam jest doświadczać niezwykłych czasów, które mają w sobie coś ponad wymiarowego. Jest to kwiat wolności, któremu nie mają mocy się przeciwstawić. Nawet pogłębiając tą nienawiść wobec nas samych nie są w stanie tego powstrzymać.

Nadszedł czas, kiedy istoty ludzkie zaczynają mieć możliwość doświadczania siebie, doświadczania własnej natury i tego co ma nastąpić. Przyszło nam posmakować nowych możliwości, które pokazują nam szerszy zakres prawdziwej rzeczywistości. Wreszcie dowiadujemy się o tym, że nasz obraz przed oczami, to iluzja która przysłania nam realność istnienia i że ktoś dla własnych korzyści pogwałcił naszą wolną wolę i możliwość dalszego rozwoju. Wyszło na jaw, że wykorzystali naszą prawdziwą naturę do tego, aby nas zniewolić. Ja jestem od tego, aby wyjaśnić wam dlaczego do tego doszło w oparciu o doświadczenia duszy poza ciałem wymiaru czwartego. Jest to konfrontacja iluzorycznej wiedzy systemowej w stosunku do osobistych doświadczeń, które właśnie weryfikuje czas.

1. Pierwotna natura istot ludzkich wymiaru trzeciego w pojęciu ogólnym.

Dołączona grafika


Wyobraźcie sobie istotę: ufną, czystą, niewinną, radosną, pełną możliwości kreacji tworzenia, posiadającą możliwości scalania się z otoczeniem w sposób fizyczny i mentalny, ale i przy tym bardzo naiwną, zupełnie jak nieświadome dziecię. W swoich pokładach ma moc używania telepatii, potrafi lewitować. Jest samowystarczalna, bez zobowiązań, wolna od życia w systemie i jednostki czasu. Pomimo tego, że żyje w sposób wielowymiarowy, gdy doświadcza istnienia fizycznego na początku swej drogi poznania, ma znacznie większy zakres odczuwania rzeczywistości poza wymiarem trzecim. Jest połączona z wiecznym dzieckiem nieskończonej świadomości. Nie zna strachu, ani poczucia zagrożeń. Żyje w jedności z wszystkim w oparciu o wolną wolę, która jest wyrazem wszystkiego, a także jej ochroną. Jest piękna i nieskazitelna. Taką formą egzystencji byliśmy, a przynajmniej wymazano nam z pamięci kim nadal jesteśmy.


Przejdę teraz do tego co zaszło pomiędzy tym kim byliśmy a kim wydaje się nam, że jesteśmy.

Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie istotę niewinną i naiwną o naturze dziecka, bez jakichkolwiek blokad; czystą, chłonną, istotę która nie musi się bać niczego, bo nie zna strachu.
Poniżej metaforycznie obrazuję wam proces jaki nastąpił.

Przychodzi do niej kolega z sąsiedniego podwórka i mówi:

Kolega: - Znam nową zabawę. Pobawisz się ze mną?

Nieświadome dziecko wchodzi w to i zaczynają bawić się razem. Niestety kolega zaczyna kombinować, żeby zabrać więcej przestrzeni do zabawy.

Kolega: - Jeśli chcesz ze mną pograć w piłkę, to musisz zbudować boisko.

W radości tworzenia, bez wiedzy o zawłaszczaniu, istota (dziecko) poddaje się wchodząc głębiej w zasadzkę. Oczywiście mydli się jej oczy, że to dla jej dobra i radości zabawy.Jest na tyle ufna i czysta, że nie dostrzega jak sama wpędza się w pułapkę kolegi. Zabawa trwa w najlepsze i zamienia się w coś, co już nie zaczyna przypominać przyjemnej i radosnej zabawy. Kiedy powstaje boisko kolega zaczyna narzucać własne zasady gry i zamyka w stadionie dziecko bez możliwości wyjścia. On zasiada na trybunach czerpiąc satysfakcję i własne korzyści, a ono biega po boisku według ustalonych reguł. Dziecko dostaje w zamian nagrody za zwycięstwa i kary za porażki (reinkarnacja, zbawienie, odkupienie, potępienie, itd.). Z czasem zaczyna czuć się jak w więzieniu, powoli zapomina co jest poza stadionem a w konsekwencji ulega ingerencji w własne ciało w celu udoskonalenia go dla lepszych wyników. Przebiegły "przyjaciel zabaw" w ten sposób buduje super jednostki o ograniczonym rozumie a silnych właściwościach generowania energii. Jak w każdym przypadku są i następstwa. Zaczynają być rozbudowywane kluby i kompleksy sportowe. W całym tym procederze ingerencji uczestniczą już miliony dzieci, które utraciły swoje zdolności pierwotne i swoją naturę, jak i pamięć o swojej przeszłości. Są zamknięte w klatce upływu czasu pogłębiającego poczucie zależności od niewolnictwa.

Dołączona grafika

Zbliżony wygląd pierwotnej istoty ludzkiej na podstawie doświadczeń oobe.


2.Przebieg modyfikacji systemu rozgrywek stadionowych (inaczej: - przebieg modyfikacji systemu społecznego).

Z czasem dzieci zaczęły odczuwać zmęczenie rozgrywkami, coraz bardziej popadając, w marazm, w cierpienie. Postanowiły się zbuntować, jednak to nie odniosło większego skutku, ponieważ publiczność wymyśliła chytry plan.

System monetarny:

Dołączona grafika


Kapłani kompleksu sportowego dostrzegając problem zniechęconych maluchów wpadli na pomysł i znieśli niewolnictwo i darmową pracę, jako że same nagrody i kary nie wystarczyły. Ogłosili, że każdy kamień przyniesiony na budowę świątyni i rozwój społeczeństwa zapłacą jedną monetę. Zaczęto znosić kamienie, ale okazało się że nie ma kto dopilnować spraw wyżywienia.Wyodrębniono grupę do tych zadań płacąc im pieniędzmi z kamieni. Dali im narzędzia i tak powstał zakamuflowany system i pieniądz z nikąd.

System religii:

Dołączona grafika


Część dzieci, które nie uległy systemowi i które czują w sobie bunt zaczęły się zastanawiać: - Po co to wszystko? Nie dostrzegały sensu swojej egzystencji. Popadły w stagnację i dezorientację. Rozpoczęły poszukiwania sensu własnego istnienia, więc narzucono im autorytet w postaci wszechmocnego Boga, wszelkiego rodzaju bóstw, z zależności od rasy i ich pochodzenia. Natomiast dzieci, które uległy kolegom z trybun przekazywały ustalone prawa, które miały dać iluzoryczny początek moralności wśród zniewolonych istot.

System moralno-kulturowy:

Dołączona grafika


W trakcie nauk, które rozeszły się po całym kompleksie sportowym kolegów, nastąpiły różnego rodzaju reformy i przekształcenia edukacyjne.Zasady, które są konsekwencją kultu religijnego i modyfikacji stosownie do potrzeb zaczęto wdrażać pośród wszystkie dzieciątka.One, nieświadome, same domagały się wielokrotnie regulacji zasad moralnych, wybierając spośród wachlarza konfiguracji zdarzeń losowych sprawiedliwego osądu wśród społeczeństwa. W skutkach zrodziło to w niewinnych istotach strach przed wszechmocnym Stwórcą. Wzmogło poczucie maleńkości i bezradności, poróżnienie pomiędzy nimi, jak i uzależnienie od tych uległych istot, co doprowadziło populację do całkowitej blokady, a w skutkach do utraty wiedzy o ich historii, jak i świadomości o sile ich własnej wolnej woli.

System Elit:

Dołączona grafika


Podczas kształtowania się systemu w sensie ogólnym część dzieci uległa wpływom kolegów z trybun stadionu i objęła nadzór nad całą resztą, nie mając nawet świadomości, że one również są obiektem manipulacji. Obie grupy dzieci, zmodyfikowane fizycznie i mentalnie, uzależniły się od rozgrywek systemowych na stadionie a z czasem przestały nawet dostrzegać przyglądających się kolegów, którzy tylko z lubością i złowrogą satysfakcją spijali finalne skutki rozpętanej przez nich zabawy.

Na Arenie rozpętało się iluzoryczne piekło istot wolnych i wiecznych, które uległy własnej dobroci, czystości, ufności i naiwności.


Podsumowanie:

Tak właśnie przedstawia się historia istot ludzkich, którym odebrano podstępem wolność. Jednak w obecnym czasie zachodzi coś cudownego. Jesteśmy pod wpływem emanacji rdzenia galaktyki, która płynie wielowymiarowo i nikt nie możliwości zatrzymać tego procesu. Jest to tzw. zdjęcie niewolnictwa energetycznego dla wszystkich ludzi na ziemi, które zburzy nasz piekielny stadion i znów będziemy mogli zobaczyć co jest poza nim. Odzyskamy pamięć tego kim jesteśmy naprawdę oraz cały swój potencjał jaki w nas drzemie.

Uwolnimy się od bagażu emocji i poczucia winy. Odzyskamy spokój i równowagę i co najważniejsze - wolną wolę.


**********************************************


Wszystkim żyjącym w iluzji wymiaru trzeciego dedykuję ten wiersz.

Dar wolnej woli

W stronę słońca zamierzenia płyną,
w obecnym wymiarze, iskry życia.
Zamieniła się wiosna z mroźną zimą,
żar istnienia już wyszedł z ukrycia.

Na widok zmian krążenie się wzmaga,
pod wpływem ożywczego oblicza.
Czasem nie wiem, czy to sen, czy jawa,
gdy czas rychłego końca odlicza.

Całe szczęście, że to już niebawem,
falą energii zmiecie blokadę.
Rzadziej bywają te dni długawe,
więc w czwartą podróż wkrótce wyjadę.

Nie tylko ja mam dość już udręki,
co ciągle walczy z naszą naturą.
Jeden drugiemu nie poda ręki,
z zewnątrz jestestwo jest pod cenzurą.

Rozchmurzę się,gdy niebo spowije
paleta fioletów zamiennie z różem.
Przypomnę sobie, jak się bawiłem
nie patrząc na międzyludzkie burze.

Odlecę doświadczać barw istnienia
lżejszy o ciężar poczucia winy.
Wolny wreszcie od złego zwodzenia
pozbędę się przymusu daniny.

Dołączona grafika



Artykuł napisał: Muhad

Użytkownik Eury edytował ten post 24.05.2011 - 22:45

  • 11

#2

Kurdimol.
  • Postów: 102
  • Tematów: 3
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Jesteś człowiekiem szczęśliwym.Własnym zdaniem.
Pozostań takim i nie dyktuj innym twojej wszechwiedzy.
Jeżeli można prosić.
Idąc twoim tokiem mówienia - przekonasz się że ciut ciut pomyliłeś się.
Tak będzie ponieważ mówię ci to ja :)
  • 0

#3 Gość_Dolg

Gość_Dolg.
  • Tematów: 0

Napisano

Ciągle rozgrzebujesz jakieś stare programy. One przecież były tylko i wyłącznie dla naszej nauki i wzrostu , a skoro chcemy iść dalej to ze świadomością , że to było tylko doświadczenie 3 wymiaru , fizycznosci itd , to musimy ten dział za sobą zamknąć i iść dalej, a kto chce się kąpać w energiach przeszłości - wolna wola . Może nie doświadczył jeszcze wystarczająco by wzrost właściwy uzyskać?

W przeszłosci sami byliśmy wieloma z krzewicieli tego systemu , ale to tylko rola którą przyszło nam zagrać. Czy warto rozgryzać jak to systemy nas niewoliły? Przecież my sami zgodziliśmy sobie ograniczyć pamieć tego kim jestesmy - dla wzrostu;)

Kto chce żyć w tym systemie - wolna wola. Ja uważam , że zakończyłem naukę doświadczania , byłem już wszystkim i tyle mi wystarczy , nie potrzebuję tego doświadczać setki razy. Ja chce iść już dalej- jestem bardzo wdzieczny temu wymiarowi za każdą chwilę , smutku , radości , bo przecież dzieki temu jestem teraz kim jestem - a jestem człowiekiem wolnym . Co prawda muszę się jeszczę w pełni narodzić , ale to nastąpi w odpowiednim czasie .

Pozdrawiam:)
  • 2

#4 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Jest różnica Kurdimolu między podzieleniem się wiedzą a narzucaniem własnej woli. Dyktowanie to ingerencja w wolną wolę. Nie robię takich rzeczy.
Nie musisz się z tym zgadzać ani tego akceptować. Nie oczekuję nawet Twojego zrozumienia. To jest Twoja wola. Nic mi do niej.
Artykuł jest napisany z myślą o tych, do których trafi.

P.S: Do Dolg`a,

Sztucznie utworzona reinkarnacja niestety utrzymuje status niewolnictwa. Jeszcze wolni nie jesteśmy, ale to niebawem się zmieni.


Pozdrawiam.

Użytkownik Muhad edytował ten post 23.05.2011 - 19:07

  • 0

#5

Kurdimol.
  • Postów: 102
  • Tematów: 3
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Tylko jedna i ostatnia uwaga,Muhadzie.
Nie wiesz o tym że narzucasz non stop własne zdanie. W każdym temacie .
Jesteś Wszechwiedzący.
A taki to jest tylko jeden. Czy dwóch ?
Nie trafi to do ciebie , jak myślę.

Użytkownik Kurdimol edytował ten post 23.05.2011 - 19:25

  • 0

#6

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo dobra praca Muhad gratulacje, oby tak dalej. Dorzuce cos od siebie, tak jak napisales na koncu cytuje: "Uwolnimy się od bagażu emocji i poczucia winy. Odzyskamy spokój i równowagę i co najważniejsze - wolną wolę." dodam do tego ze po usunieciu iluzji dostaniemy cos wiecej, bedziemy doswiadczeni i po raz drugi nie damy nabrac sie na gierki z przebieglym kolega, pozdrawiam ;)
  • -1

#7 Gość_Dolg

Gość_Dolg.
  • Tematów: 0

Napisano

Może i ma taki status ,ale tylko dlatego , że my sami na to pozwalamy. Tak długo ludzkosc bedzie w niewoli aż powie : DOŚĆ, zdobyłęm/zdobyłam już wystarczającą ilość materiału z 3 wymiaru i aż w ciele nie wejdzie świadmością do 4 wymiaru , a tam walki niema. ani niewolnictwa. zrozumiesz kiedys , ze to nie tak , ze jestesmy niewolnikami taką sami sobie rolę wybraliśmy i ci "niby panowie" też tylko grają taką rolę , bo na planie duchowym daje to nam i IM wzrost. dopóki SAMI nie wyzwolimy sie z wiezienia , do którego sami weszliśmy. I nie będę czekal na jakieś 2012 , które są wydarzeniem wspaniałym , ale nie najważniejszym . TO my mamy wejść do 4 wymiaru. Nikt tego za nas nie zrobi. Bo my tworzymy nasz świat w każdej sekundzie naszego życia! I tylko my możemy go zmienić!

Ja nie będę tworzył świata z niewolnictwem . Ja jestem wolny. Tak jak każdy z nas. "Kajdan" już dawno niema , nic nas nie ogranicza poza naszymi przekonaniami.

Namaste
  • 1

#8

irina.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko jedna i ostatnia uwaga,Muhadzie.
Nie wiesz o tym że narzucasz non stop własne zdanie. W każdym temacie .
Jesteś Wszechwiedzący.
A taki to jest tylko jeden. Czy dwóch ?
Nie trafi to do ciebie , jak myślę.



Jakiś na czasie nie jesteś chłopie, wielobóstwo mamy już za sobą, teraz się wypiera religie, to jest mode ;)


Muchad, myślę, że ci którzy podobnie myślą co Ty, poczują w tym rezonans.
Jak się nic nie ma merytorycznego do powiedzenia w temacie, to się pisze, to co powyżej zacytowalam.

Pozdrawiam serdecznie
  • 1

#9

bartezzz.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Istota zwana *** wykazuje zubożenie pęku żółtego czego skutkiem jest wyczuwalna dla istot oczyszczających umysł blokada systemu wierzeń uwarunkowana w jednym kierunku, jak spotykane tutaj religie i systemy wierzeń bazujące na kilku głównych punktach zaczepienia dające podwaliny dla tych że systemów.

Nie potrafi ona wskazać właściwej drogi jednocześnie fanatycznie neguje inne punkty widzenia jak w tym przypadku bardzo trafny i odkryty własnym poszukiwaniem i doświadczeniem, popartym obserwacją umysłu, równowagi, czego owocem jest wzmocniona intuicja czuwająca nad poszukiwaczem wykazującym bardziej efektywniejsze poszukiwania swojej prawdziwej natury.

istoty wykazujące się większym zaangażowaniem w praktykę ciszy i jej pochodnych, są zdolne do większego rozpoznawania tego co prawdziwe i tego co wykazuje ingerencję negatywu, celowej manipulacji hamującej powrót istoty do swojej prawdziwej natury...

Dołączona grafika
  • 0

#10 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Ciągle rozgrzebujesz jakieś stare programy.


Uważam że Muhad opisał za pomocą przenośni, w dość trafny sposób historię rasy ludzkiej i obecny stan tej planety.
Nie widzę tutaj jakiegoś rozgrzebywania problemów - wszak ponad 90% tejże rasy ludzkiej nie jest nawet świadoma swej prawdziwej historii i tego co się dzieje z ich rodzinną planatą.

One przecież były tylko i wyłącznie dla naszej nauki i wzrostu


Odważne słowa.
Ja bym powiedział że służyły partykularnym korzyściom róznorakich obcych cywilizacji ingerujących w los ludzi i tej planety.
Dorabianie do tego jakiejś ideologii "nauki i wzrostu" to już galaktyczna polityka.

W przeszłosci sami byliśmy wieloma z krzewicieli tego systemu , ale to tylko rola którą przyszło nam zagrać. Czy warto rozgryzać jak to systemy nas niewoliły? Przecież my sami zgodziliśmy sobie ograniczyć pamieć tego kim jestesmy - dla wzrostu;)


Czy możesz mi podać jakieś przypadki z przeszłości w których rasa ludzka ingeruje w procesy inteligentnego życia na innych planetach poprzez modyfikacje gatunków genetycznych istot ją zamieszkujących na potrzeby swych celów żywieniowych?
Jak widzę wzrost wydaje się być odpowiedzią na wszystko...


Może i ma taki status ,ale tylko dlatego , że my sami na to pozwalamy.


Mamy rzucać kamieniami w galaktyczne imperium?

Tak długo ludzkosc bedzie w niewoli aż powie : DOŚĆ, zdobyłęm/zdobyłam już wystarczającą ilość materiału z 3 wymiaru i aż w ciele nie wejdzie świadmością do 4 wymiaru , a tam walki niema. ani niewolnictwa.


Sporo napisano o tych wymiarach.
Napisz może najpierw o jakie ciało Ci chodzi, bo człowiek wyposażony jest w kilka ich rodzaji i przejcie międzywymiarowe wiąże się najprawdopodobniej także ze zmianą rodzaju tegoż ciała.
Zapewniam Cię także że tam gdzie się wybieramy istnieje jeszcze polaryzacja, walka na śmierć i życie i niewolnictwo.

I nie będę czekal na jakieś 2012 , które są wydarzeniem wspaniałym , ale nie najważniejszym . TO my mamy wejść do 4 wymiaru. Nikt tego za nas nie zrobi. Bo my tworzymy nasz świat w każdej sekundzie naszego życia! I tylko my możemy go zmienić!


Kamienie vs Imperium?
Bez transformacji Gaji (z którą jest powiązana nasza percepcja) i ogólnie całego US, bez tego przysłowiowego wyzerowania licznika - myślę że moglibyśmy czekać na przejście całe eony i jeden dzień dłużej...

pozdrawiam
  • 2

#11

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Do Lizardomaniakow, ale jak w 2012 nic nie wydarzy, to chyba na sile (np. zbiorowe samobojstwo) nie bedziecie chcieli sie polaczyc z IV wymiarem ?
  • 0

#12 Gość_Dolg

Gość_Dolg.
  • Tematów: 0

Napisano

Odpisze póżniej bo na minutke wszedłem. Nie mówiłem my jako rasa ludzka , tylko jako dusza , która raz jest człowiekiem , a raz mieszkańcem innej planety i cywilizacji.
Pozatym my jako ludzie tworzymy nasz świat.

dokończę potem
  • 0

#13 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

A Ty skąd czerpiesz informacje? Ja podałem informacje z doświadczenia wzięte.
  • 1

#14 Gość_Dolg

Gość_Dolg.
  • Tematów: 0

Napisano

Oczywiście własne doświadczenia.

Przed chwilą dosyć długo pisałem odpowiedź na tego posta , ale przed dodaniem , komputer się zawiesił i nie dało się zamieścić. Najwidoczniej , albo coś merytorycznie się nie zgadzało , albo sam niewiem. Nie będę pisal po raz drugi . Pisałem o tym w kilku róznych tematach.

Pozdrawiam

Użytkownik Dolg edytował ten post 24.05.2011 - 17:00

  • 0

#15 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiedza, jaką tu zaprezentowałem opiera się na zbieżnych informacjach zebranych od sporej grupy osób, która wertuje kontinuum czasoprzestrzenne (oobe). Wizerunek istot ludzkich zanim zostały zmodyfikowane genetycznie jest oparty właśnie o takie doświadczenia, jak i wiedza o powstaniu systemu niewolniczego, w który sami z powodu naszej naiwnej i bardzo czystej natury się wpędziliśmy. Nie wszyscy muszą w to wierzyć, aczkolwiek każdy kto wyjdzie poza hologram i nie tkwi w złudzeniach, ten dostrzega szerszy kontekst. Tobie się wydaje ,że Ty już jesteś wolny. Niestety jeszcze nie. Jeśli umarłbyś ( w założeniu) np. za tydzień, to nasi koledzy z sąsiedniego podwórka od razu tą technologią ściągną Twoją świadomość do klatki holograficznej, która wpływa na powstanie uczucia ekstazy, że nie będziesz myślał o niczym innym. Te wszystkie tunele, które ludzie widzą podczas śmierci klinicznej, to jest właśnie wir zasysający, na który my nie mamy wpływu z uwagi na nasze blokady. Dopiero fala emanacji rdzenia galaktyki, która jest zjawiskiem wielowymiarowym zdejmie nam blokady i wówczas będziemy wolni. Jednak jest drugi problem. Część istot, które się narodziły nie wiedzą z którego wymiaru przyszły, bo ludzie są wielowymiarowi. Są istoty narodzone nawet w obecnym czasie, które zanim zdecydowały się narodzić egzystowały w wymiarach powyżej czwartego, piątego, a nawet szóstego. Bezpieczne istoty i wolne są tylko te które przekroczyły próg wymiaru szóstego. Istoty najbardziej zablokowane, te co są zakochane w systemie odzyskają swoje zdolności, ale jeśli nie zaufają swojej prawdziwej naturze, to dadzą się wciągnąć w holograficzne gierki naszych kolegów i będą godziły się na ewakuacje na inne planety wymiaru trzeciego, a to będzie ich zguba i dalszy ciąg przymusowego inkarnowania. Według mnie jedynym ratunkiem jest po prostu nie uzależniać się od wpojonych wartości systemu, bo one są sztuczne i zostały utworzone na ICH potrzeby. Wielu ludzi boi się nowych informacji. Nie ma się czego bać. Rzeczywistość realna poza hologramem jest niesamowita i nie ma słów, które by mogły oddać klimat i towarzyszących uczuć.

Naszą naturę jest najprościej rozpoznać po naszych reakcjach. Niemal codziennie na coś nie masz ochoty i czujesz, że to jest wbrew Twojej woli, jednak musisz to robić, bo system i inni ludzie do tego Cię zmuszają. Wiesz skąd masz takie poczucie w sobie? Z natury każdy z nas jest istotą wolną i do tego samowystarczalną. Wszyscy mieliśmy świadomość jedności wszystkich istot w oparciu o wolną wolę. Ona jest naszą tarczą, chroni od negatywów. Koledzy nasz system obronny ominęli systemami religijnymi.
Poza ciałem nie ma czasu, sam jesteś sobie panem i dopiero wówczas sobie uświadamiasz, że jesteś bezpośrednią częścią świadomości wiecznego istnienia w oparciu o wolną wolę.Nawet możesz uzyskać informacje czym są czarne dziury. Ja na przykład wiem i powiem Ci, że jest to świadomy twór wielowymiarowy. On nie istnieje dopiero w szóstym wymiarze. W wymiarach fizycznych czarna dziura zasysa wszystko i niszczy. Natomiast w wymiarze piątym jest to kłębowisko negatywnych myśli i istota jeśli nie jest świadoma i wpadnie w to kłębowisko nie będzie mogła uciec. Świadome istoty mają możliwość ucieczki.

Użytkownik Muhad edytował ten post 25.05.2011 - 07:58

  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych