Skocz do zawartości


Zdjęcie

Titanic - Masowe morderstwo w celu stworzenia FED


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Titanic - Masowe morderstwo w celu stworzenia FED


Dołączona grafika


Czy katastrofa Titanica była śmiertelną pułapką mającą na celu wyeliminowanie milionerów takich jak John Jacob Astor, który przeciwstawiał się JP Morganowi i planom Rockefellera dotyczącym utworzenia Rezerwy Federalnej - bankowego systemu, który okrada świat i finansuje kolejne wojny ?

Zanim odrzucicie te informacje jako "teoria spiskowa", przeczytajcie książkę "Futility, Wreck of the Titan" wydaną w 1898 roku, która ze szczegółami przewiduje to zdarzenie prawie dokładnie 14 lat przed katastrofą! Powieść o statku o nazwie Titan, największym transatlantyku świata, który tonie na północnym Atlantyku po zderzeniu z górą lodową pokrywa się z przebiegiem katastrofy.

James Cameron w kasowym przeboju "Titanic" przedstawia w pozytywnym świetle kapitana Edwarda J. Smitha, ale są powody, aby obwiniać go, że jako psychopatyczny uczeń masońskiej agendy umyślnie zatopił Titanica. ( jego ciała nie odnaleziono - wikipedia )

W świetle dowodów, teoria ta ma dużo więcej sensu niż kruche wyjaśnienia wersji oficjalnej.

Titanic został użyty jako wabik na bardzo bogatych finansistów by "załatwić" ich wszystkich naraz i upozorować wypadek.

Mit trwa do dziś i jest kontynuowany przez ludzi takich jak James Cameron, którzy malują obraz tej masakry jako przypadkowa tragedia, unikając pytań, które stawia historia.

Niemal 100 lat po zatonięciu Titanica HMS, wciąż pełno jest tajemnic i pytań o to, co się naprawdę wydarzyło.

Każdy wie, że statek zatonął ale dlaczego to się stało po tym, jak okręt był ostrzegany przez inne statki w obszarze, że kieruje się na górę lodową ? Czy książka "Wreck of the Titan" opisuje masowe morderstwo ?

Poniżej do pobrania trwająca dwie godziny audycja na ten temat :

Plik : Intel_Hub.2011-05-19_16k.mp3
Język : angielski
Rozmiar : 13,7MB
Czas trwania : 2h
POBIERZ

Źródło : theintelhub.com

Użytkownik BadBoy edytował ten post 21.05.2011 - 19:41

  • 3



#2

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

James Cameron w kasowym przeboju "Titanic" przedstawia w pozytywnym świetle kapitana Edwarda J. Smitha, ale są powody, aby obwiniać go, że jako psychopatyczny uczeń masońskiej agendy umyślnie zatopił Titanica. ( jego ciała nie odnaleziono - wikipedia )

Nie odnaleziono jego ciała jak i ciał wielu innych osób, zasadniczo oceany są dosyć duże, obecnie niełatwo jest znaleźć ciała, a co dopiero 100 lat temu?

W świetle dowodów, teoria ta ma dużo więcej sensu niż kruche wyjaśnienia wersji oficjalnej.

Ale wersja oficjalna wcale nie jest krucha, skoro przetrzymała 100 lat

Każdy wie, że statek zatonął ale dlaczego to się stało po tym, jak okręt był ostrzegany przez inne statki w obszarze, że kieruje się na górę lodową ?

Był ostrzegany, że kieruje się na obszar występowania gór lodowych. Co mogło być powodem zignorowania ostrzeżenia? Prestiż statku, presja na kapitana z różnych stron, itp.
  • 0



#3

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No tego to się nie spodziewałam żeby już nawet do katastrofy Titanica wymyślić teorię spiskową. Niedługo nawet jak przepali się żarówka to ktoś powie że to robota "psychopatycznego ucznia masońskiej agendy" mająca na celu zniewolenie ludzkiego gatunku. Wypadki się zdarzają, a to że było tam wiele wpływowych osób nie zmniejsza prawdopodobieństwa tragedii.
  • 3

#4

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Nie odnaleziono jego ciała jak i ciał wielu innych osób, zasadniczo oceany są dosyć duże, obecnie niełatwo jest znaleźć ciała, a co dopiero 100 lat temu?

No cóż opcje są dwie : nie znaleziono bo nie było czego szukać .. albo zbieg okoliczności, że nie znaleziono w końcu oceany są duże ;)

Ale wersja oficjalna wcale nie jest krucha, skoro przetrzymała 100 lat

Wersja oficjalna 9/11 trzyma się już 10 lat - minęło jak jeden dzień .. tylko czemu w obu przypadkach więcej pytań niż odpowiedzi .. zawsze byłem przekonany, że wersja oficjalna powinna rozwiewać wątpliwości a nie mnożyć je ..

Był ostrzegany, że kieruje się na obszar występowania gór lodowych. Co mogło być powodem zignorowania ostrzeżenia? Prestiż statku, presja na kapitana z różnych stron, itp.

Znów są dwie opcje : tak było zaplanowane .. albo .. kolejny zbieg tragicznych okoliczności ;)

Podziwiam też za zapoznanie się z argumentami w dwugodzinnej audycji w zaledwie 20 min .. :)

P.S.

Prestiż statku, presja na kapitana z różnych stron, itp.



.. hmm .. skąd ja to znam ? A może oprócz tego jeszcze mgła i pijany generał na mostku ? :)

NO_NAME - gdyby wszystko było jasne, klarowne i przejrzyste - teoria alternatywna nie miała by racji bytu ..

Użytkownik BadBoy edytował ten post 21.05.2011 - 20:33

  • 6



#5

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Podziwiam też za zapoznanie się z argumentami w dwugodzinnej audycji w zaledwie 20 min ..

Uczciwie i bez bicia przyznam się, że jeszcze się z audycją nie zapoznałem, uczynię to dziś wieczorem na spokojnie, gdy nic nie będzie mnie rozpraszać ;)
Podałem tylko moje wstępne wątpliwości co do tej teorii spiskowej.
Pozdrawiam
  • 0



#6

FunkyPolak.
  • Postów: 98
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Każdy wie, że statek zatonął ale dlaczego to się stało po tym, jak okręt był ostrzegany przez inne statki w obszarze, że kieruje się na górę lodową ?

Był ostrzegany, że kieruje się na obszar występowania gór lodowych. Co mogło być powodem zignorowania ostrzeżenia? Prestiż statku, presja na kapitana z różnych stron, itp.


Prawda jest taka, że kapitan zmienił kurs w stronę południa. Jest o tym wzmianka w filmie.

Dla mnie Titanic zawsze będzie jedną z najpiękniejszych konstrukcji stworzonych przez człowieka i wątpię, że był powodem takiego masowego morderstwa. Po za tym większość milionerów z 1 klasy zdążyło się uratować w szalupach ratunkowych.

1 Klasa:
Płynących: 329
Ocalałych: 199
Zmarłych: 130
wikipedia
  • 0

#7

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zawsze można najpierw zabić niewygodnych ludzi, a katastrofą zatrzeć ślady. Taki manewr prawdopodobnie zastosowano w przypadku śmierci generała Sikorskiego.

Tak czy siak, jeśli nie jest to spisek to ujawniły się chyba paranormalne zdolności autora książki "Futility, Wreck of the Titan". Tragiczny wybór dla sceptyków :P

Nie chcę tu robić offtopa, ale przypadków tego typu "przepowiedni" w kulturze masowej jest więcej.

Użytkownik nexus6 edytował ten post 21.05.2011 - 22:08

  • 0

#8

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla mnie Titanic zawsze będzie jedną z najpiękniejszych konstrukcji stworzonych przez człowieka i wątpię, że był powodem takiego masowego morderstwa. Po za tym większość milionerów z 1 klasy zdążyło się uratować w szalupach ratunkowych.


Zmienił kurs ? Rozumiem, że ktoś go zapewniał "na kursie i ścieżce" ;) Cel uświęca środki .. a utworzenie FED było kluczem do przejęcia władzy na świecie i największym przekrętem w dziejach .. to jak pakt z diabłem .. bankierzy mają całą planetę i wszystkie narody na własność .. WTC też były pięknymi konstrukcjami stworzonymi przez człowieka i tak jak bliźniaki w Nowym Jorku były projektowane by wytrzymać uderzenie samolotów - podobnie Titanic był niezatapialny. Większość milionerów może się uratowała ale trzej najwięksi i najbardziej wpływowi gracze mogący zagrozić powstaniu FED, dziwnym zbiegiem okoliczności niestety nie przeżyli .. wiele faktów i przesłanek wskazuje na to, że była to operacja fałszywej flagi .. to, że katastrofa wydarzyła się w tym samym dniu, w którym miał miejsce zamach na Abrahama Lincolna ( 14 kwietnia ) pewnie też jest przypadkiem.

Tak czy siak, jeśli nie jest to spisek to ujawniły się chyba paranormalne zdolności autora książki "Futility, Wreck of the Titan". Tragiczny wybór dla sceptyków :P

Nie chcę tu robić offtopa, ale przypadków tego typu "przepowiedni" w kulturze masowej jest więcej.


Myślę, że nie chodzi o żadne zdolności paranormalne, prawdopodobnie był wtajemniczony .. przed 9/11 również były przecieki .. i właśnie dlatego, że takich przypadków jest więcej, śmiem twierdzić, że to nie były przypadki.
  • 1



#9

muchomor.
  • Postów: 84
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na filmie "Titanic" była scena kiedy ludzie w pomieszczeniu poruszeni rozmawiali, i ktoś upewniał się "Rockefeller tak powiedział?" - czy coś w tym rodzaju. Jakoś mi się ta scena rzuciła w oczy i zapamiętała i sam sobie pomyślałem że to mogłaby być jakaś celowo umieszczona poszlaka na temat tego wydarzenia.
  • 0

#10

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale wersja oficjalna wcale nie jest krucha, skoro przetrzymała 100 lat

Kupa ludzi jest przekonana, że Hitler był zatwardziałym konserwatystą, gospodarczym liberałem i klerofilem.
Cóż, w niektórych podręcznikach nadal jest to tak opisywane.
A wystarczy tylko zapoznać się z tymi pojęciami i porównać z tym, jaki ten człowiek i system przez niego stworzony byli.

Wiem, że analogia trochę chybiona, ale piję wyłącznie do podanego argumentu "już od dawna mówi się to i tamto, więc nie są to bzdury".
  • 2



#11 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

No tego to się nie spodziewałam żeby już nawet do katastrofy Titanica wymyślić teorię spiskową.


Im dalej w las tym więcej drzew :mrgreen:

Jak już się dowiedzieliśmy że za rozpętaniem II wojny światowej to niekoniecznie stał tylko jakiś psychopata, a np z holocaustem to trochę inaczej było niż uczą w szkołach - czas ruszyć kilka lat wstecz...


Książka ciekawa była na temat Titanica, perę lat przed katastrofą:
link

pozdrawiam
  • 1

#12

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hmm , a czy budowanie tak cholernie drogiego statku by zabić kilkanaście osób się opłacało? Szczerze wątpię. Tymbardziej, że to przyciąga uwagę.. dałoby się to zrobić po cichu, rach ciach, tu wypadek, tam wypadek.. bez pompy i kupy kasy.
  • 0

#13

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pytań i wątpliwości jest znacznie więcej - tych natury technicznej także:

;)
  • 1



#14

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@UP

Człowiek, co robił film powyżej ma ZEROWE pojęcie o okrętownictwie. Poczytaj sobie o wytrzymałości i konstrukcji kadłuba, po co są wręgi, węzłówki, denniki i inne wzmocnienia. Nawet nie wiesz co potrafi zrobić ZWYKŁA fala z poszyciem statku a co dopiero góra lodowa. Weź pod uwagę ile taki kolos waży, jeszcze do tego rozpędzony i walnie, nawet w fale to poszycie statku pognie się jak papierowa kartka. Dzisiaj, żeby zrobić głupi kuter rybacki trzeba przeznaczyć miesiące na projekt (wyliczanie wszystkie, próby modelowe itp.) jeśli nie korzysta się z gotowego projektu. Przeczytaj coś o teorii okrętów i wtedy zamieszczaj pseudo-naukowe filmiki, które robią ludzie, którzy nie mają nic mądrego do powiedzenia wśród swojego otoczenia.
  • 2



#15

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zgadzam sie z defensis, oczywiscie ludzie sa do roznych hipotez sklonni np., ze samolot moze scinac drzewa.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych