Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie mogę krzyczeć w LD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1

elde.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyczytałem gdzieś w internecie (może nawet na waszym forum) że jak tracisz kontrolę to masz krzyczeć "KONTROLA !"
A jak tracisz ostrość to "OSTROŚĆ !". Wyczytałem też na waszym forum że najprostszym sposobem aby w ręce pojawił ci się wybrany przedmiot wystarczy krzyknąć jego nazwę np. "LATARKA !" lub "PISTOLET !". Więc najważniejsze rzeczy w LD opierają się na wrzeszczeniu. Ja niestety nie mogę nawet troszeczkę krzyknąć. A gdy próbuję (zawsze bez skutku) wywala mnie ze snu ;( . Proszę pomóżcie mi z tym bo dzisiaj zrąbałem sobie LD przed to głupie wrzeszczenie. A musiałem podkręcić ostrość bo była do dupy.
  • -1

#2

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak chcesz np. wyladowac we mgle, to krzycz :"LADUJ WE MGLE". Po co krzyczysz przeciez to twoj sen, chcesz miec lepsza ostrosc, wyciagnij galki oczne i je przetrzyj, chesz miec latarke, to sobie ja wyciagnij z kieszeni.
  • 1

#3

elde.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki, ale mimo wszystko wolałbym umieć się odezwać w moim śnie. Bo przez to że nie potrafię tracę bardzo dużo...
  • 1

#4 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ludzie, podczas stanów takich właśnie znajdujecie się w wymiarze 4tym, w którym jedyne co Was powinno interesować to wolna wola, która jest waszą tarczą przeciwko negatywnym bytom, a także istotna jest świadomość wolnej woli, waszej wszechmocy. Nie wolno też się bać. Spokój wewnętrzny jest naturalnym stanem poza ciałem, więc jeśli docierają do Was jakieś emocje, to one nie są Wasze. Krzyczeć to sobie możecie do woli, nie macie aparatu mowy a jedyna wymiana informacji zachodzi telepatycznie. Nic nie trzeba krzyczeć, nawet gdyby było można. Wystarczy o tym pomyśleć. Swoją drogą, że możecie sobie też coś zmaterializować. Chcesz mieć nóż? Możesz mieć nóż, ale nie będziesz miał go po co użyć, bo się kompletnie nie przyda.

Użytkownik Muhad edytował ten post 18.05.2011 - 09:30

  • 1

#5

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Muhad nie wiem co ma sen i jego stany z tym co piszesz. We wlasnym snie moge byc swiniopasem lub niszczycielem swiatow - moj wybor, a nozyka moge uzyc do obierania wykreowanych ziemniaczkow. Emocje sa moje i tylko moje. To nie sa czyjes emocje - niby, ze co jakies jaszczury steruja moimi emocjami ? Heh sam steruje wizualizacja, oswietleniem, udziekowienim i emocjami - jak popuszcze wodze fantazji, to czasem wymykaja sie z pod kontroli, ale latwo nad nimi zapanowac. Jesli u Ciebie tak to dziala, to masz chyba jakies male problemy.
  • 0

#6

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W sumie to miałem podobny problem, tylko, że ja się obyłem bez krzyku. Jednak jak kiedyś chciałem coś eksperymentalnie krzyknąć, albo powiedzieć, to mój głos brzmiał jakby się przebijał przez taflę szkła. Irytująco brzęczał. Zwłaszcza jeśli to był niski astral. Jest na to pewien sposób. Nie trzeba się drzeć jak jakiś wariat, tylko trzeba to sobie zaśpiewać. Śpiewać jest łatwiej niż krzyczeć ponieważ łatwiej to sobie wyobrazić, poza tym jak śpiewasz to łatwiej możesz opanować strach i utrzymać się ogólnie w LD, OOBE. Zawsze dobrze jest sobie coś nucić albo wręcz zmieniać wibrację w muzykę. Metoda samodzielnie odkryta, choć już pewnie ktoś przede mną stosował :D I nie upieraj się otwierać przy tym ust, niech to będzie taki rodzaj muzyki jak ta, którą nuci się sobie po cichu wyobrażając sobie. No wiesz o co chodzi. ;p

A jak chcesz, żeby coś łatwiej się pojawiło to nie upieraj się, żeby pojawiło się od razu w dłoni. Niech leży na ziemi za Tobą. Tak jest o wiele łatwiej. Jeśli chodzi o postacie, to najłatwiej sobie wyobrazić, że stoją za następnymi drzwiami. Umysł odrzuca możliwość, że coś może pojawić się nagle znikąd i dlatego na początku staraj się wywoływać sytuacje prawdopodobne. Później zabawa z przechodzeniem przez ściany i lustra. Hm... Trzeba się sporo namęczyć, żeby oszukać swój mózg.

Użytkownik Alembik_Vina edytował ten post 18.05.2011 - 10:20

  • 0

#7 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

5emreH,

To co się dzieje w nocy jest 4 wymiarem. Natomiast to co opisujesz może być tylko ewentualnym hologramem nałożonym na Twoją świadomość w śnie. Istoty, które budzą się w snach i wychodzą poza teatrzyk niewolnictwa holograficznego mają zupełnie inne doświadczenia, ale ma to związek z ich energetyką. Jest też druga strona medalu: bujasz ludzi w tylko Tobie wiadomym celu.

Muhad nie wiem co ma sen i jego stany z tym co piszesz. We wlasnym snie moge byc swiniopasem lub niszczycielem swiatow - moj wybor, a nozyka moge uzyc do obierania wykreowanych ziemniaczkow. Emocje sa moje i tylko moje.


Wniosek jeden. Albo nie masz pojęcia o doświadczaniu czwartego wymiaru albo podsyłają Ci hodowcy hologramy, aby zasłonić rzeczywisty obraz czwartego wymiaru. W rzeczywistości nie można nic zniszczyć. Panuje ogólna zasada wolnej woli wszystkich istot. Zniszczyć możesz tylko budynek, ale zabić nikogo nie możesz bo wszystko jest nieśmiertelne, co żyje i się porusza. Jeśli będziesz świadomy, to negatywy będą od Ciebie uciekać. Jeśli się boisz i nie masz pełnej kontroli nad sobą (pod warunkiem że nie doświadczasz hologramu), to możesz być pewny ,że od negatywów doświadczysz manipulacji obrazami, jak i doświadczysz ataków, które polegają na wzbudzaniu strachu i potęgowaniu go. Jeśli dasz się w to wciągnąć grozi to tzw. opętaniem i innego typu niewolnictwem energetycznym.


To nie sa czyjes emocje - niby, ze co jakies jaszczury steruja moimi emocjami ? Heh sam steruje wizualizacja, oswietleniem, udziekowienim i emocjami - jak popuszcze wodze fantazji, to czasem wymykaja sie z pod kontroli, ale latwo nad nimi zapanowac. Jesli u Ciebie tak to dziala, to masz chyba jakies male problemy.


Nie sterują Twoimi emocjami. Ty je odczuwasz od innych istot, chodzi o emocje negatywne, strach itp. Astral charakteryzuje się brakiem ograniczeń. Używasz telepatii i wiesz co druga istota czuje i myśli. Empatia kolego.
Według mnie Ty tu coś prawdy nie mówisz, bo gdybyś naprawdę doświadczał czwartego wymiaru, to wiedziałbyś i byłbyś świadom takich rzeczy.
Każdy kto wyrwie się od hologramu w czwartym wymiarze będąc w okolicach np. orbity okołoziemskiej będzie widział pełno pojazdów energetycznych różnych ras, które wobec nas poza ciałem reagują agresywnie (mówię o tych negatywach). Wolna wola nas chroni przed atakami.

Dla mnie nie mówisz prawdy, a jeśli mówisz to świadczy tylko o tym, że masz złudny hologram przed sobą, który daje Ci imitację własnej mocy, ale nie widzisz nic co jest poza nim.

**********

Do kolegi powyżej. LD i OOBE to to samo. Różnica tylko polega kto w tym stanie jest w pełni świadomy rzeczywistości czwartej.
LD jest stanem zamknięcia w hologramie i przejawem manipulacji naszą świadomością.
OOBE jest stanem rzeczywistym bez hologramu a jego obraz wygląda zgoła inaczej. Zarówno w jednym jak i w drugim przypadku jest to wymiar czwarty.

Użytkownik Muhad edytował ten post 18.05.2011 - 10:35

  • 0

#8

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Do kolegi powyżej. LD i OOBE to to samo. Różnica tylko polega kto w tym stanie jest w pełni świadomy rzeczywistości czwartej.


Wiem, tylko że zachowuję to dla siebie, bo ludzie strasznie się lubią kłócić o to co jest stanem OOBE a co nie jest, oraz co jest niższym a co wyższym astralem. A strasznie nie lubię się o to kłócić.

LD jest stanem zamknięcia w hologramie i przejawem manipulacji naszą świadomością.
OOBE jest stanem rzeczywistym bez hologramu a jego obraz wygląda zgoła inaczej. Zarówno w jednym jak i w drugim przypadku jest to wymiar czwarty.


Dlatego właśnie według mnie i żadnym teoriom się nie poddaję :D OOBE to stan po bezpośrednim wyjściu z ciała z wibracjami, początkowym lotem, czy też spadaniem. Chodzi o bezpośrednie wyjście, kiedy sam się muszę z tym męczyć. A jako LD traktuję wszystkie sny, w których się uświadomię i poruszam się zależnie z własnym widzimisię.

Użytkownik Alembik_Vina edytował ten post 18.05.2011 - 10:35

  • 0

#9 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiem, tylko że zachowuję to dla siebie, bo ludzie strasznie się lubią kłócić o to co jest stanem OOBE a co nie jest, oraz co jest niższym a co wyższym astralem. A strasznie nie lubię się o to kłócić.


Ja się nie kłócę.
Nie ma czegoś takiego jak astral wyższy lub niższy. Jest tylko świadomość lub jej brak (manipulacja) podczas doświadczania czwartego wymiaru. Takie możliwości mamy znajdując się w tych ciałach wymiaru trzeciego. Problematyka doświadczania astralu wiąże się z tym, że nasze pasożyty energetyczne tak nas bardzo blokują, że nasza energetyka jest zdewastowana. Są ludzie, którzy są na tyle świadomi, że w sobie to naprawiają prostymi metodami ogólnodostępnymi. Jest wokół nas tyle śmieci (metaforycznie), że uniemożliwiają nam patrzenie w sposób przejrzysty i dlatego sny bywają niewyraźne, często ich nie pamiętamy. To świadczy o zdrenowanej energii i manipulacji naszym prawdziwym ja. Osoby zakochane w systemie trójwymiaru też mają te problemy. Mój dobry znajomy kocha pieniądze, kobiety, dobre samochody i od lat nie ma żadnych snów. To jeden zaledwie przypadek. Takich ludzi jest pełno, zakochanych w obecnym systemie.
Przejrzystość snów i możliwość wyjrzenia poza hologram w czwartym wymiarze może za skutkować jedynie pracą nad sobą. Spokój, równowaga, integracja z naturą, zwierzętami jak pies, kot, koń. Do tego małe ilości jedzenia. Balans emocjonalny i eksterminacja strachu z głowy.

Dlatego właśnie według mnie i żadnym teoriom się nie poddaję :D OOBE to stan po bezpośrednim wyjściu z ciała z wibracjami, początkowym lotem, czy też spadaniem. Chodzi o bezpośrednie wyjście, kiedy sam się muszę z tym męczyć. A jako LD traktuję wszystkie sny, w których się uświadomię i poruszam się zależnie z własnym widzimisię.


Owszem, lot jest prawdziwym stanem, ale latania możesz doświadczyć nawet mając podsyłane hologramy lub samemu tworząc obrazy rzeczywistości. Wolność w oobe wiąże się z niemożliwością tworzenia obrazów, bo widzisz prawdziwy obraz rzeczywistości 4 wymiaru. Możesz używać swojej mocy za pomocą myśli, bilokacji, teleportu, latania, i wielu innych.

Taka ciekawostka dla ludzi:

irracjonalność snów jest oznaką tego, że negatywy próbują grzebać w naszej energetyce podsyłają nam często obrazy i sytuacje całkowicie sprzeczne z logiką. Mają one wywoływać szereg sprzecznych z naszą naturą emocji.
To są tzw. pułapki i oznaka nieświadomości wymiaru 4tego w rzeczywistym sensie istnienia.

Użytkownik Muhad edytował ten post 18.05.2011 - 10:48

  • 0

#10

elde.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro nie mogę krzyczeć to w jaki sposób mam np. podkręcać jakość w moim śnie, albo zwiększać nad nim kontrolę gdy powoli ją tracę ?
  • 0

#11

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Muhad no tak doslowne zabicie czegos,co moge w dowolnym momencie odtworzyc faktycznie mija sie z definicja zabojstwa. Nazwie to inaczej: odeslac - moze byc ? Jaki strach ? Akurat rzadko mam potrzebe strachu, czy innych negatywnych emocji, jak chce to czuje, jak nie chce to nie czuje. Zalezy jaka pozycje sobie kreuje na poczatku. To jest jak setup w oprogramowaniu, okreslasz zalozenia i ustawienia. Najczesciej wywoluje przyjemnosc, lub szukam odpowiedzi na konretne pytanie/dzialanie.

Nie sterują Twoimi emocjami. Ty je odczuwasz od innych istot, chodzi o emocje negatywne, strach itp.


To chyba jakies slabiutkie sa te "inne istoty" :)

Każdy kto wyrwie się od hologramu w czwartym wymiarze będąc w okolicach np. orbity ziemskiej będzie widział pełno pojazdów energetycznych różnych ras, które wobec nas poza ciałem reagują agresywnie.


To ciekawe, az chyba wejde na orbite w wolnym czasie. Nie pamietam, zebym tam byl, nie mialem takiej potrzeby.

Dodam jeszcze, ze bawilem sie tak snami jakies 10 lat temu, jak studiowalem i mialem na to czas, teraz bardzo rzadko.

Muhad mam dla Ciebie rade jak chcesz przestac sie bac, ze jakies byty w odmiennych stanach swiadomosci probuja Ci wklepac nagatywne emocje. Zrob tak jak ja bardzo dawno temu zrobilem. Wchodzac w odmienny stan zostan super bytem. Jesli sie kogos boisz zwalcz to najpierw. W nocy jak bedziesz chcial, to napisze wiecej.
  • 0

#12

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skoro nie mogę krzyczeć to w jaki sposób mam np. podkręcać jakość w moim śnie, albo zwiększać nad nim kontrolę gdy powoli ją tracę ?


Po pierwsze - nie panikuj
Po drugie - nie krzycz
Po trzecie - możesz sobie coś zanucić. To zawsze poprawia koncentrację. Nie wiem, czego tam słuchasz, ale wyobraź sobie tą muzykę i odpowiednio dostosuj ton, czuj jak wraz z muzyką ostrość się poprawia. O wiele lepszy efekt da jak sobie pogrowlujesz: Ostrość razy tysiąc... Percepcja!!!. Niż jak będziesz krzyczał bez rytmu. Muzyka płynie bardziej z duszy. Poza tym to tak jakbyś sam szedł nocą ciemnym lasem, muzyka dodaje odwagi
Po piąte - nie upieraj się, żeby coś sie pojawiło w dłoni. Niech leży poza zasięgiem wzroku. Najpierw sobie wyobraź, że tam leży a następnie spójrz w tamto miejsce.
Po szóste - przeczytaj dokładniej nasze rady, bo widzę, że prawie ich nie czytałeś :D
  • 0

#13 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie zrobisz tego za pstryknięciem palca. Poza tym nie szukaj gotowych recept. Nie ma takich. Każdy odpowiedzi w sobie szuka w sposób indywidualny. Świadomość musisz w sobie kreować. Nic więcej.

Nasze ciała zostały tak zbajerowane, że trudno jest widzieć sny "przejrzyście". Różnice na świadomym śnie a OOBE opisałem. Po prostu w świadomych snach znajdujemy się w hologramach, w których możemy używać mocy "paranormalnych" kreując nawet myślami obrazy. Natomiast oobe charakteryzuje się rzeczywistym obrazem, na który nie masz wpływu. Jesteś podróżnikiem, zwiedzasz, doświadczasz w oparciu o wolną wolę. Możesz materializować przedmioty i innych zdolności używać, ale obrazów nie zmienisz bo są prawdziwe. Widzisz to, co hologram zakrywa Twojej świadomości.

Poczucie własnego wszechistnienia, poczucie wolności w oparciu o wolną wolę, to jeden z kluczy wyzwolenia się z hologramu wymiaru trzeciego i czwartego oraz piątego.
Jedna rada dla chętnych do podróży po kontinuum czasoprzestrzennym. Wystrzegajcie się tych, co chcą Wam w czymś pomagać. Dając zezwolenie możecie być pewni, że coś się przyczepi do Waszej energetyki i nie będziecie o tym nawet wiedzieli.

Muhad no tak doslowne zabicie czegos,co moge w dowolnym momencie odtworzyc faktycznie mija sie z definicja zabojstwa.


W rzeczywistości czwartego wymiaru nie możesz nikomu zrobić krzywdy. Wszystkich chroni wolna wola, bariera nie do pokonania.
To co Ty natomiast doświadczasz to hologram.

Nazwie to inaczej: odeslac - moze byc ?


Wolną wolą możesz odesłać negatyw, wyrażając mentalny sprzeciw - NIE POZWALAM.

Jaki strach ? Akurat rzadko mam potrzebe strachu, czy innych negatywnych emocji, jak chce to czuje, jak nie chce to nie czuje.


O jakich Ty potrzebach piszesz? Kolego drogi, w czwartym wymiarze panuje poczucie empatii wśród istot pozytywnego bieguna. Jak coś negatywnego jest blisko Ciebie to czujesz jego własny strach. Nie swój. Masz wrażenie, jakby to było Twoje - jeśli nie jesteś świadomy w pełni swojej nietykalności i swojego ja w sensie ogólnym. Negatywy bardzo boją się istot o biegunach pozytywnych.

Zalezy jaka pozycje sobie kreuje na poczatku. To jest jak setup w oprogramowaniu, okreslasz zalozenia i ustawienia. Najczesciej wywoluje przyjemnosc, lub szukam odpowiedzi na konretne pytanie/dzialanie.


Szukanie odpowiedzi za pośrednictwem innych istot jest ryzykowne, bo nie wiesz kto się podszywa. W hologramie na przykład gad zmiennokształtny może się podszyć za Twojego zmarłego wujka i proponować Ci pewne rzeczy. Nie gódź się na to. Mowa oczywiście o holograficznej manipulacji, bo poza holograficznymi klatkami gada rozpoznasz od razu i inne negatywnego bieguna istoty.

Użytkownik Muhad edytował ten post 18.05.2011 - 11:33

  • 0

#14

elde.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Okej kumam :)
  • 0

#15

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Muhad nie wiem, czemu nazywasz to IV wymiarem ? i czemu ciagle o jakichs gadach nawijasz ? Dla mnie jest to wszechwymiar - bez ograniczen, a dla Ciebie jest to hologram. Jak Ci powiem, ze twoj gadzi opiekun powiedzial mi, ze tak na prawde juz o Ciebie niezabiegaja, bo juz wczesniej Cie posiedli, a teraz daja Ci sie pobawic, to co uwierzysz mi ?? Chyba, ze sam spotkales tego 'gada' to ok., a jak nie to, to co napisalem powyzej jest rownorzedna prawda z ta, z ktora poznales wczesniej.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych